Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

k**wa co wy pijecie :?:

Robert Fiona się goni

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:47_________________________________________________

A do kogo ? :mysli:

Sam ze sobą już od dawna nie gadam , obraziłem się na niego :cool1:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

WTF? Oco kaman? Robert Rozwiń skrót

W wolnym tłumaczeniu :

What The f*ck?

czyli

co jest ku*** ?

:polew: Człowiek się całe życie uczy .... :decayed::wink4:
Opublikowano

ku*** co wy pijecie :?:

Robert Fiona się goni

Wiesiek dej ij pokój

Opublikowano

Aha, co do zasilacza to ja nie w temacie :D

Arku, gdzie mieszacie? Macie jakies dobre źródło? Potrzebuje vulkanschwarz mettalic :D w ilosci ok 100ml na zaprawki, bo klape mi pod szyba biere :kwasny: i zderzak ostatnio otarlem .

Opublikowano
  • Autor

ku*** co wy pijecie :?:

Robert Fiona się goni

żołądkowa miętowa :kox:

a Puszek na nią czeka :gwizdanie:

885e0a549998c251med.jpg

Opublikowano

jutro z mojim burkiem przyjadymy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Arku, gdzie mieszacie? Macie jakies dobre źródło? Potrzebuje vulkanschwarz mettalic :D w ilosci ok 100ml na zaprawki, bo klape mi pod szyba biere :kwasny: i zderzak ostatnio otarlem .

mieszalnia na ul.Raciborskiej

Opublikowano

... gdzie mieszacie?

łojojoj

:decayed::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

... gdzie mieszacie?

łojojoj

:decayed::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

nie mówimy o mieszalni w Gorzycach :gwizdanie:

Opublikowano

k**wa jeden samiec z rodowodem i samiec zwolniony z opłat

Opublikowano

czy masz warsztat?

jaki potrzebujesz ?

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:38_________________________________________________

Robert, ja sam do lustra teraz browar pije, moze sie dogadamy :D ?

Browar do lustra ??? :mysli:

Masz kłopociki ?

:polew: Jo tam pija do monitora w kompie :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

nie mówimy o mieszalni w Gorzycach :gwizdanie:

tam , to raczej za późno na mieszanie :tongue4:

Opublikowano

Chopy nie pijcie juz nic :D

Opublikowano

:polew: Jo tam pija do monitora w kompie :gwizdanie: :polew:

No Pioter to rozumia :naughty::good:

Ale z tym Twoim Numerkiem ... :gwizdanie:

Opublikowano

nie mówimy o mieszalni w Gorzycach :gwizdanie:

tam , to raczej za późno na mieszanie :tongue4:

Oj tam na mieszanie nigdy nie jest za pózno :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano

Chopy nie pijcie juz nic :D

Jo nie pija w ogóle :cool1:

Jo je wróg alkoholu :cool1: :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

k**wa Robert spadam spać jutro kurs na KR z Fioną narka :hi:

Opublikowano

Ja tu o powaznej sprawie a Wy o alkoholu :D

Opublikowano

:polew: Jo tam pija do monitora w kompie :gwizdanie: :polew:

No Pioter to rozumia :naughty::good:

Ale z tym Twoim Numerkiem ... :gwizdanie:

Jakim kur.a numerkiem ? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.