Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam .... Dziś kolega widziany obok wielkiej w strone wiaduktu tarnobrzeskiego smigał B5 Avancik Czarny miłe fele dla oczka .....

teeeee a ja cie widzialem dzisiaj bmw sie wozisz ...... trzebabylo zagladnac na spota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloszka włąśnie wracalem z trasy ale widziałem że każdy już w swoją strone sorki Tomku za klaksonik i jeszcze pilocika ustrzeliłem hi


Potwierdzam .... Dziś kolega widziany obok wielkiej w strone wiaduktu tarnobrzeskiego smigał B5 Avancik Czarny miłe fele dla oczka .....

teeeee a ja cie widzialem dzisiaj bmw sie wozisz ...... trzebabylo zagladnac na spota :wink:

tttttttttteeeeeeeeeeeeeee to ja cie ustrzeliłem heeeeee

Edytowane przez Plugibugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaSSowski dzisiaj przed 7, zaparkowana B7 na skrzyżowaniu Langiewicza a Reformacką :) Codziennie tamtędy przejeżdżam,a dopiero pierwszy raz spotkana :wink: PS. Dobra miejscówka :grin::D

I na wieczór - Sławek koło 18 na skrzyżowaniu Podkarpacka/Powstanców - Pozdrówki ! :hi:

Edytowane przez Zieluu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaSSowski dzisiaj przed 7, zaparkowana B7 na skrzyżowaniu Langiewicza a Reformacką :) Codziennie tamtędy przejeżdżam,a dopiero pierwszy raz spotkana :wink: PS. Dobra miejscówka :grin::D

Miejscówka dobra wiem nikt nie porysuje nikt nie obije xD a 1 raz bo na jednostkę wjechać nie mogłem :( Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na wieczór - Sławek koło 18 na skrzyżowaniu Podkarpacka/Powstanców - Pozdrówki ! :hi:

Pozdro - choć nie zauważyłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 b6 w kombi o numerach BRB czesto stoi na ulicy Rejtana kolo szkoly nr 2 albo jak niektórzy mówią 7 :)

Raczej RBR :)

sdeu3z2d.jpg

Edytowane przez Jog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Głuchowie o 16.15 wyprzedzał mnie ciemny sedan B5 RLA ... chyba, rameczki z tyłu, jechał w stronę Przeworska.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adis89 Podkarpacka, około godziny 18 :wink: "lubie zapi......ć" :decayed:

bardzo możliwe ale niestety ciebie nie widzialem :) czyzbym jechal za szybko? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ciemny sedan b5 z wlepka RLU bodajze..... kolo godz 13 skrecal na centrum handlowe Auchan :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie jeszcze nie podkarpackie, ale pozdro dla srebrnego B5 avant z blaszkami Krosnienskimi RKR, 2 pazdziernika okolo 11:20 tak powiedzmy w okolicach Bochni na A4 :wink: tak padalo ze ledwo widzialem blaszki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziany o godz. 15.40 czarny Avant B5 RZE na końcu ul. Dąbrowskiego w stronę Lisa-Kuli. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...