Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wam wszystkim,:)

To ile osób będzie na spocie?

Bo chce się wybrać do Was a mam jakieś 45km, - troche durzo by nikogo nie spotkać. :hi:

no trochę tak :tongue4::wink4:

piszta coś ludzie bo za chwilę kończę pracę i się zastanawiam ,czy mam jechać do SR czy do Teściowej na ciacho i kawusię :kawa::?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bede ale na chwile :([br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 17:21_________________________________________________

Cześć wam wszystkim,:)

To ile osób będzie na spocie?

Bo chce się wybrać do Was a mam jakieś 45km, - troche durzo by nikogo nie spotkać. :hi:

moim zdaniem zleksza dziś nie bedzie ci sie opłacać do nas wybierac bo moze być kapa :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 17:22_________________________________________________napewno wiecej osob bedzie jak sie ochlodzi :cool1:

Opublikowano

Szkoda że tak małe jest zainteresowanie spotami. :kwasny:

Opublikowano

Szkoda że tak małe jest zainteresowanie spotami. :kwasny:

każdy korzysta z ciepła bo pewnie długo go nie bedzie ale jak sie ochlodzi to pewnie duzo osob bedzie lub wakacje sie skonczą to powrocimy do normalności :> :wink4:

Opublikowano

to co przyjezdzacie czy nie? bo ja sie wyrobie dopiero gdzies na 18:20

Opublikowano

Szkoda że tak małe jest zainteresowanie spotami. :kwasny:

Zainteresowanie duże ,ale dużo ludzisków będzie dopiero po wakacjach :decayed:

Opublikowano

Dzięki za spota :wink4::decayed:

Opublikowano

Dzieki za spota chopy :)

Opublikowano

Dzięki ale dziś nie było fajnie :gwizdanie: :tongue4:

Jednak Kasie sie boisz :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Dzięki ale dziś nie było fajnie :gwizdanie: :tongue4:

Jednak Kasie sie boisz :polew: :polew: :polew:

A Ty byś sie nie boł? jak Artur godoł że boks ćwiczyła :gwizdanie:

Opublikowano

Dzięki ale dziś nie było fajnie :gwizdanie: :tongue4:

Jednak Kasie sie boisz :polew: :polew: :polew:

Pewnie tak :wink4: Do Artura już niedzwoń masz szlaban :polew: :polew: Taka miła bużka a dała popalić :good:

A Ty byś sie nie boł? jak Artur godoł że boks ćwiczyła :gwizdanie:

Opublikowano

Dzięki ale dziś nie było fajnie :gwizdanie: :tongue4:

Jednak Kasie sie boisz :polew: :polew: :polew:

A Ty byś sie nie boł? jak Artur godoł że boks ćwiczyła :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dzieki za spota Synki :hi: i Synczyce :hi:

Opublikowano

dzięki za spota :good::notworthy:

Dzięki ale dziś nie było fajnie :gwizdanie: :tongue4:

Jednak Kasie sie boisz :polew: :polew: :polew:

A Ty byś sie nie boł? jak Artur godoł że boks ćwiczyła :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

na fakcie :naughty::kox:

dzieki za spota Synki :hi: i Synczyce :hi:

jednak wybrałem nie po myśli H4mm3R'a :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 23:37_________________________________________________

zastanawiam się :)

Opublikowano

Artur no jak Kasia boks cwiczyla to sie nie dziwie zes wybral nie po mysli Hammera

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 23:54_________________________________________________ja jak bedzie pogoda to sie wybiore na SCP :wink4:

Opublikowano

sam rozumiesz :decayed:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 23:56_________________________________________________też zobaczę ,czy mi się uda wyskoczyć,nie byłem jeszcze ,a chętnie bym zobaczył :)

Opublikowano

sam rozumiesz :decayed:

no rozumiem :naughty:

tylko coscie mi predzej nie powiedzieli ja tam dzis nie raz ostro ryzykowalem :rolleyes:

:tongue4:

trzebabylo od razu mowic ze Kasia.. Kasia po prostu ma racje :decayed:

Opublikowano

ja bylem 2 lata temu, tez bysmy pojechali, moze zbierzemy okoliczna ekipe?

Czy cos nas ominelo na relacji Kasia i Hammer?

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

H4mm3R'a podziwiam :kox: wie,że trenowała i se na tyle pozwala :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 00:02_________________________________________________

ja bylem 2 lata temu, tez bysmy pojechali, moze zbierzemy okoliczna ekipe?

Czy cos nas ominelo na relacji Kasia i Hammer?

debatowali tylko :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.