Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po 20 Sharg śmigał rowerkiem wzdłuż wisłoka, mówiłem cześć ale nie słyszałeś:decayed: siedziałem na ławeczce, po 20 minutach wracałeś:wink:

Opublikowano
I Dibo pod auchan. Krzycze na niego ale z kobieta był więc nie słyszał :)

Nie zauważyłem to fakt... Za to Twoją żonkę widzę praktycznie codziennie jak gdzieś się przemieszcza :wink:

Opublikowano
a bawiłeś się mówisz i piszę ci esa ? jak dla mnie Evo jest super niezły sprzęt ....ale 3 d foty super

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

Kamil co ten gość się pluł z autobusu coś :grin::grin::decayed::decayed: niecałe 5 minut rozmowy i już mu nie pasuje a podobno u nas jest kultura na drodze :banan::banan::grin::grin:

coś się tam pluł w nerwach. Nie dość że się opluł to jeszcze krócej pożyje przez te nerwy ^ ^

Opublikowano
I Dibo pod auchan. Krzycze na niego ale z kobieta był więc nie słyszał :)

Nie zauważyłem to fakt... Za to Twoją żonkę widzę praktycznie codziennie jak gdzieś się przemieszcza :wink:

Bo Ona więcej jeździ ode mnie tym samochodem.

Opublikowano
po 20 Sharg śmigał rowerkiem wzdłuż wisłoka, mówiłem cześć ale nie słyszałeś:decayed: siedziałem na ławeczce, po 20 minutach wracałeś:wink:

Caly wieczor jezdzilem (zwykle ze sluchawkami w uszach).

W ktorym miejscu mnie widziales?

Opublikowano

na wysokości Hamiltona:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

widziany Sixu w Borku Starym wczoraj pomykał na rz pozdo wywoływałem na CB ale nic :grin::grin::grin:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

a wybacz, widocznie radyjko było wyłączone :eusathink:pozdrawiam :dance2:

Opublikowano

Wczoraj koło 18-19 na parkingu pod Millenium Hall, ciemna granatowa w sedanie na BBS'ach. Były ramki klubowe :a4fan:

Opublikowano

Takie stare quattro :) Przy samych drzwiach?

Opublikowano

Niedaleko drzwi;p B5, nie zwróciłem uwagi czy po czy przed liftem;) na dużych ładnych BBS'ach - wydawała się zadbana;d

Opublikowano

Aaaaaa, to nie, myslalem ze znajomego... :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

nie jestem pewien ale chyba Mech widziany jak próbował się wydobyć z rzeszowa we wtorek po 16, na światłach obok szpitala na górce:wink:

Opublikowano

Z kimś się ostatnio obmigalem swiatlami pod respanem. Jasne b6. Pozdrawiam

Opublikowano

Pozdrowienia dla grafitowego B6 avant RZE NY** dziś na Siemieńskiego ok 16:00 :hi:

Opublikowano

dziś koło 17 niebieski Avant 2.4 z ramkami klubowymi na moście zamkowym

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dziś przed 15 na parkingu podziemnym Millenium hall granatowy sedan b5 2.6 quattro z klubowymi ramkami, Pozdrowienia

Opublikowano

Łańcut około 16:30 - koło "Asi" srebrna B5 z ramkami i nalepką ...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

O ile dobrze poznałem po zderzaku :wink: to widziany wczoraj ślimaczek, między Rzeszowem a Łańcutem po 14-tej

Opublikowano

bardzo mozliwe, bo chyba tez Cię widziałem:decayed:

jeździ po rzeszowie bardzo podobna do mojej... tylko kolor taki bardziej błyszczący, a kolor zderzaka jasniejszy niż mój:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.