Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Slaweq widziany dzisiaj po 15 na Lisa Kuli :hi:

Opublikowano

Pozdrawiam Kolegę  z czarnego Avanta B5 jechaliśmy od Ronda Pobitno w stronę Plazy.

Opublikowano

Panowie za tydzień w niedziele tj. 05.02.2016r. o godz. 16:00 robimy mały zlot w Przemyślu na ul. Sanockiej na parkingu dolnym koło wyciągu narciarskiego, także zapraszamy chętnych:hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj o 15:08 w Stalowej Woli na ul. Staszica obok Orlenu miałem czarne A4 b6 Avant z klubowym ramkami na blachach  TSA....

Pozdrawiam :hi:

 

Opublikowano

Dziś około 13:00 na rondzie w Leżajsku czarne A4 B6 avant z ramkami klubowymi numer RLU. Przyciemnione szyby tylne .

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Wczoraj rano na wylocie z Sokołowa Młp. w stronę Stalowej Woli wyprzedzałem ładne czarne B8 na blachach RST (mrugnąłem awaryjnymi) :) Pozdrawiam kierowcę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dziś na parkingu przy Auchanie widziane: sredny sedan b7 poczatek rej RPZ i czarny AVANT B8 na rej z Niska.. i jeszcze na obwodnicy Głogowa niebieski AVANT B7 chyba rej Kolbuszowej ..
Pozdrawiam

Opublikowano

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
Godzinę temu, krystian3769 napisał:

Pozdrawiam :hi:

Czyli to byłeś Ty Krystian? 

Opublikowano
20 minut temu, xBladex napisał:

Czyli to byłeś Ty Krystian? 

Si:wink:

Może by jakiegoś spota zorganizował 

Widzę że często w Stalówce bywasz...

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Ja nie mam nic przeciwko temu.. tak w ostatnim czasie często jestem w stw

Opublikowano
15 minut temu, xBladex napisał:

Ja nie mam nic przeciwko temu.. tak w ostatnim czasie często jestem w stw

No to musimy się zgadać ja w Stalowce jestem codziennie 

Ale i niema problemu podjechać do Ciebie 

Opublikowano
No to musimy się zgadać ja w Stalowce jestem codziennie 
Ale i niema problemu podjechać do Ciebie 


To coś się pomyśli jak pogoda się poprawi.. może jeszcze ekipa z TBG będzie chciała ..
Opublikowano

No to pewnie 

Jak byś był w Vivo to pisz ja jestem praktycznie cały czas online a Vivo mam za płotem :decayed:

Opublikowano
No to pewnie 
Jak byś był w Vivo to pisz ja jestem praktycznie cały czas online a Vivo mam za płotem :decayed:



Ok.. ja znów często jestem na Okulickiego lub Tesco.
Opublikowano

Będziemy w kontakcie 

Opublikowano

[emoji106]

Opublikowano

Dziś przed godziną 8 rano widziany AVANT B7 w stalowej woli.. wyjeżdzalismy z parkingu przy hali Targowej .. pozdrawiam.

Opublikowano

RLU 50XV - fajna furka ale nie o to mi chodzi.

Panie miastowy - Czy pana kierunkowskaz nie obowiązuje na rondzie ?? Przejazd na ciągłej linii + przejście + brak kierunkowskazu na rondzie, nie jestem z tych co źle życzą ale w takim przypadku szkoda, że nie było gdzieś Policji..

Edytowane przez k232

Opublikowano
Dnia 19.02.2017 o 18:03, xBladex napisał:

Dziś na parkingu przy Auchanie widziane: sredny sedan b7 poczatek rej RPZ i czarny AVANT B8 na rej z Niska.. i jeszcze na obwodnicy Głogowa niebieski AVANT B7 chyba rej Kolbuszowej ..
Pozdrawiam

pewnie ja :) Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.