Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4::naughty:

Pioter my się nie gniewamy , byle postawisz :naughty::decayed::tongue4:

Jo nie wygroł :tongue4: :tongue4: :tongue4: :gwizdanie: :decayed:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale zawsze na 1001 możesz postawić :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak nie[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:07_________________________________________________o f*ck :blink:

Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4::naughty:

następna równa cyfra będzie Twoja ,dzięki :wink4:

Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000 :cool1:
Opublikowano

Gratulacje! :kox:

Tak jest Artur GRATULACJE :good: :oklaski: :drunk:

dzięki :decayed:

Opublikowano

Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000 :cool1:

Nie ma ciulania już , jak to Badboy zrobił :cool1:

Opublikowano

jak nie[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:07_________________________________________________o f*ck :blink:

Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4::naughty:

następna równa cyfra będzie Twoja ,dzięki :wink4:

Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000 :cool1:

czemu nie :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Było minęło , trudno Pioter gapa z Ciebie i tela :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Ale zawsze na 1001 możesz postawić :cool1:

:polew: :polew: :polew:

na 1002 i reszta też i z Gorzyc nie wychodzimy :polew: :polew:
Opublikowano

albo 2000

Opublikowano

Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000 :cool1:

czemu nie :naughty: :gwizdanie:

Ktoś tu chyba chce kropka :mysli:

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:21_________________________________________________

albo 2000

:good:

na 2k Pioter mo zaklepane :decayed:

Opublikowano

Było minęło , trudno Pioter gapa z Ciebie i tela :gwizdanie: :wink4:

to było jak w loterii sms -kto bliżej pełnej minuty-sekundy? Po prostu Artur był szybszy :wink4::naughty:
Opublikowano

to było jak w loterii sms -kto bliżej pełnej minuty-sekundy? Po prostu Artur był szybszy :wink4::naughty:

No nie było Ci to pisane i tela no :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000 :cool1:

czemu nie :naughty: :gwizdanie:

Ktoś tu chyba chce kropka :mysli:

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:21_________________________________________________

albo 2000

:good:

na 2k Pioter mo zaklepane :decayed:

no :gwizdanie:,myślałem o równej cyfrze -2000 ,nie o zielonym kropku

Opublikowano

jak nie[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:07_________________________________________________o f*ck :blink:

Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4::naughty:

następna równa cyfra będzie Twoja ,dzięki :wink4:

Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000 :cool1:

czemu nie :naughty: :gwizdanie:

Pomyliłem się o jedno zero -10 000 :polew: :polew: :wink4:
Opublikowano

Ida synki zajrać normalnie :przebiegly:

Opublikowano

Było minęło , trudno Pioter gapa z Ciebie i tela :gwizdanie: :wink4:

to było jak w loterii sms -kto bliżej pełnej minuty-sekundy? Po prostu Artur był szybszy :wink4::naughty:

sie ma te 2.5 :polew:

Opublikowano

to było jak w loterii sms -kto bliżej pełnej minuty-sekundy? Po prostu Artur był szybszy :wink4::naughty:

No nie było Ci to pisane i tela no :gwizdanie: :tongue4:

:no: :gwizdanie: Miołech zostac tak jak Ty na ostatnim Leszku-a tak to musza z żalu jeszcze jednego otworzyc :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jak nie[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:07_________________________________________________o f*ck :blink:

Znowu nie wygrałem kumulacji ;( ;( ;( Gratki Arturo :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4::naughty:

następna równa cyfra będzie Twoja ,dzięki :wink4:

Artur ,ale to już nie będzie to samo -no chyba ,że 1000 :cool1:

czemu nie :naughty: :gwizdanie:

Pomyliłem się o jedno zero -10 000 :polew: :polew: :wink4:

to dopiero równa cyfra :kox: :gwizdanie: :blink: ale chyba będziemy mieli koło 40-dziechy jak coś takiego będzie się zbliżało

Opublikowano

Ida synki zajrać normalnie :przebiegly:

Jo też z żalu :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Ida synki zajrać normalnie :przebiegly:

Jo też z żalu :decayed: :decayed: :decayed:

to ja dopiję :wink4:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:28_________________________________________________ostatniego drina

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.