Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmmm prawy górny tylny wahacz do wymiany :(

Już kupiony :decayed: w poniedziałek wymiana :przebiegly:

To się parami wymienia :gwizdanie:

Kto Ci takich głupot naopowiadał :shocked:

To nie amory żeby parami wymieniać.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmmm prawy górny tylny wahacz do wymiany :(

Już kupiony :decayed: w poniedziałek wymiana :przebiegly:

To się parami wymienia :gwizdanie:

Kto Ci takich głupot naopowiadał :shocked:

To nie amory żeby parami wymieniać.

Robert :gwizdanie:

Opublikowano

dzien do :bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: w poludnie
Opublikowano
MRC WIDEBODY S4 :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:
Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 15:03_________________________________________________

Hmmm prawy górny tylny wahacz do wymiany :(

Już kupiony :decayed: w poniedziałek wymiana :przebiegly:

To się parami wymienia :gwizdanie:

Kto Ci takich głupot naopowiadał :shocked:

To nie amory żeby parami wymieniać.

Robert :gwizdanie:

Jak już to ćwiartkami :cool1: ...np. masz padnięty górny prawy tył to wymieniasz od razu górny prawy przód , masz do wymiany prawy dół przód to wymieniasz też tylni dolny z tej strony ( z dolnymi warto od razu zapodać nowe łączniki stab. ) ... :wink4:

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 15:04_________________________________________________

:hi: :hi:

ja mam ate-klocki z przodu -> hamulec jest ok lecz felgi mam grafitowe zamiast srebrnych :wallbash: fest pyla

Wszystkie pylą , jeszcze nie spotkałem klocków co by nie pyliły , na niektórych felgach po prostu bardziej pył się osiada na niektórych mniej :cool1:

Opublikowano

:hi:

ida tyn chromski pin zmasować :wink4:

Opublikowano

:hi:

ida tyn chromski pin zmasować :wink4:

:hi:

spróbuj bez wyciągania zegarów :wink4: tylko przypatrz się wtyczce jak ja wyciągnąć :wink4:

Opublikowano

MRC WIDEBODY S4 :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

ogień :slina:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 15:40_________________________________________________

:hi:

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 15:03_________________________________________________

Hmmm prawy górny tylny wahacz do wymiany :(

Już kupiony :decayed: w poniedziałek wymiana :przebiegly:

To się parami wymienia :gwizdanie:

Kto Ci takich głupot naopowiadał :shocked:

To nie amory żeby parami wymieniać.

Robert :gwizdanie:

Jak już to ćwiartkami :cool1: ...np. masz padnięty górny prawy tył to wymieniasz od razu górny prawy przód , masz do wymiany prawy dół przód to wymieniasz też tylni dolny z tej strony ( z dolnymi warto od razu zapodać nowe łączniki stab. ) ... :wink4:

tego nie wiedziałem :mysli:

Opublikowano

:hi:

ida tyn chromski pin zmasować :wink4:

:hi:

spróbuj bez wyciągania zegarów :wink4: tylko przypatrz się wtyczce jak ja wyciągnąć :wink4:

tak też spróbuję:) właśnie dochodzę do tego jak tą wtyczkę wyciągnąć :P

Opublikowano

MRC WIDEBODY S4 :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Piękna :slina: ... tylko kiere ma nie po tej mańce :no::wink4:

Opublikowano

MRC WIDEBODY S4 :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Piękna :slina: ... tylko kiere ma nie po tej mańce :no::wink4:

golić można się też drugą ręką :gwizdanie: :wink4::decayed:

Opublikowano

golić można się też drugą ręką :gwizdanie: :wink4::decayed:

nie próbowałem jeszcze :mysli::wink4::kox:

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 16:00_________________________________________________

Jak Belgowie wyciągali auto

B_1.jpg

B_2.jpg

B_3.jpg

B_4.jpg

B_5.jpg

B_6.jpg

B_7.jpg

B_8.jpg

B_9.jpg

B_10.jpg

No comment.. :polew:

:polew: :laghing2: :kox:

Opublikowano

:hi:

ida tyn chromski pin zmasować :wink4:

:hi:

spróbuj bez wyciągania zegarów :wink4: tylko przypatrz się wtyczce jak ja wyciągnąć :wink4:

tak też spróbuję:) właśnie dochodzę do tego jak tą wtyczkę wyciągnąć :P

operacja zakończona powodzeniem, OK zagościł w końcu na FISie :)

Opublikowano

operacja zakończona powodzeniem, OK zagościł w końcu na FISie :)

Dałeś rady bez wyciągania licznika ? Jak tak to :oklaski: :good:

Opublikowano

operacja zakończona powodzeniem, OK zagościł w końcu na FISie :)

Dałeś rady bez wyciągania licznika ? Jak tak to :oklaski: :good:

roberto nie ma sensu wyciągać licznika w ogóle, ściągnąłem sobie tylko tą dolną obudowę pod kierownicą co jest,a wtedy dojście jest jak na talerzu :wink4::good:

Opublikowano

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 16:00_________________________________________________

Jak Belgowie wyciągali auto

B_1.jpg

B_2.jpg

B_3.jpg

B_4.jpg

B_5.jpg

B_6.jpg

B_7.jpg

B_8.jpg

B_9.jpg

B_10.jpg

No comment.. :polew:

:polew: :laghing2: :kox:

FAKE :facepalm:

Opublikowano

jade na katowicki zaroo

Opublikowano

Panowie kto był ostatnio w ASO i się powoływał na A4-klub.pl :decayed: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.