Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktos kiedys sie chcial przekonac (podobnie jak Ty) i ortopedzi mieli pelne rece roboty :gwizdanie:

Nie strasz, ma przewagę bo kobiet się nie bije, chociaż :mysli:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktos kiedys sie chcial przekonac (podobnie jak Ty) i ortopedzi mieli pelne rece roboty :gwizdanie:

Biedna Kasia, kto jej taką krzywdę zrobił :shocked::blink::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:rolleyes::polew:

Kolego sympatyczny to Ona narobila im roboty bo im klienta podeslala :gwizdanie:

Opublikowano

Tosz to Herod nie baba :kox:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 18:04_________________________________________________Skonczcie robic z tej przemilej kobiety kata :cool1:

Opublikowano

Ja ,do rany przyloz kobitka :> [br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 18:27_________________________________________________A to cos napisal o wiatrowce to se wyjasnimy :baseball:

Opublikowano

A co nie

Opublikowano

Jest ,jest nie mowie nie.

Opublikowano

hello ZłyChłopaku :gwizdanie:

:hi:

jak tam zjezdzosz juz w koncu na stale? :naughty:

Opublikowano

Chyba se wzial do serca tą nową "piątkę" i do niej chce dozbierać :mysli:

Opublikowano

Chyba se wzial do serca tą nową "piątkę" i do niej chce dozbierać :mysli:

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

macie namiar do SRB? Andrtzej ma jasne wnetrze i tylko przod elektryka a tu moze go cos zainteresuje :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=219074.0

PS nie umiem sie doliczyc gdzie on te ponad 30tysi wsadzil :gwizdanie:

jakby placil w ASO to co innego :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W przewazajacej wiekszosci bral z magro graty :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Tosz to Herod nie baba :kox:

Artur lubi jak się nim Kasia opiekuje :decayed:

13.jpg

A to cos napisal o wiatrowce to se wyjasnimy :baseball:

Ja do niej nic nie mam, to ona mnie nie lubi :tongue4:

Opublikowano

hello ZłyChłopaku :gwizdanie:

:hi:

jak tam zjezdzosz juz w koncu na stale? :naughty:

walcza do końca września :naughty:

w końcu musi ta 6tka na placu stoć :decayed:

Opublikowano

macie namiar do SRB? Andrtzej ma jasne wnetrze i tylko przod elektryka a tu moze go cos zainteresuje :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=219074.0

PS nie umiem sie doliczyc gdzie on te ponad 30tysi wsadzil :gwizdanie:

jakby placil w ASO to co innego :kox:

:polew: :polew: :polew:

On nie ma skóry :gwizdanie: do tych jego modów związanych z A4 dolicz matiza dla żony :decayed:

Opublikowano

Seves tak na szybko :tongue4:bixy 1950,zderzak s-4 2700 alumy 2400,ledy tył 1200 ,hamulce przód 345 -1800, sprzęgło -aso 2100, program v-tech 1400 ,listwy s-4 1000, amory s-line 600, dvd 600 , czujnik deszczu 200 , głosniki = subwufer 1000 ,listwy szczotkowane 600 , kiera+poducha b8 -1300 ,gałka s-line 250 ,przełoncznik swiateł -aso370 ,podwójny wydech H4mm3R -600, i wiele innych dupsow lista do wglądu na spocie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tosz to Herod nie baba :kox:

Artur lubi jak się nim Kasia opiekuje :decayed:

13.jpg

Ales do.ebal :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to 20tys je :gwizdanie: seves tyś tela doł za B6 co Andrzej za mody :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Seves tak na szybko :tongue4:bixy 1950,zderzak s-4 2700 alumy 2400,ledy tył 1200 ,hamulce przód 345 -1800, sprzęgło -aso 2100, program v-tech 1400 ,listwy s-4 1000, amory s-line 600, dvd 600 , czujnik deszczu 200 , głosniki = subwufer 1000 ,listwy szczotkowane 600 , kiera+poducha b8 -1300 ,gałka s-line 250 ,przełoncznik swiateł -aso370 ,podwójny wydech H4mm3R -600, i wiele innych dupsow lista do wglądu na spocie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to 20tys je :gwizdanie: seves tyś tela doł za B6 co Andrzej za mody :decayed::polew: :polew: :polew:

seves chyba 12000 :polew: :polew: w wolnej chwili cog dalszy :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

:hi: :hi: powiem wom ze chyba wkoncu moja v6 zaczyno se kulac jeszcze kilka rzeczy musza sprawdzic ale ....

dzieki za sobota dla Pretora i za dzis dla Daniela :good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.