Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Cześć, jestem w desperackiej sytuacji!

Mianowicie mam problem z silnikiem... tak choćby nie pracował jeden cylinder, na wolnych obrotach silnik się trzęsie a jak gazuje to słychać szczał... i powietrze z kolektora się tak jakby cofało.

Umiałby to ktoś z was to zobaczyć albo nie wiem, w jakikolwiek sposób pomóc?

jak zdejmę kable z drugiego cylindra to nic się nie dzieje a jak zdejmę z pierwszego to się dławi. Sprawdze jeszcze czy nie ma przebicia na kablach aczkolwiek sprawdzałem i nic nie widziałem

Brak pomysłów (nie znam się na tym)

jak macie pomyła na to to będę wdzięczny

Miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Lapek właśnie zasysa ETKĘ , zobaczymy co warta ( to już będzie czwarta czy piąta jaką mam ) :naughty::wink4:

Robert nowe grafiki są w Touareg rocznik 2011.

Ta ETKA jest jak najbardziej OK :good:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 16:11_________________________________________________

:hi: Cześć, jestem w desperackiej sytuacji!

Mianowicie mam problem z silnikiem... tak choćby nie pracował jeden cylinder, na wolnych obrotach silnik się trzęsie a jak gazuje to słychać szczał... i powietrze z kolektora się tak jakby cofało.

Umiałby to ktoś z was to zobaczyć albo nie wiem, w jakikolwiek sposób pomóc?

jak zdejmę kable z drugiego cylindra to nic się nie dzieje a jak zdejmę z pierwszego to się dławi. Sprawdze jeszcze czy nie ma przebicia na kablach aczkolwiek sprawdzałem i nic nie widziałem

Brak pomysłów (nie znam się na tym)

jak macie pomyła na to to będę wdzięczny

Miłego

A iskra jest na tym cylindrze ?

Podłacz pod komputer i sczytaj błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest. dodam jeszcze ze guma z fajki jest potargana. nie posiadam Kabla ani programu.(trzeba się zaopatrzyć)

jet opcja ze to przebicie na kablach? Bo sądzę ze uszczelka raczej nie gdyż była wymieniana jakieś 3 mieś temu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przede wszystkim przełącz tylko na PB i sprawdź czy też się to dzieje ... wykluczysz tym instalację LPG :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale jak sprawdzić wtryski? :0. Na PB jest to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się śmiać z postów wyżej :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:06_________________________________________________Wiesław już dwa razy wymieniałem te j**ane hidy :wallbash: podobno slimy tak mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się śmiać z postów wyżej :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:06_________________________________________________Wiesław już dwa razy wymieniałem te j**ane hidy :wallbash: podobno slimy tak mają

A ło co Ci chodzi, kurna nie wiedziałem ze to taki paździerz, wymieniałeś żarniki czy coś więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Arku

Wiesiek regulatory dlr kupione :wink4:

Wiesław już dwa razy wymieniałem te j**ane hidy :wallbash: podobno slimy tak mają

gówno prawda. mi jakoś chodzą bez zarzutu, u ojca w aucie również :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Arku

Wiesiek regulatory dlr kupione :wink4:

Arek ale to są z tym dodatkowym przewodem?[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:17_________________________________________________

widocznie Arku masz lepsze u mnie jedna drga co nie zmienia faktu że padają na przemian :kwasny:

:mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...