Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 dni mie nie było dopiero co żech spam przelecioł :zemdlal:

A kajś był jak Cie nie było ? U Wilmy ( obejrzeć S8 ) :?: :naughty: :gwizdanie:

we Katowiecach u siory na geburrstagu :sick3:

sKatowołeś się w tych Katowicach :naughty:?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:54_________________________________________________

a tak na serio ?

psychiatria ?

:bag:

ja psychiatria, ktoś musi zastąpić Pana kierownika w gorzycach od alkoholików :decayed:

jakoś na ta psychiatria wpod :polew: ?

Ale mosz pewno robota na Gliwickiej , szukają podobno takich doktorów od świrów :naughty:

:kox:

A "Wyspa tajemnic" widział ?

godom CI że do gorzyc mom bliżej a i problem też bliższy :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jaja Roberto Ci co mają AWX/AVF znają ten ból reszta tam nimo pojęcia o co cho :naughty: gwołt od dołu jak cyp :decayed:

[AWX] 285 Nm , [AVF] 310 Nm :gwizdanie: :naughty:

:tongue4:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:14_________________________________________________

jaja Roberto Ci co mają AWX/AVF znają ten ból reszta tam nimo pojęcia o co cho :naughty: gwołt od dołu jak cyp :decayed:

[AWX] 285 Nm , [AVF] 310 Nm :gwizdanie: :naughty:

:tongue4:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:14_________________________________________________

ja brałem te co A-rek 4300 h7 za bodajże 230zł...

ja też chyba tam podjadę i wymienię te moje :wink4:

:bry:

jaja Roberto Ci co mają AWX/AVF znają ten ból reszta tam nimo pojęcia o co cho :naughty: gwołt od dołu jak cyp :decayed:

[AWX] 285 Nm , [AVF] 310 Nm :gwizdanie: :naughty:

:tongue4:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:14_________________________________________________

ja brałem te co A-rek 4300 h7 za bodajże 230zł...

ja też chyba tam podjadę i wymienię te moje :wink4:

ALG 280 Nm ale kucy więcej :naughty:

ja brałem te co A-rek 4300 h7 za bodajże 230zł...

ja też chyba tam podjadę i wymienię te moje :wink4:

Opublikowano

jaja Roberto Ci co mają AWX/AVF znają ten ból reszta tam nimo pojęcia o co cho :naughty: gwołt od dołu jak cyp :decayed:

[AWX] 285 Nm , [AVF] 310 Nm :gwizdanie: :naughty:

:tongue4:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:14_________________________________________________

jaja Roberto Ci co mają AWX/AVF znają ten ból reszta tam nimo pojęcia o co cho :naughty: gwołt od dołu jak cyp :decayed:

[AWX] 285 Nm , [AVF] 310 Nm :gwizdanie: :naughty:

:tongue4:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:14_________________________________________________

ja brałem te co A-rek 4300 h7 za bodajże 230zł...

ja też chyba tam podjadę i wymienię te moje :wink4:

:bry:

jaja Roberto Ci co mają AWX/AVF znają ten ból reszta tam nimo pojęcia o co cho :naughty: gwołt od dołu jak cyp :decayed:

[AWX] 285 Nm , [AVF] 310 Nm :gwizdanie: :naughty:

:tongue4:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:14_________________________________________________

ja brałem te co A-rek 4300 h7 za bodajże 230zł...

ja też chyba tam podjadę i wymienię te moje :wink4:

ALG 280 Nm ale kucy więcej :naughty:

ja brałem te co A-rek 4300 h7 za bodajże 230zł...

ja też chyba tam podjadę i wymienię te moje :wink4:

:co: Z tego to już nic nie zajarzyłem

:polew:

Pioter naucz się "cytować" :cool1:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:56_________________________________________________

godom CI że do gorzyc mom bliżej a i problem też bliższy :decayed:

Tam to byś się miał dobrze :naughty:

Świr wśród świrów :kox:

:tongue4:

:kox:

Opublikowano

ALG 280 Nm ale kucy więcej :naughty

chyba mu o to chodziło :gwizdanie:

Opublikowano

ALG 280 Nm ale kucy więcej :naughty

chyba mu o to chodziło :gwizdanie:

Ty też się naucz "cytować" :cool1:

Ja tego nie powiedziałem :wink4:

Opublikowano

kaj je ta naszo ślonzoczka frela Wilma???

w styczniu bydzie 100% frekwencja na spocie jak warszawiok przyjedzie :decayed:

Opublikowano

jo bych tez nie skumoł :polew: :polew:

Pioter przyznej sie co bieresz :?: :naughty:

Ja też chcę :naughty::kox:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:01_________________________________________________

badboy :good:

ALG 280 Nm ale kucy więcej :naughty

chyba mu o to chodziło :gwizdanie:

Ty też się naucz "cytować" :cool1:

Ja tego nie powiedziałem :wink4:

:wink4:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:02_________________________________________________

kaj je ta naszo ślonzoczka frela Wilma???

w styczniu bydzie 100% frekwencja na spocie jak warszawiok przyjedzie :decayed:

Czyta , jest , spójrz na górę :naughty:

A skąd wiesz że śliczno ? I że frelka ?

