Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WRC - pozdrowienia dla Żony i przekaż że bukiet róż bardzo się mojej Solenizantce spodobał ;-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdrawiam kolegę który był widziany wczoraj w Przeworsku na światłach koło biedronki ok godziny 12:30-13:00 w zlotawym kolorze Audi z ramkami klubowymi który zjechal na stację paliw niedaleko fotoradaru. Piękna masz furke i dobrze ciągnęła do przodu :) pozdrawia kierowca Audi który stał za Tobą na światłach ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnego avanta b6 na Mieleckich tablicach z klubowymi ramkami.  Dzisiaj ok 17:30 zjeżdzaliśmy razem z ronda w Nisku w kierunku Lublina. Jechałeś od strony Leżajska. Pozniej stałeś na poboczu po lewej stronie. :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj o 15 : 30 ustrzelony na krajowej 19 w miejscowości Zarzecze czarny avancik b6 z klubowymi ramkami i chyba z dziennymi w halogenach. Kolega podróżował z pasażerką.

Jechałem za nim kilka samochodów dalej.  Zjechał na stację paliw przed Domostawą.  Pozdrawiam:hi:

Opublikowano

Pozdrawiam WRC widzianego dzisiaj na Wincentego Pola około godz. 13

Opublikowano
Dnia 18.09.2016 o 14:15, krystian3769 napisał:

 

Edytowane przez kylo1991

Opublikowano

Pozdro dla czarnego (lub granatowego) avanta A4 B6 rej. RKL na klubowych ramkach widzianego wczoraj 09.04 przed Rzeszowem ok godziny21 :)

Edytowane przez mateusztbg

Opublikowano

XBladex wracałś dziś ok 10 : 15 ze Stalowej do Tarnobrzega ? 

Miałem czarne b5 w avancie z klubowymi ramkami takie jak Twoje na wylocie ze Stalówki. Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
XBladex wracałś dziś ok 10 : 15 ze Stalowej do Tarnobrzega ? 
Miałem czarne b5 w avancie z klubowymi ramkami takie jak Twoje na wylocie ze Stalówki. Pozdrawiam :hi:

Całkiem możliwe że to byłem ja.
Opublikowano

Całkiem możliwe że to byłem ja.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dziś na parkingu Auchana pod stoiskiem z iglakami widziany srebrny AVANTa B6 rej. RSR..

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

4uoqOGa.jpg

Kogo ustrzeliłem? Pasła się pod G2A Arena tydzień temu w Rzeszowie na targach :P Pozdrawiam! :) 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Przed chwilą ustrzelone czarne b6 w avancie z klubowym ramkai RT33899 na parkingu przed budynkiem Policji w Tarnobrzegu. Pozdrawiam 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czarny avant b6 z ramkami klubowymi RT... koło 18 w milenium, pozdrawiam ;)

Opublikowano

Widziany dziś po godz. 19 na wylocie z Kolbuszowej Dolnej tomekhxc. Pozdrawiam

Opublikowano

Również pozdrawiam, ale nie zauważyłem :hi:

Opublikowano
Również pozdrawiam, ale nie zauważyłem :hi:

Tak się zdarzyło że jechałem zaraz za innym autem i Ciebie w ostatniej chwili zauważyłem.. miałeś chyba CB?
Opublikowano

tak jest mam CB ;)

Opublikowano

to następnym razem bede wołał. :wink: nie byłem właśnie pewny czy miałeś czy nie. 

Opublikowano

Widziany dziś czarny awant B6  około 18:40 w Leżajsku skrzyżowanie klasztornej jechałem od Sokołowa ,pozdrowionka i do ponownego zobaczenia.

Edytowane przez bogus096

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.