Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

B4 ale nie mam takiej w kategori

69519344.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

68414974.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Tak to wygląda

zaebista :good:

zawsze mi się b4ki podobały :decayed:

kiedyś (jak miałem vectre :P ) to mi się prawie śniła b4 2.0 115km :rolleyes:

pierwsze audi które chciałem mieć :naughty:

Opublikowano

Do 30 to seves masz pewnie jak po zatloczonej A1,czy A4 sie miedzy pasami przeciskasz w tloku :wink4:

:decayed:

Opublikowano

Dobre :good::naughty:

Opublikowano

http://www.joemonster.org/filmy/40447/Cudem_ocalony :decayed:

ale gość musiał mieć stracha :kox:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 10:36_________________________________________________

Do 30 to seves masz pewnie jak po zatloczonej A1,czy A4 sie miedzy pasami przeciskasz w tloku :wink4:

:decayed:

no przy przyspieszaniu :rolleyes:

jak sie butuje to po 30-40 pokazuje :P

ale potem przy maksie to juz tylko ze 25-30 :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:blink: ja pitole

Gacie pełne bankowo :evil:

Opublikowano

kurde ale bajer :kox:

do koła nawet fajne.. w sensie że dla bezpieczenstwa :wink4: bo bajer jest przekozacki ale żeby dla bajeru to już nie te lata :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Eee na przyspieszeniu to max mi pokaze 51.9 :gwizdanie: nie widzialem by kiedys wiecej wskoczylo :no:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Eee na przyspieszeniu to max mi pokaze 51.9 :gwizdanie: nie widzialem by kiedys wiecej wskoczylo :no:

:polew: :polew: :polew: :polew:

o 1biegu to nie mówie :P

na 2maxa mam ok.42 :P

:decayed:

Opublikowano

Ja mam długą jedynkę :decayed: wiec moze przez to :wink4: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 11:05_________________________________________________

H4mm3R kiedy testujemy moje stabilizatorki vs Twoje :>

Opublikowano

Ja mam długą jedynkę :decayed: wiec moze przez to :wink4: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 11:05_________________________________________________

H4mm3R kiedy testujemy moje stabilizatorki vs Twoje :>

oooooooooooo to będzie ciekawe mogę kręcić film zza Waszych pleców :evil:

Arturo chyba im krótsza 1dynka tym większe spalanie chwilowe będzie :tongue4:

:mysli:

Opublikowano

H4mm3R kiedy testujemy moje stabilizatorki vs Twoje :>

jak szersze laczki założe :decayed:

Opublikowano

Aaaaa bo Ty teraz na tych wąskich dojazdówkach śmigasz :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 11:22_________________________________________________Seves ok :good:

:wink4::)

Opublikowano

H4mm3R kiedy testujemy moje stabilizatorki vs Twoje :>

jak szersze laczki założe :decayed:

Synki a kiedy zajś fury pucujecie? :gwizdanie:

jo wczoraj na szczotach mył :decayed:

ale na tych "delikatnych piankowych" statoilowskich na wodzisławskiej :tongue4:

Opublikowano

H4mm3R kiedy testujemy moje stabilizatorki vs Twoje :>

jak szersze laczki założe :decayed:

Synki a kiedy zajś fury pucujecie? :gwizdanie:

jo wczoraj na szczotach mył :decayed:

ale na tych "delikatnych piankowych" statoilowskich na wodzisławskiej :tongue4:

Jo mioł zamar dzisio, ale chyba nic z tego :gwizdanie:

Opublikowano

Ja odpadam bo jestem od 8 w pracy ,a w domu dopiero jutro po poludniu bede wiec nie zdążę opłukać dziś klekota :decayed:

Opublikowano

Ja odpadam bo jestem od 8 w pracy ,a w domu dopiero jutro po poludniu bede wiec nie zdążę opłukać dziś klekota :decayed:

Ta Twoja to jednak musi mieć do Ciebie zaufanie :gwizdanie:

Arturo ale w sumie to najwyżej podjedziemy z Hammerem do Ciebie.. masz tam miejsce na parkingu? Chociaż lepiej byłby garaż :mysli:

:decayed:

Opublikowano

Ja odpadam bo jestem od 8 w pracy ,a w domu dopiero jutro po poludniu bede wiec nie zdążę opłukać dziś klekota :decayed:

Ta Twoja to jednak musi mieć do Ciebie zaufanie :gwizdanie:

Arturo ale w sumie to najwyżej podjedziemy z Hammerem do Ciebie.. masz tam miejsce na parkingu? Chociaż lepiej byłby garaż :mysli:

:decayed:

Co do pierwszeg pytania -tak chyba ma zaufanie :wink4:

Co do drugiego pytania -spoko wpadajcie :> :good:

parking mieści jakąś setkę aut więc się uciśniecie gdzieś :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.