Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z rana

Co powiecie na tego http://otomoto.pl/audi-a4-2-0-tdi-stan-idealny-C15265936.html

byłem go oglądać i całkiem ,całkiem do zniesienia.

Niestety moja jak zawsze swoje ,nie bo czarny i jeszcze kombi, chyba ją wymienię prędzej niż auto. :kox: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: z rana

Co powiecie na tego http://otomoto.pl/audi-a4-2-0-tdi-stan-idealny-C15265936.html

byłem go oglądać i całkiem ,całkiem do zniesienia.

Niestety moja jak zawsze swoje ,nie bo czarny i jeszcze kombi, chyba ją wymienię prędzej niż auto. :kox: :gwizdanie:

jak zobaczylem 2.0TDI to juz myslalem ze B7 znalazles :tongue4:

nie no wyglada ok, tylko fotki nie najlepsze przeswietlone nic nie widac

felgi zmienisz :wink4: lotka na klape lampy tyl :tongue4: i bedzie pieeeeekna :)

a jak Ci mam cos Wiesiek doradzic to nie przejmuj sie swoja :kox: mam nadz ze pomarudzi jak wiekszosc kilka dni i jej przejdzie :gwizdanie: hehe

Opublikowano

:hi: po robocie

Co powiecie na tego http://otomoto.pl/audi-a4-2-0-tdi-stan-idealny-C15265936.html

byłem go oglądać i całkiem ,całkiem do zniesienia.

Wiesiek fajna :good:

Ma ori zenony :?:

ORI naklejka nad wlotem do filtra powietrza informuje o wymianie rozrządu w ASO (kiedy i przy jakim przebiegu) - porównaj ją z wpisem w książce serwisowej

Opublikowano
  • Autor

aloha :hi:

mam pytanko czy za blokadę drzwi jest odpowiedzialny jakiś bezpiecznik,połączony z czymś jeszcze czy sam,rozbierałem dzisiaj boczek drzwi i mi to nie bangla,poza tym wsio hula

Andy nie mam pojecia :no:

Co powiecie na tego http://otomoto.pl/audi-a4-2-0-tdi-stan-idealny-C15265936.html

byłem go oglądać i całkiem ,całkiem do zniesienia.

jak dla mnie za malo wyposazona ale wiadomo ze kazdy czegos innego szuka :rolleyes: no i napewno nie ma ASR i czujnika deszczu :gwizdanie:

Opublikowano

A-rek jak tam sesja ? udana ? gdzie to dokładnie pędziłeś na tą sesyję ? znasz jakąś fajną miejscówkę ?

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie chcialem jechac na Silesie ale zeby tam wjechac musze sobie zezwolenie wyrobic :decayed: i tym sposobem wyladowalismy na kampusie. kilka fotek zrobionych moim "kalkulatorem" mozna zobacczyc w moim temacie :wink4:

Opublikowano

:hi: po robocie

Wiesiek fajna :good:

Ma ori zenony :?:

ORI naklejka nad wlotem do filtra powietrza informuje o wymianie rozrządu w ASO (kiedy i przy jakim przebiegu) - porównaj ją z wpisem w książce serwisowej

Zenony są ori. :naughty:

jak dla mnie za malo wyposazona ale wiadomo ze kazdy czegos innego szuka :rolleyes: no i napewno nie ma ASR i czujnika deszczu :gwizdanie:

Ma ASR lub ESP nie pamiętam, z tym czujnkiem deszczu to dał w palnik. :kox:

Opublikowano

Ma ASR lub ESP nie pamiętam, z tym czujnkiem deszczu to dał w palnik. :kox:

chyba że założył taką szybę + inne elektr. podzespoły (taki "rezacz" z niego może był) :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ma ASR lub ESP nie pamiętam, z tym czujnkiem deszczu to dał w palnik.

ESP ma bo wylacznik widac na fotce :wink4:

Opublikowano
Ma ASR lub ESP nie pamiętam, z tym czujnkiem deszczu to dał w palnik.

ESP ma bo wylacznik widac na fotce :wink4:

ESP w tym roczniku było już standardem :wink4:

[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 19:53_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159904.45;topicseen

Opublikowano
  • Autor
ESP w tym roczniku było już standardem

to dlaczego ja nie mam ;(

musze sobie wlacznik dokupic i bede udawal ze mam :decayed:

Opublikowano

ESP w tym roczniku było już standardem :wink4:

to dlaczego ja nie mam ;(

Sorry coś mi się pojebało . W B5 lift ESP pojawił się jako opcja a w B6 jest już standardem :embarrassed::wstydliwy:

Opublikowano

witojcie :hi: Wiesie fajna tylko co na tym haku ciągła :rolleyes:oby nie za dużo

Opublikowano
  • Autor

ESP w tym roczniku było już standardem :wink4:

to dlaczego ja nie mam ;(

Sorry coś mi się pojebało . W B5 lift ESP pojawił się jako opcja a w B6 jest już standardem :embarrassed::wstydliwy:

dokladnie :wink4:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 20:42_________________________________________________Wiesiek :naughty:

http://otomoto.pl/audi-a4-recaro-navi-tempomat-xenon-C15195853.html

szkoda tylko ze byla walona z przodu ;( (maska i zderzak nie spasowane)

Opublikowano

ESP w tym roczniku było już standardem :wink4:

to dlaczego ja nie mam ;(

Sorry coś mi się pojebało . W B5 lift ESP pojawił się jako opcja a w B6 jest już standardem :embarrassed::wstydliwy:

dokladnie :wink4:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 20:42_________________________________________________Wiesiek :naughty:

http://otomoto.pl/audi-a4-recaro-navi-tempomat-xenon-C15195853.html

szkoda tylko ze byla walona z przodu ;( (maska i zderzak nie spasowane)

kuźwa normalnie bym powiedział że siedzi na 18" gdyby 17" też tak na b6 wyglądały :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: z warszawy :evil:

co tam toczysz u goroli ?

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

:hi: z warszawy :evil:

co tam toczysz u goroli ?

pod krzyz pojechal :tongue4:

Decks ale krzyza juz tam nie ma :wink4:

Opublikowano

dokladnie :wink4:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 20:42_________________________________________________Wiesiek :naughty:

http://otomoto.pl/audi-a4-recaro-navi-tempomat-xenon-C15195853.html

szkoda tylko ze byla walona z przodu ;( (maska i zderzak nie spasowane)

no mi sie wydaje ze warto podjechac :wink4:

Gosc pisze ze bezwypadkowa.. moze tylko lekko dobil przodem, ale tak to chamsko niespasowane jakby zalozyli inny zderzak bo poprzedni po nawet malym dzwonku by duzo gorzej wygladal :)

jak dla mnie wypas dobry i warto podjechac stan i przebieg sprawdzic i cieszyc sie nowa furka :good:

no i sedan i nie czarny :polew: Wiesiek wymarzona :naughty:

Opublikowano

:hi: z roboty

Walona w przód ,nawet szpary pomiędzy maską a błotnikami nierówne, kiera wytarta jak na 300tkm.

Chyba będę jechał do gebelsowni okaże się po weekendzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.