Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Robercie nie bylem jeszcze :D Jakies wpisowe jest :)?

Stock ewntualy Krupnik :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dobrze ze sie babami nie wymieniacie :gwizdanie: :decayed: .... :mysli: W sumie wszystko by zostało w klubie :polew: :polew: :polew::kox:

A co Ty możesz wiedzieć o zabijaniu :gwizdanie: ... w ogóle co Ty możesz wiedzieć co My "po godzinach robimy" :cool1:

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:08_________________________________________________

:palacz:

"PALENIE POWODUJE RAKA I CHOROBY JĄDER "

Co Wy tam po godzinach Robicie to już Wasza sprawa :tongue4: a co -Mosz kłopoty z jajkami przez fajki?? :polew: :polew: :polew: Jo niy :>
Opublikowano
  • Autor

Robercie nie bylem jeszcze :D Jakies wpisowe jest :)?

15 x 0,7 i po piwie na głowę :decayed:

Witam Rybnik :hi:

widzisz Guru wie takie rzeczy :gwizdanie:

Opublikowano

Robercie nie bylem jeszcze :D Jakies wpisowe jest :)?

15 x 0,7 i po piwie na głowę :decayed:

Witam Rybnik :hi:

widzisz Guru wie takie rzeczy :gwizdanie:

Też się było kiedyś ten pierwszy raz :kox:

Opublikowano

ida zajarac bo tu same Spamery

suck my dick :gwizdanie: Wiem ,wiem głównie miałem na myśli Robcia nie Ciebie ,a widzę że dalej Masz wkurw ,tylko dokładnie nie wiem na co,kogo.... :gwizdanie: :naughty:

wiesz co to znaczy :?: :decayed:

kiedy nauczysz się porządnie cytować :evil:

chyba nigdy :gwizdanie: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Arturoo co się czaisz :gwizdanie:

Opublikowano

ida zajarac bo tu same Spamery

suck my dick :gwizdanie: Wiem ,wiem głównie miałem na myśli Robcia nie Ciebie ,a widzę że dalej Masz wkurw ,tylko dokładnie nie wiem na co,kogo.... :gwizdanie: :naughty:

wiesz co to znaczy :?: :decayed:

kiedy nauczysz się porządnie cytować :evil:

chyba nigdy :gwizdanie: :polew:

:baseball:

:decayed:

Opublikowano

Same ożeroki....

No nic, trzeba sie bedzie zapozyczyc i jakos obstawic :P:P

Swoja droga, zupełnie poważnie, ile sie osob pojawia średnio na spocie?

A dodatkowo, chcialem sie pochwalić , że zjeździlem większosć śląska za autem a kupilem w Rb :P

Opublikowano

Grigorij trening czyni mistrza musza non stop cytowac :kox: :kox: :evil:

Opublikowano
  • Autor

No nic, trzeba sie bedzie zapozyczyc i jakos obstawic :P:P

:good:

Swoja droga, zupełnie poważnie, ile sie osob pojawia średnio na spocie?

10

Opublikowano

Same ożeroki....

No nic, trzeba sie bedzie zapozyczyc i jakos obstawic :P:P

Swoja droga, zupełnie poważnie, ile sie osob pojawia średnio na spocie?

A dodatkowo, chcialem sie pochwalić , że zjeździlem większosć śląska za autem a kupilem w Rb :P

Rb rządzi tak średnio po 25 osób zjeżdża :gwizdanie: :decayed: ale potem pasażerowie idą do tesco i zostaję 10 :wink4:
Opublikowano
  • Autor

no nic ida lygać bo już klawiatury nie widza......

Opublikowano

:hi:

Skończyłem nadrabiać spam :naughty: .

Spot udany z tego co czytam :decayed:.

Na następnym się melduję :wink4:.

Opublikowano

Taaa jeden godo 10 kolejny 25 :D chopy, mom zapionc przyczepa na tyn alkohol :D ?

Opublikowano

:hi:

Skończyłem nadrabiać spam :naughty: .

Spot udany z tego co czytam :decayed:.

Na następnym się melduję :wink4:.

:hi: Obowiązkowo :cool1:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:28_________________________________________________

Taaa jeden godo 10 kolejny 25 :D chopy, mom zapionc przyczepa na tyn alkohol :D ?

Doczytaj :polew: alko nigdy za wiela :naughty:
Opublikowano

Daniel masz avanta więc luzik :wink4::decayed:

Opublikowano

Pioter, ta edycja mnie dzis wykonczy :D

Artur, niby avant ale do bagaznika max 3 kraty wchodza :D Hak jest, nie ma tragedi :D

Opublikowano

Pioter, ta edycja mnie dzis wykonczy :D

Artur, niby avant ale do bagaznika max 3 kraty wchodza :D Hak jest, nie ma tragedi :D

:decayed: Nic sie nie Przejmuj ino Przijedz :wink4:
Opublikowano

Arturoo kaj tam na J-biu mieszkosz :D ? [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:34_________________________________________________

cabriofan, Bede ! :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.