Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja Robert, alkohol sie boi Ciebie :D

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie mówimy o mieszalni w Gorzycach :gwizdanie:

tam , to raczej za późno na mieszanie :tongue4:

oprócz odwyku w Gorzycach jest rozlewnia :gwizdanie:

Opublikowano

ku*** jeden samiec z rodowodem i samiec zwolniony z opłat

Wiesiek ale mój ma "książkę prawdziwego kociaka" :decayed::naughty::kox::tongue4::wink4::polew: :> :) :gwizdanie: :cool1:

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:59_________________________________________________

Ja Robert, alkohol sie boi Ciebie :D

Downo już pitnył :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

ku*** Robert spadam spać jutro kurs na KR z Fioną narka :hi:

:hi: Wiesiek żeby podupcz.c to juz na KR musisz jezdzic? :polew: :polew: :polew: Dobra dobra Fiona :naughty:
Opublikowano

Nastepny spot nd czy sb?

Opublikowano

ku*** Robert spadam spać jutro kurs na KR z Fioną narka :hi:

:hi: Wiesiek żeby podupcz.c to juz na KR musisz jezdzic? :polew: :polew: :polew: Dobra dobra Fiona :naughty:

Właśnie , to nie Wiesiek taki wybredny , Fionce się zachciało Kraka :cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek[/b] ale mój ma "książkę prawdziwego kociaka"

mój też :kox:

ale ty oczywiście jesteś wybredny..... :gwizdanie:

Opublikowano

Nastepny spot nd czy sb?

środa :cool1: a tak dokładnie ze środy na czwartek

Opublikowano
  • Autor

Nastepny spot nd czy sb?

nd

Opublikowano

Nastepny spot nd czy sb?

nd

Nie Dostępny :mysli:

:polew::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Wiesiek[/b] ale mój ma "książkę prawdziwego kociaka"

mój też :kox:

ale ty oczywiście jesteś wybredny..... :gwizdanie:

Dobrze ze sie babami nie wymieniacie :gwizdanie: :decayed: .... :mysli: W sumie wszystko by zostało w klubie :polew: :polew: :polew::kox:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:05_________________________________________________ida zajarac bo tu same Spamery :kox: :kox: :kox::wink4:
Opublikowano
Dobrze ze sie babami nie wymieniacie :gwizdanie: :decayed: .... :mysli: W sumie wszystko by zostało w klubie :polew: :polew: :polew::kox:

A co Ty możesz wiedzieć o zabijaniu :gwizdanie: ... w ogóle co Ty możesz wiedzieć co My "po godzinach robimy" :cool1:

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 01:08_________________________________________________

:palacz:

"PALENIE POWODUJE RAKA I CHOROBY JĄDER "

Opublikowano

Pijemy, a jak :D

jak nd to spoko, zjawie sie, jak można :)

Opublikowano
  • Autor

ida zajarac bo tu same Spamery

suck my dick :gwizdanie:

wiesz co to znaczy :?: :decayed:

Opublikowano

Pijemy, a jak :D

jak nd to spoko, zjawie sie, jak można :)

A który raz będziesz ? :gwizdanie:

Jasne wpadaj :good:

Opublikowano

ida zajarac bo tu same Spamery

suck my dick :gwizdanie: Wiem ,wiem głównie miałem na myśli Robcia nie Ciebie ,a widzę że dalej Masz wkurw ,tylko dokładnie nie wiem na co,kogo.... :gwizdanie: :naughty:

wiesz co to znaczy :?: :decayed:

Opublikowano

Robercie nie bylem jeszcze :D Jakies wpisowe jest :)?

Opublikowano
  • Autor

ida zajarac bo tu same Spamery

suck my dick :gwizdanie: Wiem ,wiem głównie miałem na myśli Robcia nie Ciebie ,a widzę że dalej Masz wkurw ,tylko dokładnie nie wiem na co,kogo.... :gwizdanie: :naughty:

wiesz co to znaczy :?: :decayed:

kiedy nauczysz się porządnie cytować :evil:

Opublikowano

Robercie nie bylem jeszcze :D Jakies wpisowe jest :)?

15 x 0,7 i po piwie na głowę :decayed:

Witam Rybnik :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.