Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trza bydzie w końcu się zainteresowac tym podpisem .Ja też kończe bronka i lece :hi::wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie pamiętacie moje przeboje ze wspomaganiem :> tydzień temu wymieniłem płyn na ori jak radziliście, a dziś gdy samochód postał na dworze pare godzin wspomagania nadal brak :confused4: i dodam jeszcze że jest dużo gorzej niż było bo teraz wspomagania po odpaleniu brakuje jakieś 2-3 min, a nie jak przedtem 20-30 sec

kupuj ori bedzie za***iście !!!

Opublikowano

Arturoo chyba Cię widziałem wczoraj w okolicach Kauflandu w SJZ :wink4:wróć-przedwczoraj do południa

ja Cie nie zauważyłem Piotrze :no:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 09:15_________________________________________________

panowie pamiętacie moje przeboje ze wspomaganiem :> tydzień temu wymieniłem płyn na ori jak radziliście, a dziś gdy samochód postał na dworze pare godzin wspomagania nadal brak :confused4: i dodam jeszcze że jest dużo gorzej niż było bo teraz wspomagania po odpaleniu brakuje jakieś 2-3 min, a nie jak przedtem 20-30 sec

kupuj ori bedzie za***iście !!!

przeca kupił :naughty::decayed:

Tyś to na śpiąco chyba czytał i pisał :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 10:00_________________________________________________

Walcze z lazienka (stara) ,gruzu i kafli jak z domku :decayed:

Dobrze żyjesz z sąsiadami :decayed:

Opublikowano

no nie będą mieli ze mną lekko przez dobrych kilka dni :decayed:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

ile aut ześ umył wczoraj :decayed:

Moje yno , od Marzeny myłem we środę bo jechała z nim do oklejenia :wink4:

Opublikowano
:bry: :bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

panowie pamiętacie moje przeboje ze wspomaganiem :> tydzień temu wymieniłem płyn na ori jak radziliście, a dziś gdy samochód postał na dworze pare godzin wspomagania nadal brak :confused4: i dodam jeszcze że jest dużo gorzej niż było bo teraz wspomagania po odpaleniu brakuje jakieś 2-3 min, a nie jak przedtem 20-30 sec

kupuj ori bedzie za***iście !!!

przeca kupił :naughty::decayed:

Tyś to na śpiąco chyba czytał i pisał :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

No wlaśnie :D a mówiłem że nie warto tylko lać tani Febi, przynajmniej strata w razie czego mniejsza. No ale nieeee, logo jest wazne :D

Spiacy tez bylem ale bardziej slaby bylem :D

Opublikowano

po obiadku :)

Opublikowano

:hi:

Ja wymieniałem u siebie płyn we wspomaganiu dwa miesiące temu na Febi, który kupiłem ponad rok temu (jakoś nie było czasu :decayed: ) i jest ok, ale tak z ciekawości ile kosztuje 1L oryginalnego?

Opublikowano

:hi:

Na obiad idę

Opublikowano

smacznego wiesku :wink4:

Opublikowano

:hi:

Ja wymieniałem u siebie płyn we wspomaganiu dwa miesiące temu na Febi, który kupiłem ponad rok temu (jakoś nie było czasu :decayed: ) i jest ok, ale tak z ciekawości ile kosztuje 1L oryginalnego?

:hi:

~ 40 zł :wink4:

[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 13:02_________________________________________________

No wlaśnie :D a mówiłem że nie warto tylko lać tani Febi, przynajmniej strata w razie czego mniejsza. No ale nieeee, logo jest wazne :D

A co to za strata ? Według mnie dobrze , że wymienił płyn jak jeszcze tego nie robił , a to , że zalał ORI to dobrze bo w przeciwieństwie do Febi przynajmniej spełnia normę VW :wink4:

Opublikowano

Strata taka, że nic to nie zmienilo a jest nawet gorzej, a twierdzil ze mial jakis czas temu zmieniany na ori wiec widocznie nie bylo sensu :)

A ori czy nie w 11 letnim aucie wiele nie zmieni :)

Opublikowano

A ori czy nie w 11 letnim aucie wiele nie zmieni :)

Mi nie chodzi o to czy ori czy nie ale o taki który spełnia normę , posiada aprobatę VW :wink4:

Opublikowano

ok, w takim razie ktory inny poza ori takie cos posiada?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.