Opublikowano

ALG 280 Nm ale kucy więcej :naughty

chyba mu o to chodziło :gwizdanie:

jo mom tako wersja :tongue4:

nie dopadło grypsko i Twojego lapka przy okazji :decayed:?

Opublikowano

:hi:

2 dni mie nie było dopiero co żech spam przelecioł :zemdlal:

A kajś był jak Cie nie było ? U Wilmy ( obejrzeć S8 ) :?: :naughty: :gwizdanie:

Nie dojechał... a tak czekałam :disgust:

Żebyście Panowie wiedzieli jak mnie choróbsko dopadło...angina taka, że po 39C ;( nawet nie mam siły tu cały czas siedzieć... :no:

kaj je ta naszo ślonzoczka frela Wilma???

w styczniu bydzie 100% frekwencja na spocie jak warszawiok przyjedzie :decayed:

Nooo a żony mnie na kopach wyrzucą :>

Opublikowano

Robert kilka takich cytatów dziennie i 500 jak z bicza strzelił :decayed:

Opublikowano

zmierz mu gorączka wsadź termometr do USB :naughty:

Opublikowano

Robert kilka takich cytatów dziennie i 500 jak z bicza strzelił :decayed:

Ale cytaty chyba się nie liczą podwójnie/potrójnie ... :mysli:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:05_________________________________________________

zmierz mu gorączka wsadź termometr do USB :naughty:

Świr wśród świrów :kox:

:tongue4:

:kox:

Opublikowano

:hi:

2 dni mie nie było dopiero co żech spam przelecioł :zemdlal:

A kajś był jak Cie nie było ? U Wilmy ( obejrzeć S8 ) :?: :naughty: :gwizdanie:

Nie dojechał... a tak czekałam :disgust:

Żebyście Panowie wiedzieli jak mnie choróbsko dopadło...angina taka, że po 39C ;( nawet nie mam siły tu cały czas siedzieć... :no:

kaj je ta naszo ślonzoczka frela Wilma???

w styczniu bydzie 100% frekwencja na spocie jak warszawiok przyjedzie :decayed:

Nooo a żony mnie na kopach wyrzucą :>

tych co są myślący póki co żon nie mają(wliczając mą skromną osobę), a CI którzy pomyślą na spota przyjadą solo :decayed:

a swoją drogą sprawisz iż będą miały ku temu powody :gwizdanie: :naughty: ?

Opublikowano

wolma :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

:hi:

2 dni mie nie było dopiero co żech spam przelecioł :zemdlal:

A kajś był jak Cie nie było ? U Wilmy ( obejrzeć S8 ) :?: :naughty: :gwizdanie:

Nie dojechał... a tak czekałam :disgust:

Żebyście Panowie wiedzieli jak mnie choróbsko dopadło...angina taka, że po 39C ;( nawet nie mam siły tu cały czas siedzieć... :no:

kaj je ta naszo ślonzoczka frela Wilma???

w styczniu bydzie 100% frekwencja na spocie jak warszawiok przyjedzie :decayed:

Nooo a żony mnie na kopach wyrzucą :>

tych co są myślący póki co żon nie mają(wliczając mą skromną osobę), a CI którzy pomyślą na spota przyjadą solo :decayed:

a swoją drogą sprawisz iż będą miały ku temu powody :gwizdanie: :naughty: ?

Tego nie powiedziałam. Ale kobiety z natury są zazdrosne... (również ja :polew:)

Opublikowano

Robert kilka takich cytatów dziennie i 500 jak z bicza strzelił :decayed:

Ale cytaty chyba się nie liczą podwójnie/potrójnie ... :mysli:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:05_________________________________________________

zmierz mu gorączka wsadź termometr do USB :naughty:

Świr wśród świrów :kox:

:tongue4:

:kox:

trza to sprawdzić ;) jak mosz 62" LCD w doma to napewno to jeszcze trocha potrwo zanim strona zapełnisz :decayed:

Opublikowano

Robert zapraszasz na pifo :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.