Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja jeszcze nie wiem, bo do 17ej mam zajęcia, więc zanim dojade do Rybnika to połowa ludu się zwinie, bo im zimno będzie :gwizdanie:

a w dodatku ciemno będzie i żarcie również nie jest planowane :gwizdanie:

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie dziś raczej nie będzie , gorączkę mam i sraczkę :kwasny:

Jakaś grypa żołądkowa czy cuś :wallbash:

Myślałem , że mi przejdzie ale dalej jest ujowo :confused4:

Opublikowano

Wez gripex i korek z szampana :decayed:

Opublikowano

Wez gripex i korek z szampana :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 16:11_________________________________________________

Mnie dziś raczej nie będzie , gorączkę mam i sraczkę :kwasny:

Jakaś grypa żołądkowa czy cuś :wallbash:

Myślałem , że mi przejdzie ale dalej jest ujowo :confused4:

Robert nie kombinuj..

SPOT jest :naughty:

z dźwiękiem koniecznie i zwróćcie na nią uwagę bo zachowuje się od początku podejrzanie :decayed:

Opublikowano

:hi:

spam nadrobiony :zemdlal:

Arturoo a co to był(a) i gdzie się zmył(a)

...o mnie mówicie, bo swego czasu dużo spamowałem :gwizdanie:

ale teraz mam typowe abc ...Absolutny Brak Czasu :disgust:

:decayed: i zaś bydzie cima, zima... :naughty:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 16:20_________________________________________________

Wez gripex i korek z szampana :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 16:11_________________________________________________

Mnie dziś raczej nie będzie , gorączkę mam i sraczkę :kwasny:

Jakaś grypa żołądkowa czy cuś :wallbash:

Myślałem , że mi przejdzie ale dalej jest ujowo :confused4:

Robert nie kombinuj..

SPOT jest :naughty:

z dźwiękiem koniecznie i zwróćcie na nią uwagę bo zachowuje się od początku podejrzanie :decayed:

łłosz curva :polew: :polew:
Opublikowano

Norma w rybolu, ja tylko na moment wpadnę :cool1:

Opublikowano

Qrcze WieSku...widzisz zwróciłeś mi uwagę na "sms-owate" wypowiedzi i się poprawiłem :naughty:

...normalnie wzbogaciłem swoje słownictwo :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 16:27_________________________________________________m3rvin będziesz na spocie...mam cosik do Ciebie :wink4: x3

Opublikowano

Zbieram sie

Opublikowano

:hi:

Dzięki Wszystkim Za Spota :!:

Opublikowano

Ja też dzięki :good: w zima więcej :audi: niz w lato :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

Wielkie dzięki za spota :notworthy:

Opublikowano

Pany przepraszam że mnie nie było... Siły wyższe, po pierwsze do 18 byłem na uczelni, a po drugie skończył mi się przegłub prawy w samochodzie tym się teraz jeździć nie da! :wallbash:

Opublikowano

Panowie to zakładamy wątek spoty Żorskie :naughty::decayed: Bo święta trójca to ściemniacze jakich mało :polew:

Opublikowano

i ja już w domu

dzięki za spota i... wigilijno wieczerza :decayed:

:hi:

Ja też dzięki :good: w zima więcej :audi: niz w lato :gwizdanie: :tongue4:

no coś w tym jest :mysli:

może się nikomu w chałpie nie chce chajcować :tongue4:

Opublikowano

:notworthy: dziękuje za spota..."nowe" jak dla mnie twarze się pojawiły :naughty:

Panowie to zakładamy wątek spoty Żorskie :naughty::decayed: Bo święta trójca to ściemniacze jakich mało :polew:

Tomek...mówisz konkurencja :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 20:47_________________________________________________

Pany przepraszam że mnie nie było... Siły wyższe, po pierwsze do 18 byłem na uczelni, a po drugie skończył mi się przegłub prawy w samochodzie tym się teraz jeździć nie da! :wallbash:

no właśnie...a kat chciałemm zobaczyć Twoją 80-tkę :(

:decayed: :decayed:

Opublikowano

Wątek jest, chetnych zapraszam :)

Opublikowano

linka daj :wink4:

Opublikowano

Grzesiu jestem często w żorach więc nie widzę problemu się kiedyś zgadać :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: dzieki za spotak synki a dziolchy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.