Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj w Żurawicy o godz.11.30 widziany Kolega w A4B6 srebrne kombi początek blach RZE ;) Pozdrowienia dla Kolegi :)

Pozdrawiam również myślę że też Cię widziałem takie ciemne kombi? Chyba że to ktoś inny.

My się mijaliśmy na mostku w Żurawicy również srebrne Audi ;) pokazywałem cześć ale ciemny okular robi robotę :) Pozdrawiam i do zobaczenia :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pozdro dla kolegi ze sreberka b6 avant na RZE z którym pomykałem od Krakowa w stronę Rzeszowa 15.08. Granatowy avant b7

Opublikowano

pozdro dla kolegi ze sreberka b6 avant na RZE z którym pomykałem od Krakowa w stronę Rzeszowa 15.08. Granatowy avant b7

Również pozdrawiam :hi::)

Opublikowano

Pozdrowienia dla Kolegi z sedana widzianego dzisiaj na ul.Kopernika w Przemyślu. :) Ps.myślałem że zatrzymasz się na przystanku :) do następnego pozdrawiam :)

Opublikowano

Ukłony dla kierownika czarnego avanta B6, RLE parking koło biedronki w Leżajsku około 19.20 :):hi:

Opublikowano

Pozdrowienia dla Kolegi z sedana widzianego dzisiaj na ul.Kopernika w Przemyślu. :) Ps.myślałem że zatrzymasz się na przystanku :) do następnego pozdrawiam :)

Niestety kolego lecialem z dzieckiem i kobiecina to nie bylo za bardzo czasu zawsze mozna sie ustawic gdzies na miescie wieksza pączka . Pozdro

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wczoraj niedaleko Shine Club Rzeszów widziana piękna czerwona B5 S4 kombi na blachach RKL. Pozdrawiam

Opublikowano

Ukłony dla kierownika czarnego avanta B6, RLE parking koło biedronki w Leżajsku około 19.20 :):hi:

Ukłony dla kierownika czarnego avanta B6, RLE parking koło biedronki w Leżajsku około 19.20 :):hi:

Ukłony dla kierownika czarnego avanta B6, RLE parking koło biedronki w Leżajsku około 19.20 :):hi:

Ukłony dla kierownika czarnego avanta B6, RLE parking koło biedronki w Leżajsku około 19.20 :):hi:

również pozdrawiam :wink:

Ukłony dla kierownika czarnego avanta B6, RLE parking koło biedronki w Leżajsku około 19.20 :):hi:

Ukłony dla kierownika czarnego avanta B6, RLE parking koło biedronki w Leżajsku około 19.20 :):hi:

również pozdrawiam :wink:

Opublikowano

Dziś o 16 na Krakowskiej w Shellu grafitowa B5 kombi :wink:

Opublikowano

:hi:

Ciemno zielony avant b6 na gwincie blachy RRS 4X.. to ktoś od nas??

Opublikowano

Przyznać się :) kogo mijałem wczoraj ok 14tej wyjeżdżającego z mojej lewej na skrzyżowaniu w Jasionce, zglebioną granatową B5 w avancie ?

Opublikowano

Dziś na parkingu przy oszlołomie czarny avant b6 początek nr.rej RPZ

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

pozdrowienia dla dzika w rs4 b5 na żeglarskiej wczoraj ok 16 szła lepiej bokiem niż te driftowozy :D

Opublikowano

Przyznać się :) kogo mijałem wczoraj ok 14tej wyjeżdżającego z mojej lewej na skrzyżowaniu w Jasionce, zglebioną granatową B5 w avancie ?

To byłem pewnie ja :wink::hi: Bardzo ładna B8 kolego :)

Opublikowano

Przyznać się :) kogo mijałem wczoraj ok 14tej wyjeżdżającego z mojej lewej na skrzyżowaniu w Jasionce, zglebioną granatową B5 w avancie ?

To byłem pewnie ja :wink::hi: Bardzo ładna B8 kolego :)
W lusterku wstecznym widziałem jeszcze mrugnięcie awaryjnymi.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Przyznać się :) kogo mijałem wczoraj ok 14tej wyjeżdżającego z mojej lewej na skrzyżowaniu w Jasionce, zglebioną granatową B5 w avancie ?

To byłem pewnie ja :wink::hi: Bardzo ładna B8 kolego :)
W lusterku wstecznym widziałem jeszcze mrugnięcie awaryjnymi.

Pozdrawiam :)

No to wszystko się zgadza ;) Pozdrowionka :wink:

Edytowane przez kylo1991

Opublikowano

Przyznać się :) kogo mijałem wczoraj ok 14tej wyjeżdżającego z mojej lewej na skrzyżowaniu w Jasionce, zglebioną granatową B5 w avancie ?

To byłem pewnie ja :wink::hi: Bardzo ładna B8 kolego :)
W lusterku wstecznym widziałem jeszcze mrugnięcie awaryjnymi.

Pozdrawiam :)

No to wszystko się zgadza ;) Pozdrowionka :wink:

:hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dziś widziany czarny avant B6 zaparkowany przy komendzie policji w Tarnobrzegu

Dziś w Stalowej woli pod galerią VIVO widziany czarny avant A4 B8 na RST..Pozdrawiam

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzisiaj w Stalowej Woli o godzinie 15tej na ul. Energetyków, skręcający na światłach w prawo czarny avant b7 w sline z klubowymi ramkami RSTXK..

Stałem na lewym pasie pozdrawiam :hi:

Edytowane przez krystian3769

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.