Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ojj czyzby u naszego dobrego mechanika :) wlasnie ostatnio bylem w odwiedzinach i stal na czerwonych hamulcach czarny kombi ;) zgadza sie? rowniez pozdrawiam !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja nie wiem jak Wy się widzicie na tej drodze. Ja to chyba za szybko jeżdżę bo nikogo nie widzę :)

Opublikowano

Ja nie wiem jak Wy się widzicie na tej drodze. Ja to chyba za szybko jeżdżę bo nikogo nie widzę :)

no jak masz 2,7biturbo to co tu się dziwić tylko fruwasz :P

Opublikowano

Maciek ta Twoja V-ka z podwójnym wiatrakiem nie wisi czasem na allegro ? (Załęże ?) Przymierzam się do BiTurbo bo jedno powoli mi nie starcza :( nie wiem jeszcze czy OOOO ale chętnie bym na nią luknął !

Edytowane przez kam2

Opublikowano

Dziś w Rzeszowie ok.godz.14:30 na ul. Maczka koło sklepu firmowego Alimy Gerber widziane zaparkowane A4 B6 Sedan kolor niebieski,z ramkami klubowymi na nr. RZE NA.... pozdrawiam :wink:

Opublikowano

widziany w maku .... zjadł 2 hamburgery i popił kawą

3da024233f48d888.jpg

Edytowane przez tomekhxc

Opublikowano

Czyżby koło stadionu bawicie się :D

Opublikowano

Rzeszów ok. 21 (podpromie) czerwone kombi B5 RKL.... ale jakie ! Pozdrawiam

Opublikowano

Rzeszów ok. 21 (podpromie) czerwone kombi B5 RKL.... ale jakie ! Pozdrawiam

RS4 :wink:

Opublikowano

no tego właśnie pewny nie byłem, a przy takiej jeździe nie miałem pewności :)

Edytowane przez kam2

Opublikowano

no tego właśnie pewny nie byłem, a przy takiej jeździe nie miałem pewności :)

to RS4 , ex Sida

Opublikowano

no to nie wiedziałem cały czas byłem pewny że Andrew srebrną nagina.

Opublikowano

no to nie wiedziałem cały czas byłem pewny że Andrew srebrną nagina.

on ma nie jedna rs

Opublikowano

30.01.2015 Jarek pod makiem :) pozdrawiam

Opublikowano

30.01.2015 Jarek pod makiem :) pozdrawiam

no niieeeeeee ! :facepalm:

Opublikowano

Parkowałem obok B5 z klubowymi ramkami :wink: ale nie wszedłem do Mc - ugadałem się tam jedynie z Kurierem :decayed:

Opublikowano

Jechał ktoś 31.01.15 ok 15:00 w kierunku na Lublin na blachach RZ czarną b8, mijanka Zarzecze?


Dzisiaj 15 :10 granatowe A4 S-line B7 Avant RNI 74.. w Nisku ul. Rzeszowska pod BGŻ-tem na Klubowych Ramkach

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

TezFakt widziany dzisiaj po graffica kolo poludnia. pozdro :wink:

Opublikowano

TezFakt widziany dzisiaj po graffica kolo poludnia. pozdro :wink:

true - jeszcze starym wozidłem ;) , zeby tam miejsce znaleźć trzeba zrobic 3-4 kółka :P

Opublikowano

TezFakt widziany dzisiaj po graffica kolo poludnia. pozdro :wink:

true - jeszcze starym wozidłem ;) , zeby tam miejsce znaleźć trzeba zrobic 3-4 kółka :P

no ja cie widzialem jak już wyjezdzales ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.