Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 09:20_________________________________________________

bo tyn Robert to jo nie wiem kaj on sie chowie na GRUBIE chyba :gwizdanie:

:tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ida orać do garażu :przebiegly:

Opublikowano

:hi: :hi:

Opublikowano

Robert a Ciebie w Niemieckiej telewizji pokazywali, co robisz na czacie :naughty::decayed:

http://www.sadistic.pl/wpadka-w-niemieckiej-tv-vt91841.htm

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

chyyyjowy czat :polew:

Opublikowano

Robert a Ciebie w Niemieckiej telewizji pokazywali, co robisz na czacie :naughty::decayed:

http://www.sadistic.pl/wpadka-w-niemieckiej-tv-vt91841.htm

Aleś Ty głuuupi :kox:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 16:41_________________________________________________Ciekawe jak tam Wiesiek z tą zawiechą :mysli:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 18:51_________________________________________________

moje :decayed:

Gratki na te 1900 :wink4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 18:56_________________________________________________Pany kto ma czas i klucz do świec-musze powykręcać i posprawdzać w jakim są stanie , kable też czy któryś nie ma przebicia
Opublikowano

Ciekawe jak tam Wiesiek z tą zawiechą :mysli

Panowie i nastała cisza, robota od 12 do 19 i ponaciągany jestem że :evil:

Arek :notworthy:

A teraz na nockę żeby nie było za różowo :kwasny:

Tomek zmień zainteresowania :cool1:

Opublikowano

Qrde...Wiesku ja tez ide na nocke, tylko ze na 23 :confused4:

Opublikowano

Wiesiek kiedyś na spocie wspominał że też kiedyś bejsbola używał :gwizdanie: :decayed::kox:

http://www.sadistic.pl/rozmowy-w-toku-darmozjady-vt91771.htm[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 21:30_________________________________________________A tu Artur się ściga z motorkami po łukach przed Skoczowem :decayed:

http://www.sadistic.pl/porshe-gt3-vs-czuby-na-motorach-vt91185.htm

Opublikowano

Wiesiek kiedyś na spocie wspominał że też kiedyś bejsbola używał :gwizdanie: :decayed::kox:

http://www.sadistic.pl/rozmowy-w-toku-darmozjady-vt91771.htm[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 21:30_________________________________________________A tu Artur się ściga z motorkami po łukach przed Skoczowem :decayed:

http://www.sadistic.pl/porshe-gt3-vs-czuby-na-motorach-vt91185.htm

Baseball na Ciebie. :gwizdanie:

Cienkie te Porsche :cool1:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 22:06_________________________________________________Kurde pierwszy piątek a Oni już walą :rolleyes:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 22:46_________________________________________________Dobranoc mamlasy :evil::hi:

Opublikowano

Kurde pierwszy piątek a Oni już walą :rolleyes:

Jo nie wala , pierwszy piątek i ... w gipsie :kwasny:

[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 00:43_________________________________________________"Do odważnych Świat należy" ... ten akurat podobno już nie żyje ... :gwizdanie:

Ale dobry był .... :confused4:

[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 00:48_________________________________________________

Pany kto ma czas i klucz do świec-musze powykręcać i posprawdzać w jakim są stanie , kable też czy któryś nie ma przebicia

Pioter za grosze kupisz taki klucz w OBI , PRAKTIKER itp. ... świec się nie sprawdza tylko wymienia , tym bardziej , że jeździsz na LPG a i do najdroższych części nie należą :wink4: Kupuj NGK albo DENSO :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

a w poliftach jest jeszcze uszczelka :mysli: a nie na klej :gwizdanie:

A Daniel ma polifta :mysli::wink4:

mowa była o Wieśka aucie :wink4:

ale Wiesiek ma miske bez czujnika więc ma uszczelke, a ja mam z czujnikiem więc mam silikon (tak jak mówiłem) :gwizdanie:

W AFN jest uszczelka to i AVG będzie.

Jest uszczelka matalowo-gumowa ( uszczelka razem z ogranicznikiem fali olejowej ) , w poliftach jest silikon :wink4:

:good:

Opublikowano

U mnie jest uszczelka aluminiowa no ale to przecież dziwny 2.5 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.