Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Serwis :hi:

Opublikowano

:hi:

Ale grzeje trza bylo sie ewakuowac z beach

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor

potrzebuje taki ręcznik dla mojej żeby na kafelkach smug nie było, może się nada :wink4:

W takim razie Jan Niezbędny "pomarańczowy" ( do podłóg ) :good: dostępny w prawie każdym Supermarkecie :wink4: ... podobno także doskonale sprawdza się jako ścierka do osuszania karoserii po myciu

przetestowany :thumbdown:

Opublikowano

Arek jakie te moduly przyszly z tym dodatkowym przewodem :?:

Opublikowano
  • Autor

Arek jakie te moduly przyszly z tym dodatkowym przewodem :?:

jest 6 przewodów: czarny, brązowy, czerwony, pomarańczowy i dwa niebieskie

Opublikowano

Arek jakie te moduly przyszly z tym dodatkowym przewodem :?:

jest 6 przewodów: czarny, brązowy, czerwony, pomarańczowy i dwa niebieskie

to :good:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 23:58_________________________________________________Sztomel dzięki za dzisiejszą pomoc :notworthy::good:

Opublikowano

:bry::hi:

Ale forum coś ostatnio nie działało , podobno niektórzy dostali się na Gliwicką :kox:

Opublikowano

:bry::hi:

Ale forum coś ostatnio nie działało , podobno niektórzy dostali się na Gliwicką :kox:

:hi:

Wczoraj nie udalo sie polaczyc z forum ,pozdrowienia z upalnej Bulgarii[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 13:55_________________________________________________Ale cisza tu na forum.

Artur bryczka jezdzi. :cool1:

Opublikowano

:hi:

Audi A4 Klub Polska

Forum powróciło do życia. Baza danych się rozsypała i ze względu na długi weekend dopiero teraz udało się usunąć problem. Dziękuję za cierpliwość oraz liczne maile , telefony , smsy , wiadomości na facebooku oraz gg. Chyba naprawdę bez forum żyć nie możecie :) Pozdrawiam Hugo

:)[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 14:09_________________________________________________pewnie co niektórzy szajby dostali :decayed:

Opublikowano

:hi:

Przemieszcza sie , nie jezdzi jeszcze jak powinien.

Opublikowano

:hi: :hi:

no wrescie te forum dziala :notworthy: ,bo do glowy dostawalem z nudow :kox:

Opublikowano

:hi: :hi:

no wrescie te forum dziala :notworthy: ,bo do glowy dostawalem z nudow :kox:

:hi: :hi:

czytałem gdzieś w wiadomościach że kilku wylądowało na Gliwickiej :shocked::polew:

Opublikowano

:hi:

Przemieszcza sie , nie jezdzi jeszcze jak powinien.

A co jeszcze mu dolega :?:

Opublikowano

:hi:

Przemieszcza sie , nie jezdzi jeszcze jak powinien.

A co jeszcze mu dolega :?:

;( domy rade Arturoo i bydą nasze v6 zapi.rd.lać

co Ci Sztomel zreanimował ?

Opublikowano
  • Autor

:hi:

dzieki za wczorajszego spota :notworthy:

Opublikowano

:hi: :hi:

Panowie szukam klapy tył, najchętniej LZ9U z szybą, moja jakis sk***iel w Krk stłukł ;/

Opublikowano

co Ci Sztomel zreanimował ?

porobił logi statyczne i dynamiczne ,posprawdzał błędy jest ich kupa na silniku i skrzyni ,po kasowaniu powracają niestety :confused4:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 18:14_________________________________________________

:hi: :hi:

Panowie szukam klapy tył, najchętniej LZ9U z szybą, moja jakis sk***iel w Krk stłukł ;/

popytam jutro w Jasienicy :wink4:

Opublikowano

Bede wdzieczny bo dlugo jezdzic bez szyby tylko folia oklejone to nie realne bo musze auto w robocie miec ;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.