Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Potrzebuje namiar do typa z B6 w Avancie kolor Meksykańska czerwień nr rej LTM XXXX poruszający się po Rzeszowie.

Opublikowano
dziś o 15-25 na podkarpackiej widziany PILOT24 ;) pozdro :hi:

i pozdro dla kolegi z czarnego sedana B5 RBR XXMS który stał pod Tesco w Brzozowie :hi:

Nigdy nie przegadałem tego tematu a jednak ktoś mnie widział ;D Numery sie zgadzają ale kolor ciemny granat

Opublikowano
Witam :hi:

Potrzebuje namiar do typa z B6 w Avancie kolor Meksykańska czerwień nr rej LTM XXXX poruszający się po Rzeszowie.

podpadł czymś ?

Opublikowano

Nie podpadł tylko mozliwe , że jakiegoś biznesa zrobimy :wink:

Witam :hi:

Potrzebuje namiar do typa z B6 w Avancie kolor Meksykańska czerwień nr rej LTM XXXX poruszający się po Rzeszowie.

podpadł czymś ?

Opublikowano

Kolega bywa na spotach ale nie mam do Niego fona niestety :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

i pozdro dla Kolegi z Kolbuszowej z Którym miałem przyjemność pogadać w Borku kilka dni temu - zacna B6 i zacny Gościu :decayed:

Opublikowano

Ładny granatowy avant B5 na klubowych ramkach widziany dziś w Jarosławiu ul. Lisińskiego ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja nie widze nikogo bo nikogo nie znam i mnie rowniez nie widzi nikt bo mnie nikt nie zna a jezdrze czesto po rzeszowie i okolicach :D

Opublikowano

Hehe ;) mam to samo, naklejki -są, ramki -są. Ale i tak jestem niewidzialny :D

Opublikowano

Na pewno Cię zauważają, tylko nie piszą. :wink:

A mi skurczybyki w Autorudzie zmienili ramki na ich, tylko mi robotę dali by wrócić do klubowej (właściwie klubowych, ale przednią mam pękniętą i na razie zostanie jedna) :decayed:

Opublikowano

Grzegorz, czyżbyś jechał dziś na strażów?:decayed:

Opublikowano

dzisiaj godz 12:30 niebieskie Audi Avant z maską węglową widziane koło placu gs w Kolbuszowej na drodze do bogacza bodajże na ramkach klubowych

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj ulica Sikorskiego obok sklepu Śnieżynka; srebrna B6 sedan z naklejką klubową na klapie

Opublikowano
Hehe ;) mam to samo, naklejki -są, ramki -są. Ale i tak jestem niewidzialny :D

aaa nie gadaj raz cie nakrylem pod full marketem :decayed:

Opublikowano

aaa nie gadaj raz cie nakrylem pod full marketem :decayed:

Aj, masz rację! Jaki Ty pamiętliwy jesteś :grin:

Opublikowano
A ja nie widze nikogo bo nikogo nie znam i mnie rowniez nie widzi nikt bo mnie nikt nie zna a jezdrze czesto po rzeszowie i okolicach :D

Nowy Borek ? no to prawie Sąsiad jesteś :naughty:

Opublikowano

wczoraj czarny avant sanok wyskakiwał z rąda w strone dąbrówki RSA......

Opublikowano

aaa nie gadaj raz cie nakrylem pod full marketem :decayed:

Aj, masz rację! Jaki Ty pamiętliwy jesteś :grin:

:naughty:
Opublikowano
Zaglądnij na SPOTY do RZESZOWA :wink:

Ostatnio mialoem zagladnac na parking ale niestety sie nie wyrobilem :/

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

A ja nie widze nikogo bo nikogo nie znam i mnie rowniez nie widzi nikt bo mnie nikt nie zna a jezdrze czesto po rzeszowie i okolicach :D

Nowy Borek ? no to prawie Sąsiad jesteś :naughty:

Jarek jesli cie dopbrze kojaze jestes z Hyznego i baardzo czesto cie widze na matrixie i baardzo czesto sie rozmijamy badz kilka razy cie wyprzedzalem zreszta ostatnio byles u tadli jak najechal na goscia na bialej swoja B6 :D

Opublikowano

dokładnie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.