Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert - umiołbyś mi poszukać tego czujnika Brake Light Switch (f47 - chyba ) ipodac mi jego nr :notworthy:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I jestem :naughty:

A urodzinki były mojej siostrzenicy tak że nic nie było :decayed:

Panie Arku no było by to rozkminione tylko Artura spytać o pin z centrala. :cool1:

Ale cisza tu dzisiaj :mysli:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:28_________________________________________________

8D2061225ED7EX

Onyx i raczej ori dywany mają ju z klipsy :decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:55_________________________________________________ :hi:

Dobranoc

Opublikowano

Co za spanie ?

Opublikowano

jo na posterunku

Opublikowano

Ja wy na posterunku, jeden się czyści z wazeliny a drugi pije za lapka :evil:

Opublikowano

I jestem :naughty:

A urodzinki były mojej siostrzenicy tak że nic nie było :decayed:

Panie Arku no było by to rozkminione tylko Artura spytać o pin z centrala. :cool1:

Ale cisza tu dzisiaj :mysli:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:28_________________________________________________

8D2061225ED7EX

Onyx i raczej ori dywany mają ju z klipsy :decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:55_________________________________________________ :hi:

Dobranoc

Ja Wiesiek a My trzeźwi byli w tym momencie :kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil::wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: ... :decayed:

[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 00:08_________________________________________________

koledzy sprawdzcie mi ten nr 8D2061225ED7EX

jest to kolor ciemno-szary i razem z klipsami :?:

Dywaniki z tkaniny kolor - onyks ( czerń ) :wink4:

[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 00:10_________________________________________________

Robert - umiołbyś mi poszukać tego czujnika Brake Light Switch (f47 - chyba ) ipodac mi jego nr :notworthy:

Nie taka łatwa sprawa :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 00:21_________________________________________________Nie ma szans go znaleźć :kwasny:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 00:29_________________________________________________Musiałbym coś więcej wiedzieć :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Ja Wiesiek a My trzeźwi byli w tym momencie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil::wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: ... :decayed:

ja ja ja :polew: :polew: :polew: ,normalnie monter każdy z nas był jak nigdy dotąd :kox: :kox: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 08:22_________________________________________________Dzięki Robert :notworthy: :notworthy: :good:

Opublikowano

:hi:

Pijakom i innym normalnym właścicielom :audi:

Opublikowano

jak pijak to nienormalny :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 09:21_________________________________________________ :hi::wink4:

Opublikowano

:hi: :hi: bry grubiorzu Wiesku

Robert chyba to je włącznik świateł STOP -jo znalozł 1K2 945 511 RDW -ale nima zech 100% pewien co potrzebujesz za więcej informacji

Opublikowano

dobry Synki :hi:

Opublikowano

synki prośba i sprawa :)

1. kto będzie na SR i umiał by z ASO odebrac mi czujnik światła Stop - dzis Aso do 16.00 jest itrza 50zl za niego wyłożyć mogę przelać albo co

2. kto miałby czas i chęci se umówić do wymiany go i 1 czujnika z PDC w tylnim zderzaku :embarrassed:

mogę tyle powiedzeć że kolega Krupnik jedzie ze mną i się chłodzi :evil:

Opublikowano

:hi: :hi: bry grubiorzu Wiesku

Robert chyba to je włącznik świateł STOP -jo znalozł 1K2 945 511 RDW -ale nima zech 100% pewien co potrzebujesz za więcej informacji

w a4 i a6 byly te same? bo jo kajs w bagazniku mom moj stary z 2004r i moga sprawdzic i podac nr.. ten czujnik co przy pedalach jest ;)[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 10:24_________________________________________________

synki prośba i sprawa :)

1. kto będzie na SR i umiał by z ASO odebrac mi czujnik światła Stop - dzis Aso do 16.00 jest itrza 50zl za niego wyłożyć mogę przelać albo co

2. kto miałby czas i chęci se umówić do wymiany go i 1 czujnika z PDC w tylnim zderzaku :embarrassed:

mogę tyle powiedzeć że kolega Krupnik jedzie ze mną i się chłodzi :evil:

M3rvin

ad 1 leko :naughty: załatwione :wink4:

ad 2 przykro mi ale nie chca Ci nic zdupic :polew:

Opublikowano

:hi: :hi: bry grubiorzu Wiesku

Robert chyba to je włącznik świateł STOP -jo znalozł 1K2 945 511 RDW -ale nima zech 100% pewien co potrzebujesz za więcej informacji

w a4 i a6 byly te same? bo jo kajs w bagazniku mom moj stary z 2004r i moga sprawdzic i podac nr.. ten czujnik co przy pedalach jest ;)

ja 1K2 945 511 RDW - takie byly od 02r-05r oznaczenia w a6[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 10:27_________________________________________________

M3rvin

ad 1 leko :naughty: załatwione :wink4:

ad 2 przykro mi ale nie chca Ci nic zdupic :polew:

dostaniesz pół Krupnika :P
Opublikowano

Tak było:

20110924190.jpg

20110924191.jpg

20110924192.jpg

20110924196.jpg

20110924198.jpg

Tak jest na ta chwile bez lakieru i bez szpachli :) :

20111007202.jpg

20111007204.jpg

20111007206.jpg

20111007207.jpg

Opublikowano

:hi: :hi: bry grubiorzu Wiesku

Robert chyba to je włącznik świateł STOP -jo znalozł 1K2 945 511 RDW -ale nima zech 100% pewien co potrzebujesz za więcej informacji

w a4 i a6 byly te same? bo jo kajs w bagazniku mom moj stary z 2004r i moga sprawdzic i podac nr.. ten czujnik co przy pedalach jest ;)

ja 1K2 945 511 RDW - takie byly od 02r-05r oznaczenia w a6[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 10:27_________________________________________________

M3rvin

ad 1 leko :naughty: załatwione :wink4:

ad 2 przykro mi ale nie chca Ci nic zdupic :polew:

dostaniesz pół Krupnika :P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

spoko spoko mysla ze za ta wymiana sie komus bedzie wiecej nalezalo :tongue4:

a jo Ci tam po dobrej znajomosci podjada :wink4: takze sie potem zgodomy jak Ci go podwiezc potem.. a co w ASO na swoje nazwisko zes go zamowil? bo nazwisko znom ;)[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 10:33_________________________________________________

Tak było:

20110924190.jpg

20110924191.jpg

20110924192.jpg

20110924196.jpg

20110924198.jpg

Tak jest na ta chwile bez lakieru i bez szpachli :) :

20111007202.jpg

20111007204.jpg

20111007206.jpg

20111007207.jpg

no pieknie :good:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

duzo tu nie widac ale spoko jest jak tylko klepaniem to zalatwiles to pieknie :wink4:

a kolem nie przywaliles? os prosta?

Opublikowano

w kolo dostala mocno, felgi nie zgielo ale os skrzywiona ale wymieniona :)

Opublikowano

Seves danke sschon :D

Daniel prawie jak nowe - będzie dobrze :)

Opublikowano

w kolo dostala mocno, felgi nie zgielo ale os skrzywiona ale wymieniona :)

:good:

3m cie sie Synki

byda potem

M3rvin jak bedzie problem to zadzwonia :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.