Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w ogóle pssssyt raciborskie z miodem :naughty:

kurde kompel mi polecił

To też mi kumpel polecał ale jeszcze nie "kosztowałem' ... ja raczej preferuję Żubra ( takiego "normalnego" :rolleyes::przebiegly: ) ... już teo teraz dopić nie potrafię :sick3: ... co za dużo to nie zdrowo :rolleyes:

zaraz spadam spać :wink4:

no mi z miodem podeszło wiadomo... "takie inne" ale mi smakowało :gwizdanie:

teraz się biera za ciemne i zaebiste :decayed:

dzięki Robert za ten nr :wink4:

3m się :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ida spać

Narta :hi:

Opublikowano

Ręka nie granat Chu*a nie urwie :decayed:

osz urwa :decayed:

tego żech jeszcze nie słyszoł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

thx za namiar muszę jutro namierzyć u mnie IC i ochotnika z vagiem bo wolę się zabezpieczyć gdyby się błędy posypały :wink4: ,kiedyś po czyszczeniu ,skrzynia zwariowała i autko nie jechało :polew:

jeden już je :naughty:

:decayed:

Opublikowano

jeden już je :naughty:

:decayed:

:good::wink4::notworthy:

Opublikowano

jeden już je :naughty:

:decayed:

:good::wink4::notworthy:

Artur to jutro się zgadamy jak coś :wink4:

PS za***isty ten gif :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

coś trza było zmienić :gwizdanie: ............................więc zmieniłem stabilizatory i podpis :decayed:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 02:15_________________________________________________

zadzwonię jutro jak dostanę to psikadło co Robert polecał :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 08:42_________________________________________________

w ogóle pssssyt raciborskie z miodem :naughty:

kurde kompel mi polecił i żech dziś 5rodzajów raciborskigo kupił :rolleyes:

to tera testuja :P

-z miodem

-czorne

-niepasteryzowane

-tradycyjnie ważone

-zielone :mysli: uj wie co to ale podobno kolor mo zielony :evil:

:naughty:

Toś teraz ameryka odkrył :decayed:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 08:43_________________________________________________Artur jak auto Ci nie jedzie to sie coś takiego kup :decayed: :decayed: :decayed:

http://tablica.pl/oferta/-tuning-chip-box-audi-vw-skoda-seat-ford-galaxy-na-pompowtryskach-ID7uUj.html

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 09:48_________________________________________________

to taki program robiłeś u Siebie ,aha............... no jak u Ciebie zdało egzamin to u mnie też powinno :mysli: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 09:48_________________________________________________

to taki program robiłeś u Siebie ,aha............... no jak u Ciebie zdało egzamin to u mnie też powinno :mysli: :gwizdanie:

No ba, przez to Ci d*pa łoja :tongue4:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

południowo :hi:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 12:13_________________________________________________

:hi: :hi:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 08:42_________________________________________________

w ogóle pssssyt raciborskie z miodem :naughty:

kurde kompel mi polecił i żech dziś 5rodzajów raciborskigo kupił :rolleyes:

to tera testuja :P

-z miodem

-czorne

-niepasteryzowane

-tradycyjnie ważone

-zielone :mysli: uj wie co to ale podobno kolor mo zielony :evil:

:naughty:

Toś teraz ameryka odkrył :decayed:[br]

no Hammer jo ni ma Ty :embarrassed: , jo nie wiem wszystkigo i się dopiero pomału ucza :kox:

:tongue4:

Opublikowano

seves thx :notworthy:

Opublikowano

Trza było pytać jakie piwo polecacie :tongue4:

a właśnie... co tam polecosz? :naughty:

seves thx :notworthy:

Artur nie ma sprawy :wink4:

w końcu nic nie zrobiłem :tongue4:

i mam nadz ześ zdążył :kox:

zbieram się ida na koło :rolleyes:

Opublikowano

Spoko ,luz ,zajechalem . Musze sie z tym jeszcze wieczorek pobawic.

Opublikowano

:hi:

paździerz wypucowany :naughty:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 13:55_________________________________________________Artur musiałbyś tej V6tce albo temu mechaniorowi co to spartaczył tak pacnąć jak na gifie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

B4 ale nie mam takiej w kategori

pisz do Hugo to doda model B4

Wiesiek fajny ten Merc :good: a modele nowsze jeszcze lepsze

Opublikowano

:hi:

B4 ale nie mam takiej w kategori

pisz do Hugo to doda model B4

Wiesiek fajny ten Merc :good: a modele nowsze jeszcze lepsze

nowa E klasa :sick3: :sick3: :sick3: podróba lexusa :sick3:

jedynie C klasa z tych przyziemnych na plus, a z tych mniej to zawsze mi się CLS podobał :)

Opublikowano

:hi:

Wiesiek[/b] fajny ten Merc :good: a modele nowsze jeszcze lepsze

Ta nowe fajne ale nie dla szarej masy :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.