Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

makiGS - Lesko, Smolki około 14 :decayed::hi:

Opublikowano

dokładnie, miałem się zatrzymać ale kobieta marzeń czekała i nie było czasu zabardzo. Aktualnie dalej na smolkach się znajduję :decayed:

Opublikowano

wczoraj tj. 17.06 ok godz. 10 widziany granatowy sedan z ramkami klubowymi koło Praktikera, początek nr. rej. RZE 2M... chyba:decayed:

Czyje takie ładne wozidełko??? Ja stałem pięć aut dalej....

Opublikowano

Wczoraj ładne b6 czarne w avancie z ledami i na mam8 na obwodnicy Łańcuta. Rameczki klubowe.

Nie trąbiłem bo kolega by pomyślał co on chce ten gość z citroena.

Opublikowano
Wczoraj ładne b6 czarne w avancie z ledami i na mam8 na obwodnicy Łańcuta. Rameczki klubowe.

Nie trąbiłem bo kolega by pomyślał co on chce ten gość z citroena.

Jaki nr rej ?? I czy była na klapa bagażnika z napisem majówka ?? , jeźeli tak to ja :decayed:

Opublikowano

Numeru nie pamiętam ale blachy RLA

Opublikowano

to nie moja

Opublikowano

Wczoraj na moście zamkowym niebieska b6 sedan - ramki klubowe, około 15-tej.

Koło UR stał granatowy sedan b5 Rz 93593 czy jakoś tak.

Opublikowano
wczoraj tj. 17.06 ok godz. 10 widziany granatowy sedan z ramkami klubowymi koło Praktikera, początek nr. rej. RZE 2M... chyba:decayed:

Czyje takie ładne wozidełko??? Ja stałem pięć aut dalej....

heheh dobra pamięć do nr. :decayed:

przyznaje się do tej starej skorupy :grin: to moja :wink:

Opublikowano

stare ale ładne :wink:

Opublikowano
stare ale ładne :wink:

благодаря (thanks ) :decayed::wink:

Opublikowano

dziś(piątek) koło 19:00 w Sanoku na skrzyżowaniu koło Kauflandu ładna niebieska b5 avant RLS z ramkami, kolega chyba patrzył na początku ale ja ramek nie mam. pozdro

Opublikowano

to mnie na pewno widziałeś

widziałem audice z naklejką klubową po lewej stronie na bagażniku numer rej. RSA ..XM również na światłach pod kauflandem to Ty byłeś?

Opublikowano
to mnie na pewno widziałeś

widziałem audice z naklejką klubową po lewej stronie na bagażniku numer rej. RSA ..XM również na światłach pod kauflandem to Ty byłeś?

ja mam po prawej :-) RSA...KC

Opublikowano

widziany Prezes Slaweq w tamtym tyg na lwowskiej , dziś Piotrek granat B5 Krakowska , Kiedyś tam Tygrysiczka pod Nowym Światem , Wczoraj NM Podwisłocze chyba to TeżFAKT ale nie jestem pewien ... B6 Czarne ps brak Światełka jednego he :grin::wink::wink::naughty::banan:

Opublikowano
... Wczoraj NM Podwisłocze chyba to TeżFAKT ale nie jestem pewien ... B6 Czarne ps brak Światełka jednego he :grin::wink::wink::naughty::banan:

Powitać :grin:

Teraz urzęduję na Podwisłoczu, więc możliwe że to ja :D

PS. Które światło, bo FIS nic nie mówi?

Opublikowano

yy nie pamietam ale chyba w przodzie

Opublikowano

wczoraj tj niedziela ok. 16.00 widziana jadąca przez Lesko B5 sedan granatowy z ramkami klubowymi RBI .... Y, ok 18 pomiedzy Myczkowem a Soliną czerwona B5 - Prezes :D ? pozdro :hi:

Opublikowano

radimm przed chwilką na słowackiego skręcałeś z głównej

Opublikowano

R7 JAREK Lisa-Kuli ok 12 chyba , skalar o ile dobrze pamiętam co tam znów modzisz u Piotrka ...

:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.