Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiecie jak grali Holendrzy ? ku***a nigdzie tego nie pokazywali tylko na cyfrowym Polsacie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a co Ty masz za sentyment do wiatraków :tongue4:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 22:11_________________________________________________4:1 jak narazie do wiatraków

Opublikowano

a co Ty masz za sentyment do wiatraków :tongue4:

a mam od dawna :cool1:

4:1 jak narazie do wiatraków

już sprawdziłem w google , ale dzięki :wink4:

ale im jebią co :buhaha:

Opublikowano

:hi: hello Pany ;)

no Arek pieknie mu ten golfik smiga z 10razy te filmiki wlasnie ogladalem :kox:.. masakra jakas jak to wyrywa.. ogien z d*py i rury :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Ekwador - Polska 1:0 :oklaski:

:lol1:

Opublikowano

Ekwador - Polska 1:0 :oklaski:

:lol1:

:polew: :polew: :polew:

ja nawet nie ogladam :gwizdanie: pewnie mecza ale i tak mam nadz ze wygramy :shocked:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

ja nawet nie ogladam :gwizdanie: pewnie mecza ale i tak mam nadz ze wygramy :shocked:

dostaną ze 3 : 0 :naughty:(j**ane geje) :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Ekwador - Polska 1:0 :oklaski:

:lol1:

jestem ciekaw jaki bylby wynik gdyby zamiast naszej reprezentacji grala druzyna gwiazd TVN :decayed:

Opublikowano

jestem ciekaw jaki bylby wynik gdyby zamiast naszej reprezentacji grala druzyna gwiazd TVN :decayed:

założę się że lepiej zagrała by nawet reprezentacja "A4-Klub Polska - Rybnik" niż te okurwieńce :cool1:

Opublikowano

jestem ciekaw jaki bylby wynik gdyby zamiast naszej reprezentacji grala druzyna gwiazd TVN :decayed:

założę się że lepiej zagrała by nawet reprezentacja "A4-Klub Polska - Rybnik" niż te okurwieńce :cool1:

hahahahah :polew: :polew: :polew:

dobre Robert :good:

Opublikowano
  • Autor

jestem ciekaw jaki bylby wynik gdyby zamiast naszej reprezentacji grala druzyna gwiazd TVN :decayed:

założę się że lepiej zagrała by nawet reprezentacja "A4-Klub Polska - Rybnik" niż te okurwieńce :cool1:

to kiedy wybieramy sie na jakiegos "orlika" :naughty:

Opublikowano

to kiedy wybieramy sie na jakiegos "orlika" :naughty:

możemy kiedy pograć , ale teraz to już raczej gdzieś na hali :naughty:

Opublikowano

:hi:

to kiedy wybieramy sie na jakiegos "orlika" :naughty:

No ja bym był ZA nawet mógłbym załatwić drużynę przeciwko nam :naughty::kox:

Opublikowano

jestem ciekaw jaki bylby wynik gdyby zamiast naszej reprezentacji grala druzyna gwiazd TVN :decayed:

założę się że lepiej zagrała by nawet reprezentacja "A4-Klub Polska - Rybnik" niż te okurwieńce :cool1:

hahahahah :polew: :polew: :polew:

dobre Robert :good:

dodam jeszcze - po spotkaniu w "Sękatej Chacie" :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dodam jeszcze - po spotkaniu w "Sękatej Chacie" :cool1:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :good:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

to kiedy wybieramy sie na jakiegos "orlika" :naughty:

No ja bym był ZA nawet mógłbym załatwić drużynę przeciwko nam :naughty::kox:

mowisz znasz druzyne pilkarzy z jakies podstawowki :mysli:

Opublikowano

:hi:

:siema:Daniel

Opublikowano

:hi:

to kiedy wybieramy sie na jakiegos "orlika" :naughty:

No ja bym był ZA nawet mógłbym załatwić drużynę przeciwko nam :naughty::kox:

mowisz znasz druzyne pilkarzy z jakies podstawowki :mysli:

nie ,starszych :tongue4::wink4::decayed:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 23:06_________________________________________________

:hi:

:siema:Daniel

siema Robercik :wink4:

Opublikowano

mowisz znasz druzyne pilkarzy z jakies podstawowki :mysli:

Arek nie wierzysz w nasze umiejętności po :drunk: :?:

:bicz:

_________________________________________________

:tongue4:

Opublikowano

no ja jestem za jakims sparingiem :wink4:

teraz leca w kime :hi: 3mcie sie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.