Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie dam rady podskoczyć ,siedze w pracy :confused4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i nie dałem rady podjechać :confused4:

Opublikowano

Dzięki za spota :wink4::kox:

PS. Szymon jutro sie zgadamy co do alum :naughty::decayed:

Opublikowano

dzięki za spota :notworthy:, kogo nie było niech przyjedzie następnym razem-myslę że Studzionka wtedy wypali.Zaprosimy kolegów z Gliwic,i nie tylko :naughty::cool1: Dajcie wszystkim cynk -kogo znacie :wink4:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 23:34_________________________________________________

Dzięki za spota :wink4::kox:

PS. Szymon jutro sie zgadamy co do alum :naughty::decayed:

Daniel fele za***iste :good::cool1: Jakbym nie miał nowych opon na moich 16-kach już bym na nich jezdził :naughty:.No ,ale co się odwlecze ,to nie uciecze :wink4: Może od razu na 18 się zamieni :evil:
Opublikowano
  • Autor

No pięknie zna go ktoś, był na spocie ?

może w ramach integracji z kolegą Grippen wjedziecie mu na chatę i zrobicie odzyskanie kasiory :gwizdanie: :evil: :evil:

Już chyba jarzę to jest taksiarz w rybolu.

dokładnie, białe eSa :gwizdanie:

ja dziś skończyłem auta składać o 19:00, o 19:30 byłem na małym Tesco ale nikogo nie było :confused4:

Opublikowano

Musze sie w koncu wybrac :D

Opublikowano

No pięknie zna go ktoś, był na spocie ?

może w ramach integracji z kolegą Grippen wjedziecie mu na chatę i zrobicie odzyskanie kasiory :gwizdanie: :evil: :evil:

Już chyba jarzę to jest taksiarz w rybolu.

dokładnie, białe eSa :gwizdanie: :hi: Nawet ostatnio z nim gadałem pod realem :gwizdanie:, :>

Opublikowano

No Arku skoro znasz typa to go uswiadom ze moze byc roznie skoro takie numery chlopakom z forum odstawia.

Opublikowano

ja dziś skończyłem auta składać o 19:00, o 19:30 byłem na małym Tesco ale nikogo nie było :confused4:

Arek o 19:30 to Robcio z Wiesiem już dawno po flaszce Stock-a Byli :kox: :kox: :kox::decayed::wink4:

Opublikowano

Dzięki za spota :kox:

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:08_________________________________________________

Musze sie w koncu wybrac :D

na co czekasz ? :mysli:

.... na moją :mysli::no4:

Opublikowano
  • Autor

No Arku skoro znasz typa to go uswiadom ze moze byc roznie skoro takie numery chlopakom z forum odstawia.

pisałem chłopakom z forum ale mam się nie wtrącać :gwizdanie:

ja dziś skończyłem auta składać o 19:00, o 19:30 byłem na małym Tesco ale nikogo nie było :confused4:

Arek o 19:30 to Robcio z Wiesiem już dawno po flaszce Stock-a Byli :kox: :kox: :kox::decayed::wink4:

a miałem dzwonić bo lansowałem się po mieście....

Opublikowano

a miałem dzwonić bo lansowałem się po mieście....

Czemuś nie dzwonił :?: :!:

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:12_________________________________________________

No Arku skoro znasz typa to go uswiadom ze moze byc roznie skoro takie numery chlopakom z forum odstawia.

pisałem chłopakom z forum ale mam się nie wtrącać :gwizdanie:

Pokażcie mi tylko który to :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

No Arku skoro znasz typa to go uswiadom ze moze byc roznie skoro takie numery chlopakom z forum odstawia.

pisałem chłopakom z forum ale mam się nie wtrącać :gwizdanie:

Jeśli tak mówią.. Mam nadzieje że w razie czego bedzie jakas mobilizacja.

Robercie na Twoja :D ???

Opublikowano
  • Autor

a miałem dzwonić bo lansowałem się po mieście....

Czemuś nie dzwonił :?: :!:

czułem się ostatnio na forum jak jakiś wyrzutek więc olałem sprawę........

Opublikowano

Powiedzcie mi panowie, czemu na głównej nie mam działow ze spotami? mam tylko Moja A4 oraz Facebook w forach glownych??

Opublikowano

Robercie na Twoja :D ???

Daniel na Twoja :cool1:

Opublikowano

Chyba sie cos wysrało :)

Opublikowano

czułem się ostatnio na forum jak jakiś wyrzutek więc olałem sprawę........

:wtf::mysli: :?:

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:20_________________________________________________

Powiedzcie mi panowie, czemu na głównej nie mam działow ze spotami? mam tylko Moja A4 oraz Facebook w forach glownych??

ale na kom. ?

Opublikowano
  • Autor

czułem się ostatnio na forum jak jakiś wyrzutek więc olałem sprawę........

:wtf::mysli: :?:

życie.....

Opublikowano

a miałem dzwonić bo lansowałem się po mieście....

Czemuś nie dzwonił :?: :!:

czułem się ostatnio na forum jak jakiś wyrzutek więc olałem sprawę........

:mysli: Jakiegos doła Załapałes Arku? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.