Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja sie bede smial jak mi Wojtek powie co Michal spie..olil :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Tylko ja pytalem co to ta ...kapa ?

nie wiesz co to kapa :blink:

Nie wie, a jutro go to czeka :polew:

:blink:

Artur znowu :?: co się stało :?:

Opublikowano

W czwartek bede wiedzial :wink4: Arku

Opublikowano
  • Autor

ale dopiero co robiłeś silnik :mysli:

Opublikowano

No wlasnie :confused4:

Opublikowano

Ja sie bede smial jak mi Wojtek powie co Michal spie..olil :gwizdanie:

sory że tak wyszło ale ja chciałem jak najlepiej :confused4:

to o które to jutro jedziesz?

Opublikowano

Do Ciebie pretensji nie mam. Michal robil .

Opublikowano

Sie wybier któro chcesz :gwizdanie:

sam23031280x768.jpg

obstawiam że wybierze tą w kartonie :gwizdanie:

Weselna :naughty::kox:

[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 21:51_________________________________________________

sam23031280x768.jpg

:shocked::slina: :slina: :slina:

imag0103c.jpg

:shocked::slina: :slina: :slina:

:decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 21:53_________________________________________________

panowie czy przy następnej wymianie oleju wymianiać również filtr paliwa :?: ja go nie wymieniałem jak do tej pory :embarrassed:

Ja wymieniam wszystkie filtry ( łącznie z paliwowym ) co każdą wymianę oleju , ale co druga wymianę starczy

Opublikowano

Dla każdego coś miłego :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-C20849952.html Artur bierz :naughty:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 21:58_________________________________________________

Dla każdego coś miłego :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:

Wez dwie :decayed: :decayed:

Opublikowano

Tomek zadzwonie rano do Wojtka i go spytam o ktorej mam mu zostawic bo albo bym jechal kolo 10(na 13 mam do pracy) albo w czwartek z rana,chociaz z rana to goracy motor dostanie to pewnie nie bedzie chcial ale rano o 8:15 bede wiedzial .

Opublikowano
  • Autor

zewnętrznie ciekawa ta b6 :naughty:

Opublikowano

Tomek zadzwonie rano do Wojtka i go spytam o ktorej mam mu zostawic bo albo bym jechal kolo 10(na 13 mam do pracy) albo w czwartek z rana,chociaz z rana to goracy motor dostanie to pewnie nie bedzie chcial ale rano o 8:15 bede wiedzial .

Ok to dzwoń jak się dowiesz :good:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 22:03_________________________________________________

zewnętrznie ciekawa ta b6 :naughty:

To bierz :naughty:

Opublikowano

Ja bede szukal czegos spokojnego juz chyba :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

zewnętrznie ciekawa ta b6 :naughty:

To bierz :naughty:

gdyby w środku była ciekawsza to .......

Opublikowano

zewnętrznie ciekawa ta b6 :naughty:

To bierz :naughty:

gdyby w środku była ciekawsza to .......

Wyrezamy :gwizdanie:

Opublikowano

hello wieczorkiem :hi:

Arek jesli szukasz pow 2litrow to lepiej juz zarejestrowana bo szkoda na akcyze wywalac kase :(

Artur a powiem Ci zes juz fest słówek pochytoł :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Arek jesli szukasz pow 2litrow to lepiej juz zarejestrowana bo szkoda na akcyze wywalac kase :(

wiem, wiem :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.