Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

spadochron przy tej prędkości nie da rady,chyba zostaje kotwica :polew:,tak kombinuje ale tempomat tez tylko od jakichś 40 km/h działa [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:16_________________________________________________lece bo miałem być dawno na poczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

spadochron przy tej prędkości nie da rady,chyba zostaje kotwica :polew:,tak kombinuje ale tempomat tez tylko od jakichś 40 km/h działa

:polew: :polew: :polew:

dobre , kotwicę albo spadochron mu założymy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostatnazimnym.jpg

Pany co obstawiacie czujnik G2 ? póki co pomiary na zimnym, na ciepłym za jakiś czas jak się uda osiągnąć 90oC :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostatnazimnym.jpg

Pany co obstawiacie czujnik G2 ? póki co pomiary na zimnym, na ciepłym za jakiś czas jak się uda osiągnąć 90oC :decayed:

Po tym to Ci powiem że jest wszystko OK :wink4: zrób jeszcze na ciepłym ... co Ty masz tam za datę ???

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:20_________________________________________________

:hi::bry:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: hello, właśnie że miałem te 90 stopni, a na klimatroniku ustawione zawsze 22st nie wiem czy powinienem się tym martwić, w piątek jadę do Wrocławia to sprawdzę na trasie, jakby kto co potrzebował z wrocka to pisać :wink4:

Przywiez piwko ze Spisz-a na rynku :wink4::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostatnazimnym.jpg

Pany co obstawiacie czujnik G2 ? póki co pomiary na zimnym, na ciepłym za jakiś czas jak się uda osiągnąć 90oC :decayed:

Po tym to Ci powiem że jest wszystko OK :wink4: zrób jeszcze na ciepłym

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:20_________________________________________________

:hi::bry:

:hi:

hmm wiem że nasze dieselki nie lubią mrozów i ciężko się zagrzewają, ale czy to możliwe aby przy -9C nie było możliwe osiągnięcie temp. 90C na klimie [auto] ? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko o której ?

16:00 ?

no godz pasi :good:

ale fajnie jakby bylo wiecej chetnych :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiem że nasze dieselki nie lubią mrozów i ciężko się zagrzewają, ale czy to możliwe aby przy -9C nie było możliwe osiągnięcie temp. 90C na klimie [auto] ? :confused4:

wyłącz AUTO , utrzymuj góra 2/3 kreski i sprawdź , oczywiście trzeba też co najmniej z 10 km zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostatnazimnym.jpg

Pany co obstawiacie czujnik G2 ? póki co pomiary na zimnym, na ciepłym za jakiś czas jak się uda osiągnąć 90oC :decayed:

Po tym to Ci powiem że jest wszystko OK :wink4: zrób jeszcze na ciepłym ... co Ty masz tam za datę ???

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:20_________________________________________________

:hi::bry:

:hi:

no dobra zmienię datę :tongue4: godzina pasuje :wink4:

ciekawe kiedy mają zamiar zrobić te zapisy na BT w sylwestra o 12stej :confused4: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiem że nasze dieselki nie lubią mrozów i ciężko się zagrzewają, ale czy to możliwe aby przy -9C nie było możliwe osiągnięcie temp. 90C na klimie [auto] ?

na postoju nie ma takiej mozliwosci :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko o której ?

16:00 ?

no godz pasi :good:

ale fajnie jakby bylo wiecej chetnych :gwizdanie:

To Arek zrób info w pierwszym poście i niech się zgłaszają osoby chętne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiem że nasze dieselki nie lubią mrozów i ciężko się zagrzewają, ale czy to możliwe aby przy -9C nie było możliwe osiągnięcie temp. 90C na klimie [auto] ? :confused4:

wyłącz AUTO , utrzymuj góra 2/3 kreski i sprawdź , oczywiście trzeba też co najmniej z 10 km zrobić

tak też robiłem, po przejechaniu spokojnie 10km wahało się pomiędzy 70-90, a jak sie troszke zwolniło spadało z powrotem na 70C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy mają zamiar zrobić te zapisy na BT w sylwestra o 12stej :confused4: :gwizdanie:

Będą nie martw się :wink4:

na postoju nie ma takiej mozliwosci :wink4:

na postoju przy dużym mrozie temp. zacznie spadać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur Tomka chcesz na sanki wpuścić :mysli: ... przecież wiesz że to je waryjot i świr i jak pojedzie ostatni to i tak będzie wszystko robić żeby nas wyprzedzić :kox:

O mnie godosz :mysli::baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiem że nasze dieselki nie lubią mrozów i ciężko się zagrzewają, ale czy to możliwe aby przy -9C nie było możliwe osiągnięcie temp. 90C na klimie [auto] ?

na postoju nie ma takiej mozliwosci :wink4:

nie było tutaj mowy o postoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też robiłem, po przejechaniu spokojnie 10km wahało się pomiędzy 70-90, a jak sie troszke zwolniło spadało z powrotem na 70C.

Nie rozumiem , podczas jazdy wskazówka skacze raz na 90oC a za chwilę jest 70oC ?

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:27_________________________________________________

Artur Tomka chcesz na sanki wpuścić :mysli: ... przecież wiesz że to je waryjot i świr i jak pojedzie ostatni to i tak będzie wszystko robić żeby nas wyprzedzić :kox:

O mnie godosz :mysli::baseball:

:dziura:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:28_________________________________________________

Tomek trzeba będzie zrobić Ci jakąś odcinkę powyżej 20 km/h :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też robiłem, po przejechaniu spokojnie 10km wahało się pomiędzy 70-90, a jak sie troszke zwolniło spadało z powrotem na 70C.

Nie rozumiem , podczas jazdy wskazówka skacze raz na 90oC a za chwilę jest 70oC ?

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:27_________________________________________________

Artur Tomka chcesz na sanki wpuścić :mysli: ... przecież wiesz że to je waryjot i świr i jak pojedzie ostatni to i tak będzie wszystko robić żeby nas wyprzedzić :kox:

O mnie godosz :mysli::baseball:

:dziura:

nie miałem na myśli umiejscowienie wskazówki pomiędzy 70C a 90C,a jak jechałem wolniej, czy z górki bez dodania gazu np, wskazówka powracała na 70C.

reasumując po prostu nie mogę osiągnąć 90C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...