Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ok 21 widziany avant B8 z ramkami klubowymi, zjeżdżał z Witosa w os. Kmity (Malczewskiego) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w Siedliskach A4 B6 czarna w sedanie; ramki klubowe i numery RZ

No to ja byłem (też tam jestem często), zauważyłem Cię i nawet wiedziałem ze to Ty :wink: Pozdro

Skoro piszę już w tym wątku to przypomniało mi się: w sobotę 16 sierpnia po 12 na podkarpackiej wyprzedziłem B5 sedan RJA z ramkami kolor ciemny. :decayed:

W środę pod leclercem Srebrny Avant B6 RZE z ramkami :D

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

widziany dzisiaj w Rzeszowie na ulicy rejtana o koło godziny 13 a 14 , stał na parkingu przy Media Markt :D

201408251_earsnhr.jpg

przyznać się czyje to bo naprawdę pięknie stroiło się autko :D

Pozdro...............:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. 17 na wylocie z Jarosławia chyba avant harego ale na 100% nie jestem pewny, bo nie zdążyłem zczytać tablic.

Edytowane przez rs dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Ok. 17 na wylocie z Jarosławia chyba avant harego ale na 100% nie jestem pewny, bo nie zdążyłem zczytać tablic.

gdzieś koło 17 wjeźdzałem do Jarosławia z Rzeszowa , a że nie zdążyłeś zczytać tablic to fakt że akurat pędziłem jak szalony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w Siedliskach A4 B6 czarna w sedanie; ramki klubowe i numery RZ

No to ja byłem (też tam jestem często), zauważyłem Cię i nawet wiedziałem ze to Ty :wink: Pozdro

Skoro piszę już w tym wątku to przypomniało mi się: w sobotę 16 sierpnia po 12 na podkarpackiej wyprzedziłem B5 sedan RJA z ramkami kolor ciemny. :decayed:

W środę pod leclercem Srebrny Avant B6 RZE z ramkami :D

:hi:

a widziałem, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w południe na wlocie do Rzeszowa od strony Lublina widziany Krzysiek PILOT w swoim czerwonym Avancie- nawet mnie nie zauważył tak był zapatrzony na fury po AutoRudem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano 07 wrzesień 2014 - 21:28

Około 14 B6 avant czerrrrowna na Zabajce, a około 17 JAREK na górnym parkingu galerii Rzeszów :-P

Napisano wczoraj, 21:16

Dzisiaj w południe na wlocie do Rzeszowa od strony Lublina widziany Krzysiek PILOT w swoim czerwonym Avancie- nawet mnie nie zauważył tak był zapatrzony na fury po AutoRudem ;)

Tak tak ładne te nowe Audiczki, a w LKJ "Zabajka" 358 z dzieciakami jeździłem na koniki no i miejsce zglądałem na AUDI Meet' 11-12 październik 2014

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome sto lat cię nie widziałem Krzysiu nie ładnie tak nie zagladac na spoty ja juz nie mam B6 ale czasem zagladam prawda koledzy ...

A czsu brak - dzieciaki. To teraz Mewrcem się wozisz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest - Plugibugi zagląda na spoty :wink: I tak jak Maciek pisze to jest BMW 5 E60 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...