Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany taki komplet jest wart tych pieniążków,wkleję ,część maila:

Continental Conti Winter Contact TS 830

ROZMIAR OPON 195/65 R 15 91T M+S

ROZMIAR FELG 6,5J x 15” H2 ET 33

ROZSTAW ŚRUB 5x112

OTWÓR NA PIASTĘ 57mm

Nr. DOT 3szt. x 3110, 1szt. x 2610

GŁĘBOKOŚĆ BIEŻNIKA 2szt. x 6,0 mm, 2szt. x 7,5 mm

STAN – KOŁA UŻYWANE - WYWAŻONE, GOTOWE DO ZAŁOŻENIA

Cena za kpl. 4szt. 1200 zł.

18077840.jpg

34170531.jpg

62492933.jpg

61072460.jpg

Ja jak miałem 15" na zimę kupiłem MICHELIN Alpin A3 ( nówki ) za 182 szt. ( do tego kurier gratis za pobraniem ) na http://www.motostrada.pl/ ale trzeba obserwować i czychać na takie "okazje" :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany taki komplet jest wart tych pieniążków,wkleję ,część maila:

Continental Conti Winter Contact TS 830

ROZMIAR OPON 195/65 R 15 91T M+S

ROZMIAR FELG 6,5J x 15” H2 ET 33

ROZSTAW ŚRUB 5x112

OTWÓR NA PIASTĘ 57mm

Nr. DOT 3szt. x 3110, 1szt. x 2610

GŁĘBOKOŚĆ BIEŻNIKA 2szt. x 6,0 mm, 2szt. x 7,5 mm

STAN – KOŁA UŻYWANE - WYWAŻONE, GOTOWE DO ZAŁOŻENIA

Cena za kpl. 4szt. 1200 zł.

18077840.jpg

34170531.jpg

62492933.jpg

61072460.jpg

Ja jak miałem 15" na zimę kupiłem MICHELIN Alpin A3 ( nówki ) za 182 szt. na http://www.motostrada.pl/ ale trzeba obserwować i czychać na takie okazje :wink4:

Te okazje są jak produkty do Biedronki, tanio kupione z gorszego materiału :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:18_________________________________________________

:hi:

Panowie, co myślicie :

że ci link nie działa :gwizdanie:

Opublikowano

Naprawione. Szukam, szukam i nic ciekawego nie potrafie znaleźć :confused4:

Opublikowano

kto wie ile Arek dał za swój nowy letni felunek z gumami?

Opublikowano

hehe i chyba nie chca wiedzieć, musiało to być coś traumatycznego :decayed:

nie kojarzę traumatycznych rzeczy ze spotów poza tym zimowym ...........

wchodzę do pokoju przed 6 rano ,nagle Marzenka wstaje i się mnie pyta ...."kaj je Robert?"

normalnie czułem się jak w wojsku :wink4: stałem na baczność i co tu odpowiedzieć by nie sypnąć kumpla????.................................

-zaraz przyjdzie :decayed:,odpowiedziałem ,na co wchodzi Robert i nic nie mówiąc pada na wyrko :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Te okazje są jak produkty do Biedronki, tanio kupione z gorszego materiału :gwizdanie:

Były to Michelin Alpin A3 MADE IN SPAIN ( nie jakieś CHINA itp.) jeździłem na nich dwa sezony i mogę o nich powiedzieć z czystym sumieniem , że były to do tej pory najlepsze gumy jakie miałem na zimę ... po dwóch sezonach praktycznie brak zużycia

[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:38_________________________________________________

nie kojarzę traumatycznych rzeczy ze spotów poza tym zimowym ...........

wchodzę do pokoju przed 6 rano ,nagle Marzenka wstaje i się mnie pyta ...."kaj je Robert?"

normalnie czułem się jak w wojsku :wink4: stałem na baczność i co tu odpowiedzieć by nie sypnąć kumpla????.................................

-zaraz przyjdzie :decayed:,odpowiedziałem ,na co wchodzi Robert i nic nie mówiąc pada na wyrko :polew: :polew: :polew:

To nie było przed 6:00 rano tylko koło 3:00 :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

kto wie ile Arek dał za swój nowy letni felunek z gumami?

jakoś za 1 opone chyba dał przeszło 400zł :mysli: a za fele to niewiem :kox: [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:40_________________________________________________aha :hi:

:tongue4:

Opublikowano

:notworthy:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:41_________________________________________________

To nie było przed 6:00 rano tylko koło 3:00 :cool1: :gwizdanie:

o 3 to miałeś wrócić do pokoju :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Artur, poniedzialek czy wtorek? w tym tyg nie dam rady juz..

Opublikowano

:hi:

Artur, poniedzialek czy wtorek? w tym tyg nie dam rady juz..

ello

obojętnie byle po 16 :wink4:

Opublikowano

Spadam spać

Narka :hi:

Jutro znowu weekend :kox:

Opublikowano

na Krupińskim wybuch metanu był :confused4: ,już zaczynają wozić nam górników

Opublikowano

na Krupińskim wybuch metanu był :confused4: ,już zaczynają wozić nam górników

kiedy ? teraz ?

Kiedyś tam robiłem :shocked:

Opublikowano

Eeee... doczytałem teraz , że metan się "tylko" zapalił a to co innego ... podobno dwóch poparzonych jest

[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 23:32_________________________________________________

No właśnie to czytałem sekundę wcześniej :wink4:

Opublikowano

zw robota

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.