Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie zna ktoś jakiegoś fachmana który zajmuje się aerografem :?:

:shocked:

:good:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

co chesz zrobić? Mój kumpel wiem że robił bak w motorze - jest z zamysłowa i Wiesiek może go zna :gwizdanie:

tylko nie widziałem.. nie wiem na ile profi robota.. więc jeśli chcesz mogę popytać i się szczegółów dowiedzieć :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

co chesz zrobić?

chciałbym wymalować na ścianie w pokoju mojej małej jakieś postacie z kreskówek :embarrassed:

Opublikowano

Robert to teraz rehabilitacja palca i kolejne tygodnie na L4 :?: to w tym roku do roboty już nie idziesz :>

Nie wiem , ale raczej w tym roku już nie pójdę , z drugiej strony palec na nowo zaczyna puchnąć ( wczoraj po ściągnięciu był chudy jak u kilkuletniego dziecka ) , ruszam nim na razie jakieś 20% , dla porównania tym drugim , dobrym który też był w gipsie ruszam już jakieś 50% :kwasny:

Opublikowano

Najważniejszy jednak jest człowiek. Jak będzie gamoń to najnowszy i najlepszy sprzęt nie zagwarantuje dobrze wykonanej usługi.

:good:

Robert to teraz rehabilitacja palca i kolejne tygodnie na L4 :?: to w tym roku do roboty już nie idziesz :>

Nie wiem , ale raczej w tym roku już nie pójdę , z drugiej strony palec na nowo zaczyna puchnąć ( wczoraj po ściągnięciu był chudy jak u kilkuletniego dziecka ) , ruszam nim na razie jakieś 20% , dla porównania tym drugim , dobrym który też był w gipsie ruszam już jakieś 50% :kwasny:

no to stary współczucia :confused4: bo wygląda ,ze jeszcze kilka dni wolnego bedziesz miał

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 01:40_________________________________________________

co chesz zrobić?

chciałbym wymalować na ścianie w pokoju mojej małej jakieś postacie z kreskówek :embarrassed:

Ja mam kumpla-tym się zajmuje zawodowo
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry::hi:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 09:32_________________________________________________

no to stary współczucia :confused4: bo wygląda ,ze jeszcze kilka dni wolnego bedziesz miał

Dzięki

... żeby to było tylko "kilka" dni :kwasny:

Opublikowano

:hi: :hi:

robert. jak byłech na rehabilitacji w Reptach był taki doktor i zawsze godoł "jak nieruszosz nogami to obciąć bo tylko przeszkadzają" :decayed: :decayed: :tongue4:

to zaczynej nimi ruszać bo Cie tam wyślemy :P

Opublikowano

:hi: :hi:

robert. jak byłech na rehabilitacji w Reptach był taki doktor i zawsze godoł "jak nieruszosz nogami to obciąć bo tylko przeszkadzają" :decayed: :decayed: :tongue4:

to zaczynej nimi ruszać bo Cie tam wyślemy :P

:hi:

No ruszam , ruszam , ale ten palec jakoś nie słucha :chytry:

Opublikowano

a szmarowanie jakie mu zapodajesz :naughty::decayed:???????????????

Opublikowano

a szmarowanie jakie mu zapodajesz :naughty::decayed:???????????????

Aaa... różne :evil2::kox:

Opublikowano

hhmmmmmmmmmmmmmmmm dziwne to powinno być ok :mysli: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ABS'Y sprawne? absaz.jpg

:polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::good:
Opublikowano

:hi:

Arek termin jak dla mnie jest obojętny, zrób tak jak Robert pisał 17 lub 18.

ABS'Y sprawne? absaz.jpg

:polew:

Dobre :good:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 11:00_________________________________________________WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM GÓRNIKOM

Opublikowano

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM GÓRNIKOM

dołączam się :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.