Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czułem się ostatnio na forum jak jakiś wyrzutek więc olałem sprawę........

:wtf::mysli: :?:

życie.....

ale o co kaman , bo nie wiem :mysli:

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:23_________________________________________________WIESIEK i BARBARA DZIĘKI :good::notworthy::kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie Robercie, normalnie na kompie w liście Forum pokazuje mi tylko Moja A4 i Facebook w kategorii Forum Głowne a w spoty sa przeciez w forach głównych wiec o co chodzi?? Moze mi ktoś screen jak to powinno wyglądać?[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:26_________________________________________________I powiedz o co chodzilo z " czekasz na moją? " ?? :D

Opublikowano

I powiedz o co chodzilo z " czekasz na moją? " ?? :D

Raczej to tak brzmiało :gwizdanie: :cool1:

(patrz niżej )

Robercie na Twoja :D ???

Daniel na Twoja :cool1:

Więc raczej Ty mi wytłumacz :cool1:

Opublikowano
  • Autor

czułem się ostatnio na forum jak jakiś wyrzutek więc olałem sprawę........

:wtf::mysli: :?:

życie.....

ale o co kaman , bo nie wiem :mysli:

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:23_________________________________________________WIESIEK i BARBARA DZIĘKI :good::notworthy::kox:

j.w.

Opublikowano

A faktycznie, nie zauwazylem edycji... Nie, poprostu ciezko u mnie z czasem w sobote popołudniem, postaram sie na przyszly tydzien jeśli spot bedzie, stawic sie :)

Opublikowano

WTF? Oco kaman? Robert Rozwiń skrót

W wolnym tłumaczeniu :

What The f*ck?

czyli

co jest k**wa ?

Opublikowano

WIESIEK i BARBARA[/b] DZIĘKI :good::notworthy:

Za co bosze jak ja jestem napity

Opublikowano

czułem się ostatnio na forum jak jakiś wyrzutek więc olałem sprawę........

:wtf::mysli: :?:

życie.....

ale o co kaman , bo nie wiem :mysli:

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:23_________________________________________________WIESIEK i BARBARA DZIĘKI :good::notworthy::kox:

j.w.

:mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Arku w lakiernictwie dzialasz osobiście? Tzn chodzi mi o to, czy masz warsztat?

Opublikowano

WIESIEK i BARBARA[/b] DZIĘKI :good::notworthy:

Za co bosze jak ja jestem napity jestem

A ja mam mało :cool1::decayed::kox::naughty::tongue4::polew: :> :):przebiegly:

Opublikowano

Robert, ja sam do lustra teraz browar pije, moze sie dogadamy :D ?

Opublikowano

czy masz warsztat?

jaki potrzebujesz ?

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:38_________________________________________________

Robert, ja sam do lustra teraz browar pije, moze sie dogadamy :D ?

Browar do lustra ??? :mysli:

Masz kłopociki ?

Opublikowano

Poprostu, z alkoholi to tylko piwo spozywam . A do lustra to w przenośni, bo brakło kompanów :)

Mechaniką zajmuje sie sam, ogarniam temat , chodzi mi o lakiernictwo a dokladniej gdzie tanio i dobrze namieszac lakier :)

Opublikowano

Wiesiek , Daniel a zasilacz dalej jedzie ( w końcu to Made In China ) :decayed:

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 00:42_________________________________________________

chodzi mi o lakiernictwo a dokladniej gdzie tanio i dobrze namieszac lakier :)

Moja tam ostatnio jakiś lakier mieszała :naughty: :gwizdanie: :cool1:

do włosów :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Yyyy bo teraz nie wiem czy do mnie rozmawiasz ? :D

Opublikowano

Yyyy bo teraz nie wiem czy do mnie rozmawiasz ? :D

A do kogo ? :mysli:

Sam ze sobą już od dawna nie gadam , obraziłem się na niego :cool1:

Opublikowano

blant88 też Daniel :D

Jaki zasilacz :D:wtf:

Opublikowano
  • Autor

Arku w lakiernictwie dzialasz osobiście? Tzn chodzi mi o to, czy masz warsztat?

ja robię przygotówkę, a szwagier maluje więc działam jakby osobiście :gwizdanie:

Opublikowano

blant88 też Daniel :D

Jaki zasilacz :D:wtf:

No tyn co zgoroł :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.