Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

po weselu było w sobote a wczoraj dopiero po 23 byłem w domu :> było grubo :)

Nasz Ty pijoku :evil:

Opublikowano
:bry: :bry:
Opublikowano
  • Autor

Wiesiek dziś przyszedł mi moduł i Kogiel napisał że moduł jest sprawny :disgust:

Opublikowano

Wiesiek dziś przyszedł mi moduł i Kogiel napisał że moduł jest sprawny :disgust:

Ten co mu wysłałeś :?: czy nowy :?:

A dzwoniłeś i powiedziałeś jak się zachowywał :?:

Opublikowano
  • Autor

ten co mu wysłałem wrócił spowrotem, a w kopercie była także kartka że jest sprawny. ja do niego dzwoniłem zaraz w ten sam dzień jak montowaliśmy go u ciebie i wszystko mu powiedziałem na czym polega problem

Opublikowano

No to jak wytłumaczy że się grzeje no i śmiesznie świeciły światła :?:

Załozymy jeszcze raz i zobaczymy co się dzieje :naughty:

Opublikowano

Mozemy to wieczorkiem gdzies sprawdzic u ktoregos z Was na placu :gwizdanie: ,chyba ze Arej wpqdniesz do sjz :decayed:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 13:07_________________________________________________

Robert oddzwon !

Opublikowano

Mozemy to wieczorkiem gdzies sprawdzic u ktoregos z Was na placu :gwizdanie: ,chyba ze Arej wpqdniesz do sjz :decayed:

Co :?:

Opublikowano

Urzadzenie od kogielka :wink4:

Opublikowano

Urzadzenie od kogielka :wink4:

To jest mały problem ,Arka nie działało, ja mam założone i działa.

Opublikowano

Dziwne ,może faktycznie w poniedziałek składał ten egzeplarz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no może zgadamy się któryś dzień na kolejny montaż i się jeszcze raz sprawdzi ale pod wieczór ja odpadam bo ten czas spędzam z małą, ale może piątek, sobota do południa :rolleyes:

Opublikowano

:bry::hi:

Artur DZIĘKI :notworthy: :notworthy: :notworthy::good:

Opublikowano

Nima problemu :wink4:

Opublikowano
:hi: dobry wieczór :)[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 20:54_________________________________________________Synki,ja zaś w potrzebie :) Wyskoczyła mi inspekcja i przyciskami nie da się tego skasować :confused4: Mam vag-a i do tego program vcds 912 , ale nie bardzo wiem jak to zrobić :confused4: umie mi ktoś pomóc ????
Opublikowano

Tu >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4640.0 masz wszystko opisane , musi pójść ... i najlepiej zrobić to VAGiem/VCDSem i przejść wszystkie wymienione kanały :wink4:

Jak nie dasz rady to mogę pomóc :wink4:

Opublikowano

robert. powiedz mi w vcds -> engine -> kanal 07 - Air intake temperature - skad ten sensor/czujnik bierze odczyty / gdzie ten czujnik jest w 2,5 v6 ? w LMM czy Map sensorze ?

Opublikowano

czy jest jescze jeden czujnik za IC - chodzi mi oto by miec na widelcu :P temp w dolocie jaka wpada i temp. za IC jak do ssacych/silnika wpada juz :wink4:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 23:05_________________________________________________luknij ten log http://vaglog.rtnet.pl/krzypod84_53058.html ja mam w dolocie prawie 70'

co czemu i dlaczego tak dużo ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.