Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Arek spróbuj aku podładować , może słabnie

nie sądze żeby to był aku bo pali na styk, jeśli chodzi o te kierunki to pewnie będzie to przerywacz (jeśli dobrze kojarze to chyba znajduje się w włączniku awaryjnych). a jeśli chodzi o sensor to myślałem o tym samym co Artur napisał

Czujnik oleju z miski pewnie do wymiany będzie-też tak miałem :confused4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak przekaźnik jest w włączniku świateł awaryjnych, też to miałem zepsute w mojej B5 i wracałem tak z Niemiec 700km :decayed:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 20:02_________________________________________________Robert dzięki za zaproszenie na grila ale coś Ci to nie wyszło :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pozdro z kawalerskiego :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

pozdro z kawalerskiego :kox: :kox: :kox: :kox:

zaglondej na cycki :> a nie forum :tongue4::polew: :polew: :polew: :>
Opublikowano

pozdro z kawalerskiego :kox: :kox: :kox: :kox:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:10_________________________________________________

Robert dzięki za zaproszenie na grila ale coś Ci to nie wyszło :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:11_________________________________________________

pozdro z kawalerskiego :kox: :kox: :kox: :kox:

zaglondej na cycki :> a nie forum :tongue4::polew: :polew: :polew: :>

chyba szwagra :gwizdanie:

Opublikowano

niegodej ze na kawalerskim nima cycków

38420_cycki_katarzyna_kraszewska.jpg

takich :naughty:

Opublikowano

srebrnych :blink::no:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:39_________________________________________________Pany rozbierał ktoś manetkę tempomatu w b5 :?:

znalazłem coś takiego ale tu nie ma żadnej foty :wallbash::confused4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152517.0;highlight=tempomat+b5

Opublikowano
  • Autor

pozdro z kawalerskiego :kox: :kox: :kox: :kox:

zaglondej na cycki :> a nie forum :tongue4::polew: :polew: :polew: :>

dokładnie :> i czekamy na foto relacje z kawalerskiego :kox:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

pozdro z kawalerskiego :kox: :kox: :kox: :kox:

zaglondej na cycki :> a nie forum :tongue4::polew: :polew: :polew: :>

dokładnie :> i czekamy na foto relacje z kawalerskiego :kox:

jo moga zdać relacja z panieńskiego haha jak Marzena wymiatała :decayed::kox::boobs::slina: :slina: :slina:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: :siema:
Opublikowano

pozdro z kawalerskiego :kox: :kox: :kox: :kox:

zaglondej na cycki :> a nie forum :tongue4::polew: :polew: :polew: :>

dokładnie :> i czekamy na foto relacje z kawalerskiego :kox:

jo moga zdać relacja z panieńskiego haha jak Marzena wymiatała :decayed::kox::boobs::slina: :slina: :slina:

będzie ostro jak tu Robert wpadnie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wiecie dzis mam malutki sukces, raczej moja zonka ma muly sukces, juz rok ze mna wytrzymala :decayed:

Opublikowano

wiecie dzis mam malutki sukces, raczej moja zonka ma muly sukces, juz rok ze mna wytrzymala :decayed:

chociaż jedna :decayed:

Opublikowano

twarda sztuka z Twojej ślubnej :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano
:decayed: :decayed:
Opublikowano

wiecie dzis mam malutki sukces, raczej moja zonka ma muly sukces, juz rok ze mna wytrzymala :decayed:

Gratulacje :0

:hi: Witam panowie mam takie pytanko, Powiedzcie mi co sądzicie o Końcówce wydechu z chromowaną blenda od Insygni.

Zastanawiam się nad tym ale nie chce niczego zmaśćic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.