Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Młodych lakierników :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:mysli:

Wiesław a Ty będziesz ?

Miałbym interes :przebiegly::naughty:

Opublikowano

Mam zamiar podjechać

Opublikowano

Mam zamiar podjechać

Robisz jutro ? :naughty:

Opublikowano

Nie mam wolne, jak co to wal na PW

Opublikowano

Nie mam wolne, jak co to wal na PW

:naughty::kox::drunk:

;)

[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 22:55_________________________________________________A jakieś plany masz/macie ?

Opublikowano

Basia szykuje urodziny dla Grzegorza bo ma 10, ale może się wyrobi.

Opublikowano

Basia szykuje urodziny dla Grzegorza bo ma 10, ale może się wyrobi.

Jutro jeszcze się odezwę , teraz spadam spać :wink4:

Narta :hi:

Opublikowano

Narka :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Tomek i jak tam padaka , szkoda wyceniona ? Będzie totalschaden ?

Opublikowano

Tomek i jak tam padaka , szkoda wyceniona ? Będzie totalschaden ?

Jest totalschaden, czekom na wycena i odstawiom auto do znajomego do roboty. Felgi do renowacji i malowania proszkowego. Nowy uklad wydechowy z kwasówki i bedzie lepiej niż było :wink4::naughty:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 12:10_________________________________________________I może zostanie jeszcze kasa na grubsze wczasy w tym roku :decayed:

Opublikowano

:hi:

Dzień dobry :) Panowie potrzebuje waszej pomocy :) Muszę kupić śruby zabezpieczające do felg aluminiowych,ale nie bardzo wiem jakie będą najlepsze i gdzie można dostać takie śruby :mysli: Może ktoś z was wie jakie konkretnie kupić śruby z jakim symbolem,czy skokiem gwintu no i żeby się łebki nie ukręcały przy dokręcaniu koła :) A może ma ktoś z was takie śruby do sprzedania??potrzebowałbym o długości 50mm stożek do A4/B6 :) Z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam:)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: I jak z dzisiejszym ognichem ? :naughty: Słońce wychodzi,mono go nie rozwieje? :wink4:
Opublikowano

:hi:

Ale ciulata pogoda

:hi:

Dzień dobry :) Panowie potrzebuje waszej pomocy :) Muszę kupić śruby zabezpieczające do felg aluminiowych,ale nie bardzo wiem jakie będą najlepsze i gdzie można dostać takie śruby :mysli: Może ktoś z was wie jakie konkretnie kupić śruby z jakim symbolem,czy skokiem gwintu no i żeby się łebki nie ukręcały przy dokręcaniu koła :) A może ma ktoś z was takie śruby do sprzedania??potrzebowałbym o długości 50mm stożek do A4/B6 :) Z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam:)

W serwisach oponiarskich np. Sowada koszt powyżej 100 zł

:hi: I jak z dzisiejszym ognichem ? :naughty: Słońce wychodzi,mono go nie rozwieje? :wink4:

Pioter cały czas pod wiatr :witch:

Opublikowano

:hi:

Ale ciulata pogoda

:hi:

Dzień dobry :) Panowie potrzebuje waszej pomocy :) Muszę kupić śruby zabezpieczające do felg aluminiowych,ale nie bardzo wiem jakie będą najlepsze i gdzie można dostać takie śruby :mysli: Może ktoś z was wie jakie konkretnie kupić śruby z jakim symbolem,czy skokiem gwintu no i żeby się łebki nie ukręcały przy dokręcaniu koła :) A może ma ktoś z was takie śruby do sprzedania??potrzebowałbym o długości 50mm stożek do A4/B6 :) Z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam:)

W serwisach oponiarskich np. Sowada koszt powyżej 100 zł

:hi: I jak z dzisiejszym ognichem ? :naughty: Słońce wychodzi,mono go nie rozwieje? :wink4:

Pioter cały czas pod wiatr :witch:

A coś prócz Sowady??Byłem tam właśnie w piątek i mają tylko krótkie :confused4:A ja potrzebuje co najmniej 50 mm :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.