Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spadam spać narka :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja też idęęę...eł spać :hi:

:polew:

dobranoc :hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

O której auto odbierosz? Bo wczoraj nie wyszło i dziś będziemy maścić :wink4::decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

O której auto odbierosz? Bo wczoraj nie wyszło i dziś będziemy maścić :wink4::decayed:

:shocked::kox::decayed: :> :evil::notworthy::good::slina:

po połedniu czekom na tel :P

teraz ida na trening :rolleyes:

także jak byda wiedzioł to od razu dzwonia do Ciebie :naughty:

trza się jakoś ciepło oblyc? kaj bydymy masować :naughty:

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

O której auto odbierosz? Bo wczoraj nie wyszło i dziś będziemy maścić :wink4::decayed:

:shocked::kox::decayed: :> :evil::notworthy::good::slina:

po połedniu czekom na tel :P

teraz ida na trening :rolleyes:

także jak byda wiedzioł to od razu dzwonia do Ciebie :naughty:

trza się jakoś ciepło oblyc? kaj bydymy masować :naughty:

To dzwoń :good: na dworze umyć, a potem do garażu :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

O której auto odbierosz? Bo wczoraj nie wyszło i dziś będziemy maścić :wink4::decayed:

:shocked::kox::decayed: :> :evil::notworthy::good::slina:

po połedniu czekom na tel :P

teraz ida na trening :rolleyes:

także jak byda wiedzioł to od razu dzwonia do Ciebie :naughty:

trza się jakoś ciepło oblyc? kaj bydymy masować :naughty:

To dzwoń :good: na dworze umyć, a potem do garażu :wink4:

ok :thumbup:

:travolta:

Opublikowano

:hi:

w ta fajno pogoda :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry::hi:

trza się jakoś ciepło oblyc? kaj bydymy masować :naughty:

Kur.wa ale giejnią zalatuje :gwizdanie: masować sie będa :wallbash::sick3:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::decayed:

Opublikowano

może w ten sposób :jerk:

:decayed: :decayed:

ale jak tak mowa o masowaniu...to też idę pomasować swoje autko :kox:

Opublikowano

trza się jakoś ciepło oblyc? kaj bydymy masować :naughty:

Kur.wa ale giejnią zalatuje :gwizdanie: masować sie będa :wallbash::sick3:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::decayed:

Ty też to lubisz suko :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Qrczin...jeszcze nie doszłem do tego auta, ale mam motywację a raczej jej brak :polew:

Opublikowano

:hi:

Geje i masażyści czy masorze :gwizdanie:

Filterki i olej wymieniony ale auto nie umyte :cool1: szkoda lakieru :naughty:

Opublikowano

Jo dzisiej oba umył :decayed:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 14:55_________________________________________________

Ty też to lubisz suko :naughty: :naughty: :decayed:

Noo :naughty::slina:

Opublikowano

uff...wreście :rolleyes:

... ja aż trzy auta umyłem, poodkurzałem i powycierałem po myciu :zemdlal:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 15:02_________________________________________________1. mojego "czarnego popierdalacza" i włożyłem już przy okazji "guminioki" do auta :sick3:

2. szwagra Polóweczkę :naughty:

3. i teściowej huinday'a accenta :kox:

Opublikowano

uff...wreście :rolleyes:

... ja aż trzy auta umyłem, poodkurzałem i powycierałem po myciu :zemdlal:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 15:02_________________________________________________1. mojego "czarnego popierdalacza" i włożyłem już przy okazji "guminioki" do auta :sick3:

2. szwagra Polóweczkę :naughty:

3. i teściowej huinday'a accenta :kox:

Czyli możemy się domyślać że przewody hamulcowe obcięte :polew:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.