Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

shocked:

az tak źle..

jo to często na studiach pił :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:tongue4

Na studiach się pije :shocked:

Tak źle tego się nie zażywa :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

shocked:

az tak źle..

jo to często na studiach pił :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:tongue4

Na studiach się pije :shocked:

Tak źle tego się nie zażywa :gwizdanie:

:shocked:

to już wiem czamu jo nic z tych studiów nie pamiętom :wallbash:

Opublikowano

shocked:

az tak źle..

jo to często na studiach pił :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:tongue4

Na studiach się pije :shocked:

Tak źle tego się nie zażywa :gwizdanie:

:shocked:

to już wiem czamu jo nic z tych studiów nie pamiętom :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

Boś był cały czas na haju :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Wiesiek ... w cuila gro , w ciula gro ... :gwizdanie:

:tongue4::kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Wiesiek ... w cuila gro , w ciula gro ... :gwizdanie:

:tongue4::kox:

tym bardzij ze sie na emerytura wybiyro :naughty:

to je o Wieśku piosenka :naughty:

Opublikowano

tym bardzij ze sie na emerytura wybiyro :naughty:

to je o Wieśku piosenka :naughty:

Dokładnie , a fucha też mo fajno :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

helloł Arek

:hi:

Opublikowano

Wiesiek ... w cuila gro , w ciula gro ... :gwizdanie:

Synek :przebiegly:

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-rs4-r-s-4-audi-rs4-C21927752.html

takie przebiegi tak mocnych furek to tylko w audi :gwizdanie:

:decayed:

normalny wkońcu to mo jeździć a niestać :cool1:
Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-rs4-r-s-4-audi-rs4-C21927752.html

takie przebiegi tak mocnych furek to tylko w audi :gwizdanie:

:decayed:

normalny wkońcu to mo jeździć a niestać :cool1:

dokładnie audi ma jezdzic :naughty:

chodzi mi ze inne wypasione fury z taka moca wiecej stoja niz jezdza ;)[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 19:43_________________________________________________

o zesz :shocked:

w najlepszym wypadku chyba :mysli: jak ktos kupi, to jesli byl przeszczep.. bo jak ktos to klepal to :no::rolleyes:

Opublikowano
:hi: dzisiaj kupiłem wahacze regenerowane 60pln sztuka :kox: podobno 50 tyś wytrzymują zobaczymy :cool1:
Opublikowano
  • Autor

panowie ma ktoś w domu ekspres ciśnieniowy, albo ma jakąś "wiedze" na temat ekspresów :?:

co byście polecili :?: rozglądam się za: Bosch Tassimo, DeLonghi, Philips Senseo, Krups Dolce Gusto :mysli:

Opublikowano

:hi: dzisiaj kupiłem wahacze regenerowane 60pln sztuka :kox: podobno 50 tyś wytrzymują zobaczymy :cool1:

Gdzie za tyle mają :shocked:

Opublikowano

:hi:

Gdzie były regenerowane? Jak masz regenerowane w Bytomiu to dużo więcej wytrzymają. Ja nie całe trzy lata temu wymieniałem dwa górne prawe na regenerowane w Bytomiu, 60k km już zrobione i zero luzu, jak nowe.

Opublikowano

Wiesiek ... w cuila gro , w ciula gro ... :gwizdanie:

Synek :przebiegly:

:tongue4:

Opublikowano

:hi: dzisiaj kupiłem wahacze regenerowane 60pln sztuka :kox: podobno 50 tyś wytrzymują zobaczymy :cool1:

Gdzie za tyle mają :shocked:

jak gdzie oczywiście spec z Bytomia jest tu co wtorek i czwartek i sprzedaje większości mechaniorów a Ci za 110 wciskają klientowi :wallbash:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 19:53_________________________________________________

:hi:

Gdzie były regenerowane? Jak masz regenerowane w Bytomiu to dużo więcej wytrzymają. Ja nie całe trzy lata temu wymieniałem dwa górne prawe na regenerowane w Bytomiu, 60k km już zrobione i zero luzu, jak nowe.

ponoć tego gościa niektórym wytrzymiją nawet 90 tyś :naughty: oby

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.