Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj obmrugany Jarek na wylocie z Rzeszowa ba Tyczyn, ja wracałem juz do domu, fajnie było poznać nowe osoby na dynovwce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obmrugany Jarek na wylocie z Rzeszowa ba Tyczyn, ja wracałem juz do domu, fajnie było poznać nowe osoby na dynovwce

Również było miło poznać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Dziś około 9.00 przy przychodni wojskowej na Langiewicza (Rz-ów), widziane czerwone B5 z ramkami kl. RJA 0xxx0

pzdr :wink:

jak to nr rej 07860 :decayed: , to też dzisiaj go widziałem , stał w Jarosławiu na parkingu tam gdzie kiedyś był horyzont na ulicy racławickiej , widziana o godzinie 14-50 :D pozdro......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed godz 7 na Lubelskiej widziany ciemny avant B6 z ramkami i naklejką- RBR... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obmrugany Jarek na wylocie z Rzeszowa ba Tyczyn, ja wracałem juz do domu, fajnie było poznać nowe osoby na dynovwce

podniosłem Ci łapkę :dance2: a moja Ania od razu : "pewnie Kolega z Forum? " :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziana w terenach Galerii Pasaz w Rzeszowie ciemna B5 sedan na ramkach klubowych okolo godz. 11:30 :-)

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

ja do kolegi Sławeq :decayed: , oczywiście będę na spocie 22 :wink: a następna sprawa to chodzi mi o to że chcę kupić od Ciebie komplet naklejek jest tam w nim 5 szt i 18,50zł czy mógłbyś przywieźć na spota :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed godz 7 na Lubelskiej widziany ciemny avant B6 z ramkami i naklejką- RBR... :hi:

Taki ciemny avant?:)

3602807523.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do kolegi Sławeq :decayed: , oczywiście będę na spocie 22 :wink: a następna sprawa to chodzi mi o to że chcę kupić od Ciebie komplet naklejek jest tam w nim 5 szt i 18,50zł czy mógłbyś przywieźć na spota :decayed:

Harry co to bedziesz oklejal jeszcze szyby w domu ?? :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
ja do kolegi Sławeq :decayed: , oczywiście będę na spocie 22 :wink: a następna sprawa to chodzi mi o to że chcę kupić od Ciebie komplet naklejek jest tam w nim 5 szt i 18,50zł czy mógłbyś przywieźć na spota :decayed:

Harry co to bedziesz oklejal jeszcze szyby w domu ?? :D:D:D

taak będę odklejał szyby w domu :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziana w terenach Galerii Pasaz w Rzeszowie ciemna B5 sedan na ramkach klubowych okolo godz. 11:30 :-)

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

:hi:Prawdopodobnie to mnie namierzyłeś :decayed: data i godzina idealnie trafiona :grin:

Przepraszam że nie zauważyłem, ale teraz to jeżdżę jak wesoły autobus, miałem na pokładzie obecnych dwóch synów :kox:

(przy 2-ch takich '' agregatach'' nawet na dziewczyny nie mam kiedy popatrzeć :wink: ,a co dopiero mówić o autach klubowych :grin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziana w terenach Galerii Pasaz w Rzeszowie ciemna B5 sedan na ramkach klubowych okolo godz. 11:30 :-)

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

:hi:Prawdopodobnie to mnie namierzyłeś :decayed: data i godzina idealnie trafiona :grin:

Przepraszam że nie zauważyłem, ale teraz to jeżdżę jak wesoły autobus, miałem na pokładzie obecnych dwóch synów :kox:

(przy 2-ch takich '' agregatach'' nawet na dziewczyny nie mam kiedy popatrzeć :wink: ,a co dopiero mówić o autach klubowych :grin:)

Dokładnie to byłeś Ty GM :wink: Aaa ja sobie piłem kawkę na tarasiku w kawiarni, a że zwracam uwagę co się wokół mnie dzieje w temacie motoryzacji, to jakże mógłbym nie zauważyć A4 na ramkach klubowych :decayed: To ja Ci zdam relacje - dziewczyny o takie chodziły: :slina::slina::shock3::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis kolo 13 parking pod realem czarny sedan b7 2.0T z odsunieta prawa szyba jak akurat zaczelo padac, to jakis forumowicz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś (niedziela) widziany godzina ok 18;30 zaporą w kierunku Powstańców Warszawy na ramkach klubowych B7 avant

:hi: pozdrawiam:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przed godz. 9 na ul. Podwisłocze, widziany ciemny (raczej czarny - bardzo nie widać bo lało) A4 B8 Avant, RZ końcówka rej. K, dojrzałem ramki -przejeżdżając włączyłem awaryjki :decayed:

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przed godz. 9 na ul. Podwisłocze, widziany ciemny (raczej czarny - bardzo nie widać bo lało) A4 B8 Avant, RZ końcówka rej. K, dojrzałem ramki -przejeżdżając włączyłem awaryjki :decayed:

Pozdrawiam :wink:

Moja żona :decayed:

Na 100% nie kapnęła się:facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziany czarny avant b7 dzisiaj na krzyzowce krakowska-okulickiego , w ostatniej chwili rzucily mi sie ramki klubowe :wink:

chyba Mateusza , ale niech odezwie się właściciel

to byłem ja:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...