Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Np. parking ( bodajże nr.1 ) w Rybniku i bliskość Plazy , Focus'a itp. :naughty:

Myślę żeby wypróbować parking proponowany przez Arka,wydaje mi się że tam też jest w pobliżu jakaś knajpka :wink4:

No tam ma być następny spot , ale np. do Plazy , Focus'a można by np. na jakieś piwko , żarcie , do kina podskoczyć po spocie , ew. Carrefour gdzie też są jakieś knajpki z ciepłym piciem , żarłem itp. ( zawsze ogrzać na chwilę się można )

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no czuc od razu ze wieczory dluzsze bo to je masakra ... sie jeszcze nie wkur-wiom ale spam czytom a w miedzyczasie nowy spam rosnie :rolleyes:

:polew: :polew: :polew:

Pier-dol spam , dawaj LIVE :cool1::wink4:

no az mi sie kurw same przeklenstwa cisna ale jest...

victoria hahaha dalem rade :kox:

ida spac :rolleyes:

zartowalem posiedza chwila live :naughty:

yno ida do kibla bo mie jus cisnie fest :tongue4:

zaś Ci ze 3 kartki przybędą :gwizdanie: :wink4::decayed:

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Zly Airbag sensor sobie kupiłem

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Jak będzie jutro pogoda to podjadę tam teren obadać :przebiegly:

Opublikowano

żarcie jest :?:

(...)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no az mi sie kurw same przeklenstwa cisna ale jest...

victoria hahaha dalem rade :kox:

ida spac :rolleyes:

zartowalem posiedza chwila live :naughty:

yno ida do kibla bo mie jus cisnie fest :tongue4:

I zaś będzie spam do nadrabiania :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Np. parking ( bodajże nr.1 ) w Rybniku i bliskość Plazy , Focus'a itp. :naughty:

Myślę żeby wypróbować parking proponowany przez Arka,wydaje mi się że tam też jest w pobliżu jakaś knajpka :wink4:

parking zimą odpada :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:53_________________________________________________

żarcie jest :?:

(...)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sam wiesz ,że lepiej jak jest żarełko :wink4:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:54_________________________________________________

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Zly Airbag sensor sobie kupiłem

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

współczucia,masz z klekotem prawie jak ja :confused4:

Opublikowano

Jak będzie jutro pogoda to podjadę tam teren obadać :przebiegly:

Gdzie ? Tam gdzie Arek pisał ? Jedź obadaj :good:

parking zimą odpada :gwizdanie: :cool1:

No może nie do końca odpada , ale np. na chwile postać na parkingu a później do jakiejś knajpki , barku , kina etc. ...

Opublikowano

Robert wybacz ale do kina to ja z Kasią pójdę :gwizdanie: ,z Tobą ,Wieśkiem ,Tomkiem , :no:

na tyle dobrze się nie znamy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak będzie jutro pogoda to podjadę tam teren obadać :przebiegly:

mogymy razem skoczyc :wink4:

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Zly Airbag sensor sobie kupiłem

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

A który potrzebujesz dokładnie ?

[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:00_________________________________________________

Robert wybacz ale do kina to ja z Kasią pójdę :gwizdanie: ,z Tobą ,Wieśkiem ,Tomkiem , :no:

na tyle dobrze się nie znamy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:foch:

:decayed:

Opublikowano

Jak będzie jutro pogoda to podjadę tam teren obadać :przebiegly:

mogymy razem skoczyc :wink4:

mam wolne :mysli: ale ja na motorze nie jade :wink4:

Opublikowano

Robert wybacz ale do kina to ja z Kasią pójdę :gwizdanie: ,z Tobą ,Wieśkiem ,Tomkiem , :no:

na tyle dobrze się nie znamy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale Artur w sumie moznaby taka porzadna wieksza ekipa sie do kina kiedys wybrac :gwizdanie:

moze byc ciekawie :kox:

w sumie to ja do kina poza pojsciem z kobieta albo bratem :decayed: to tylko na seansach szkolnych bylem :polew:

Opublikowano

Robert wybacz ale do kina to ja z Kasią pójdę :gwizdanie: ,z Tobą ,Wieśkiem ,Tomkiem , :no:

na tyle dobrze się nie znamy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:foch:

:decayed:

:wink4::decayed:

Opublikowano

Jak będzie jutro pogoda to podjadę tam teren obadać :przebiegly:

mogymy razem skoczyc :wink4:

mam wolne :mysli: ale ja na motorze nie jade :wink4:

ile wazysz? :naughty:

Opublikowano

Daniel czujnik przyśpieszeń bocznych -czujnik zderzenia- dla pojazdów z boczną poduszką powietrzną to >>> 8D0 959 643 A <<<

Opublikowano

ale Artur w sumie moznaby taka porzadna wieksza ekipa sie do kina kiedys wybrac :gwizdanie:

moze byc ciekawie :kox:

:good:, mnie namawiać nie trzeba :wink4:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:03_________________________________________________

Jak będzie jutro pogoda to podjadę tam teren obadać :przebiegly:

mogymy razem skoczyc :wink4:

mam wolne :mysli: ale ja na motorze nie jade :wink4:

ile wazysz? :naughty:

z autem ,czy bez :polew:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:04_________________________________________________ja na takie cuda nie siadam ,za dużo widziałem :cool1::confused4:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:05_________________________________________________sorki ,bez urazy ,po prostu się nie nadaję :embarrassed::no:

Opublikowano

... ale Artur w sumie moznaby taka porzadna wieksza ekipa sie do kina kiedys wybrac :gwizdanie:

moze byc ciekawie :kox:

No najpierw kilka butelek Krupnika na parkingu a później taką ekipą do kina , było by ciekawie :naughty::kox:

Opublikowano

ile wazysz? :naughty:

Za dużo :naughty:

Opublikowano

ile wazysz? :naughty

Za dużo :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.