Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daniel zmieniasz te swoje avatary czy jak to sie nazywa jak rekawiczki :P

ta b6 ktora dodales to Roberta? :)[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 16:03_________________________________________________nie ma gdzies foty b-ósemki na lepszych felgach (wiekszych z mniejszym et :P )

no i jeszcze moznaby gdzies Arka furke gdzies wcisnac hahaha

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: ello

:hi: Piotr

Opublikowano

Daniel zmieniasz te swoje avatary czy jak to sie nazywa jak rekawiczki :P

a ile też można w jednych chodzić :wink4:

ta b6 ktora dodales to Roberta? :)

nie, jakaś z neta

no i jeszcze moznaby gdzies Arka furke gdzies wcisnac hahaha

:hi: ello

:hi: Piotr

:hi: Piotr

Opublikowano

Roberto wieeeeelka dziękówa za info o filtrach :notworthy: Zamówię w takim układzie w zbiorowo-spotowym u Toma :cool1: [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 16:16_________________________________________________kurde lece bo już moja pół godziny czeka :shocked: :>

Opublikowano
  • Autor

:siema: chlopaki

chyba juz na tym spocie bedziemy oblewac setną strone :kox:

zamontowałem sobie dziś takie ringi do autka :>

http://img4.imageshack.us/img4/666/kopiaimg0250kopiakopia.jpg

co myślicie o tym? :naughty:

no Blant nie przyjrzalem sie Twojej furce w sumie w srodku ale ladnie ladnie ;) zegary super no ale za jednym razem jak mowi Robert mogles tez ten prostokat wyrezac :P ale i tak wypas :good:

ale przeciez to foto nie pochodzi z samochodu Blanta, to tylko pogladowe :decayed:

te co Miron się napalił na nie jeżeli się nie myle ale pomyślimy jak to wyjdzie :>

dokładnie to ... ciekawe co jak go zobaczy w pierwszym poście ... :cicho:

chyba nam temat zamknie :bag:

to nie to Miron ogladal :cool1:

Opublikowano

ale przeciez to foto nie pochodzi z samochodu Blanta, to tylko pogladowe :decayed:

no tak to nie moje tylko dałem takie zdjęcie żeby pokazać jaki wzór ringów mam w aucie :tongue4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale przeciez to foto nie pochodzi z samochodu Blanta, to tylko pogladowe :decayed:

no tak to nie moje tylko dałem takie zdjęcie żeby pokazać jaki wzór ringów mam w aucie :tongue4::decayed:

no ja wiem ale chlopaki chyba nie zauwazyli ze to wnetrze B6 bo zaraz mowili dlaczego ramki nie masz na fisie :decayed:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 16:25_________________________________________________Blant mam zmienic ta fotke w pierwszym poscie :?:

Opublikowano

Arek gdzie wyrwałeś te emblematy s-line ? jakaś okazja była czy po prostu sobie sprawiłeś ???

Opublikowano

MorXr.jpg :tongue4:

za***ista :good: brakuje jeszcze [b7] :cool1:

[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 16:46_________________________________________________

no ja wiem ale chlopaki chyba nie zauwazyli ze to wnetrze B6 bo zaraz mowili dlaczego ramki nie masz na fisie :decayed:

Jakby co to A6 :cool1:

Do [b5] są ramki 7-elementowe (4 małe + 2 duże + prostokąt na FIS) i 4-elementowe ( 2 małe + 2 duże ) :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Arek gdzie wyrwałeś te emblematy s-line ? jakaś okazja była czy po prostu sobie sprawiłeś ???

zakupilem w tym salonie :wink4:

http://www.audi-partner.de/de_partner/p_32191/de.html

Opublikowano

Arek gdzie wyrwałeś te emblematy s-line ? jakaś okazja była czy po prostu sobie sprawiłeś ???

zakupilem w tym salonie :wink4:

http://www.audi-partner.de/de_partner/p_32191/de.html

jak to wyszło cenowo ???

Opublikowano
  • Autor

Arek gdzie wyrwałeś te emblematy s-line ? jakaś okazja była czy po prostu sobie sprawiłeś ???

zakupilem w tym salonie :wink4:

http://www.audi-partner.de/de_partner/p_32191/de.html

jak to wyszło cenowo ???

jakies 40-50 zl za dwie szt

Opublikowano

Arek nie pojechales do Kato? :)

Opublikowano

To kto jedzie w piątek do Gliwic ?

Opublikowano
  • Autor

ja jeszcze sie okresle bo nie wiem jak moja robi

Opublikowano
:hi: witam dzisiaj musiałem 15 minut poświęcić co tyle pościaków przeczytać :)
Opublikowano
  • Autor

:hi:

no przyzwyczaj sie bo zima sie zbliza :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.