Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i po weekendzie.... wszyscy juz doszli do siebie :?: :cool1:

Jutro do roboty :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i po weekendzie.... wszyscy juz doszli do siebie :?: :cool1:

ja dopiero dojde babcia ma urodziny takze impreza jest :drunk:

Opublikowano
  • Autor

no i po weekendzie.... wszyscy juz doszli do siebie :?: :cool1:

Jutro do roboty :wallbash: :wallbash: :wallbash:

jak dobrze ze mam II zmiane :rolleyes:

no i po weekendzie.... wszyscy juz doszli do siebie :?: :cool1:

ja dopiero dojde babcia ma urodziny takze impreza jest :drunk:

no to zdrowko za zdrowie babci :drinks:

Opublikowano

jak dobrze ze mam II zmiane :rolleyes:

A ja mam jutro badania (psychotesty) :kox: , ale to jeszcze gorsze jakbyś szedł do roboty :wallbash:

no to zdrowko za zdrowie babci :drinks:

Zdrówko :drunk::drinks:

Opublikowano

no i po weekendzie.... wszyscy juz doszli do siebie :?: :cool1:

ja dopiero dojde babcia ma urodziny takze impreza jest :drunk:

no to pyrsk :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
A ja mam jutro badania (psychotesty) kox , ale to jeszcze gorsze jakbyś szedł do roboty

co ty gadasz, fajna sprawa. ja bylem z 2-3 miesiace temu :decayed:

Opublikowano
A ja mam jutro badania (psychotesty) kox , ale to jeszcze gorsze jakbyś szedł do roboty

co ty gadasz, fajna sprawa. ja bylem z 2-3 miesiace temu :decayed:

gdzie byłeś ? ja mam za Transgórem / Jankowicka (taki nowy budynek , nie pamiętam jak się to nazywa) gość się nazywa Laby czy jakoś tak , taki dziadek , ale ma pojechane :kox:

Opublikowano

:hi: Dobry Wieczór

I jak wam minął weekend :naughty: :?:

Opublikowano
  • Autor
A ja mam jutro badania (psychotesty) kox , ale to jeszcze gorsze jakbyś szedł do roboty

co ty gadasz, fajna sprawa. ja bylem z 2-3 miesiace temu :decayed:

gdzie byłeś ? ja mam za Transgórem / Jankowicka (taki nowy budynek , nie pamiętam jak się to nazywa) gość się nazywa Laby czy jakoś tak , taki dziadek , ale ma pojechane :kox:

dokladnie u niego bylem :decayed:

on ma na wszystko czas, a najdluzej zajmuje mu wypisywanie zaswiadczenia :polew:

Opublikowano

Arek odpaliłeś Etke?

Powiedz mi ile kosztuje kompletny rozrząd do PD.

Idę se zrobić drina bo na trzeźwo aut z ogłoszeń nie można oglądać. :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Blant hamburgery smakowaly :?: :>[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 21:46_________________________________________________

Arek odpaliłeś Etke?

glupio sie przyznac ale nie dalem rady :embarrassed:

wezme lapka na spota :gwizdanie:

ps: a spot jest za 2 tygodnie, a nie za tydzien :decayed:

Powiedz mi ile kosztuje kompletny rozrząd do PD.

wydaje mi sie ze tyle samo co w 110-tce, ale nie wiem ile dokladnie :no:

Idę se zrobić drina bo na trzeźwo aut z ogłoszeń nie można oglądać.

Wiesiek, a nie chcesz mojej :?: bo ja bym chetnie ta przygarnal :kox:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-quattro-xenon-navi-bose-recaro-i1222316324.html

Opublikowano

Dawaj cenę twojej :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dawaj cenę twojej :gwizdanie:

przeca ty sedana szukasz :cool1:

do mojej spokojnie te twoje modele wejda :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Blant hamburgery smakowaly :?: :>[br]

nawet nie gadaj zaraz pęknę :wink4:

Opublikowano

Pierdzielił jutro jadę kombika oglądać :przebiegly:

http://otomoto.pl/audi-a4-lifting-C15000275.html

A skąd wiesz o modelach. :cool1:

A już chyba wiem ale do sedana tez się mieściły. :wink4:

Opublikowano

dokladnie u niego bylem :decayed:

on ma na wszystko czas, a najdluzej zajmuje mu wypisywanie zaswiadczenia :polew:

Ta jak pisze na maszynie , jakby pierwszy raz w życiu miał klawiaturę przed sobą :kox:

Opublikowano
  • Autor
Pierdzielił jutro jadę kombika oglądać

a co twoja na to :>

A skąd wiesz o modelach.

:gwizdanie:

Robert bedziesz mial ubaw :wink4:

Opublikowano

No Arek dawaj cenę to może nie pojadę. :rolleyes:

Opublikowano

Wiesiek jak dla Ciebie po znajomości ~ 28 tys. :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Robert chyba za twoją. :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.