Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Sławek dzisiaj po 17 koło Galerii Graffici :decayed:

No racja, ja Cię nie widziałem, ale w sumie miałem kilka rzeczy na głowie nie rozglądałem się za bardzo :wink:

pozdro

Opublikowano

widziałem dziś jakiegoś kolegę, grafitowy avancik B6 (chyba LX7Z) skręcał z ulicy warszawskiej w staromiejską (Rzeszów) :) kolega też mnie widział bo przyglądał się mojej niuni :) (sedan w tym samym kolorze) w ostatniech chwili zauważyłem że ma ramki klubowe :) oczywiście pozdrawiam jeszcze raz :D

Opublikowano

Wczoraj popołudniu sumoss jak wyprzedzał PKS w drodze z Rzeszowa do Tyczyna ;)

Opublikowano

widziałem dziś jakiegoś kolegę, grafitowy avancik B6 (chyba LX7Z) skręcał z ulicy warszawskiej w staromiejską (Rzeszów) :) kolega też mnie widział bo przyglądał się mojej niuni :) (sedan w tym samym kolorze) w ostatniech chwili zauważyłem że ma ramki klubowe :) oczywiście pozdrawiam jeszcze raz :D

Też pozdrawiam, jak widze zadbaną sztuke to zawsze ramek dopartuje

Opublikowano

dostałem nówki ramki z AutoRud i więc nie kupowałem klubowych, muszę pomyśleć nad czymś innym żebym był rozpoznawany :D


jak wcześniej nie udało mi się nikogo przez ponad miesiąc wypatrzyć tak dziś widziałem kolejnego kolegę :)
czarny avant B6 leciał w stronę ulicy ciepłowniczej koło 16:20, ciemne szyby, przód chyba seria a tył wydawało mi się że w lusterku s-line widziałem ale nie zdążyłem się przyglądnąć :)

muszę w końcu wybrać się na jakiś zlot i przyglądnąć się jakie są klubowe a4ki na podkarpaciu :D

Edytowane przez szop44

Opublikowano

dostałem nówki ramki z AutoRud i więc nie kupowałem klubowych, muszę pomyśleć nad czymś innym żebym był rozpoznawany :D

jak wcześniej nie udało mi się nikogo przez ponad miesiąc wypatrzyć tak dziś widziałem kolejnego kolegę :)

czarny avant B6 leciał w stronę ulicy ciepłowniczej koło 16:20, ciemne szyby, przód chyba seria a tył wydawało mi się że w lusterku s-line widziałem ale nie zdążyłem się przyglądnąć :)

muszę w końcu wybrać się na jakiś zlot i przyglądnąć się jakie są klubowe a4ki na podkarpaciu :D

no by pasowało w końcu :D , w niedzielę następny jest :hi:

Opublikowano

Zapraszamy 17-stego do Rzeszowa

Opublikowano

Wczoraj w Trzebownisku obok SPARa bardzo ładna, srebrna B5 sedan :hi:

Opublikowano

Jeszcze z niedzieli, na Powstańców Warszawy Rz-ów przed 10.00 koło stadionu widziany A4 B5 chyba granat kombi RSA -mam nadzieję że dobrze zapamiętałem do dziś, stare ramki klubowe. :wink:

Po 16 też w niedzielę w Budziwoju raczej simplus, -skomunikowaliśmy się :wink:

Pozdrawiam

Opublikowano

Jeszcze z niedzieli, na Powstańców Warszawy Rz-ów przed 10.00 koło stadionu widziany A4 B5 chyba granat kombi RSA -mam nadzieję że dobrze zapamiętałem do dziś, stare ramki klubowe. :wink:

Po 16 też w niedzielę w Budziwoju raczej simplus, -skomunikowaliśmy się :wink:

Pozdrawiam

Dokładnie :D

Pozdrawiam również :wink:

Opublikowano

Pozdrawiam kolege z klubu RBR na dworcu w Rzeszowie ladna A4 B8 sedan.

Edytowane przez MaSSowski

Opublikowano

Wczoraj popołudniu sumoss jak wyprzedzał PKS w drodze z Rzeszowa do Tyczyna ;)

hmm nie kojaze nikogo z tamtego wieczoru a zawsze staram sie patrzec :D:D ale pozdro dla cb i gratulacje chyba jako pierwszy ktory mnie widzial gdzie kolwiek :D

Opublikowano

dzisiaj jakieś 2 albo 3 godziny temu widziany i pozdrowiony klubowicz z Rzeszowa , srebrny avant a4 b6 wyjeżdzał z drogi krajowej nr 9 w stronę centrum a ja jechałem z centrum w stronę ul powstańców śląskich :D McD , pomachaliśmy i pożegnaliśmy , pozdro

Opublikowano

dzisiaj jakieś 2 albo 3 godziny temu widziany i pozdrowiony klubowicz z Rzeszowa , srebrny avant a4 b6 wyjeżdzał z drogi krajowej nr 9 w stronę centrum a ja jechałem z centrum w stronę ul powstańców śląskich :D McD , pomachaliśmy i pożegnaliśmy , pozdro

to ja Harry byłem :decayed: zauważyłem Cie już miałem zawracać ale się śpieszyłem

Pozdrowienia i mam nadzieje do niedzieli :decayed:

Opublikowano

dzisiaj jakieś 2 albo 3 godziny temu widziany i pozdrowiony klubowicz z Rzeszowa , srebrny avant a4 b6 wyjeżdzał z drogi krajowej nr 9 w stronę centrum a ja jechałem z centrum w stronę ul powstańców śląskich :D McD , pomachaliśmy i pożegnaliśmy , pozdro

to ja Harry byłem :decayed: zauważyłem Cie już miałem zawracać ale się śpieszyłem

Pozdrowienia i mam nadzieje do niedzieli :decayed:

:) , owszem widzimy się w niedzielę :hi:

Opublikowano

widziany i przylapany pewien osobnik :D :D

j2dnnzaw.jpg

htwsgrkq.jpg

tbemdwdw.jpg

h9vbfoog.jpg

Opublikowano

A gdzie tam ładne, ładne to było 19 lat temu. ale dziękuję. W ostatniej chwili cię zauważyłem :)

Tydzień temu, 12.08 widziany srebrny avant b6 RLE jak wyjeżdżał z WSK.

Wczoraj widziany też srebrny avant b6 RBR na podkarpackiej jak jechał w kierunku na Boguchwałę, pokazałem cześć ale chyba kierownik mnie nie widział :)

Edytowane przez slimaczek89rz

Opublikowano

widziany i przylapany pewien osobnik :D :D

j2dnnzaw.jpg

htwsgrkq.jpg

tbemdwdw.jpg

h9vbfoog.jpg

nie wierzę że właśnie to widzę :D

Opublikowano

to następnym razem na Harrego aucie sie podpisujemy :D

Opublikowano

to następnym razem na Harrego aucie sie podpisujemy :D

jestem zaaa :D

widziany i przylapany pewien osobnik :D :D

j2dnnzaw.jpg

htwsgrkq.jpg

tbemdwdw.jpg

h9vbfoog.jpg

nie wierzę że właśnie to widzę :D

mialo byc to jest :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.