Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

W Rybniku-Zebrzydowicach w "Tuning-World" mają niezły wybór takich pierdół :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

W Rybniku-Zebrzydowicach w "Tuning-World" mają niezły wybór takich pierdół :wink4:

:hi:

właśnie o ten sklep mi chodzi :good:

Opublikowano

Bry :hi:

A moglibyście podac jakiś dokładniejszy adres bo tak dobrze rybnika nie znam jeszcze :wink4:

Opublikowano

Bry :hi:

A moglibyście podac jakiś dokładniejszy adres bo tak dobrze rybnika nie znam jeszcze :wink4:

kliknij w ten link do aukcji który podałem :gwizdanie:

tam jest adres- zebrzydowicka 136 :wink4:

Opublikowano

:hi:

Seves po założeniu trza jeszcze przekodować :mysli: chyba licznik na xenon

Opublikowano

dokładnie tak jak gadasz w stronę Zebrzydowic, poczesało mi się :) ja wziąłem też jakoś za 300zł, fakt są większe ale zabudowałem tak, że nic nie widać :good:

spoko wiadomo o co chodzi ;)

Badboy kiedy bedziesz kajs w poblizu?

oblookałbym se to u Ciebie :wink4:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 16:15_________________________________________________

:hi:

Seves po założeniu trza jeszcze przekodować :mysli: chyba licznik na xenon

:mysli: serio?

vaga mom to powalcza potem najwyżej.. poprzednią b6 już kupiłem z hidem i wszystko smigało idealnie więc nawet nie wiedziałem że coś trza kodować :tongue4: ale kajś w vagu kiedyś jak czegos szukałem zauważyłem opcje kseron :mysli:

Opublikowano

Robert wszystko wie na ten temat :gwizdanie:

Opublikowano

Robert wszystko wie na ten temat :gwizdanie:

on zawsze wszystko wie :decayed:

Opublikowano

Robert wszystko wie na ten temat :gwizdanie:

on zawsze wszystko wie :decayed:

Chopie On to je przepieron :good:, yno żona mu kabel od kompa wziyna :evil:

Opublikowano

jeszcze będę wałkował temat postojów :rolleyes: żeby mi błędu żarówki nie wywalało była biała led i wyglądała w miarę normlanie a nie kosmicznie a chyba takich nie ma ;(

przy okazji:

http://autokomis-byczyna.otomoto.pl/audi-s4-s4-2-7biturbo-265km-bose-C22035825.html

niezła cena :decayed:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 16:58_________________________________________________ :mysli:

ciekawe jakie postoje Pretor kupił :mysli:

Opublikowano

mój ideał :P

http://otomoto.pl/audi-s4-2-7-biturbo-265-km-quattro-C18918554.html

sedan nogaro blue i te zice niebieskie :slina:

ale co gościu z kołami zrobił to yno on wie :rolleyes: ... mom nadz ze to zimówki a na lato mo "normalne" :tongue4:

yno przebieg już trocha większy ..

zbieram się na impreze :hi:

Opublikowano

Fajna :good:

No to udanej impry :good:

Opublikowano
  • Autor

podjade najpierw do raven'ów

siedziba w Rybniku już nie istnieje

ja bym na Twoim miejscu olał ravenów, jeździłem z tym ich bublem szmat czasu i tylko problemy z kompem, elementy wnętrza świrowały

w mojej A4 i u ojca w 100-tce działają od zakupu bez problemu :cool1:

jakbyś jechał w stronę Chwałowic, Jejkowic

to dwie różne strony Rybnika :>

ps: w Tuning-World chyba mam jeszcze zniżki :gwizdanie:

Robert sprawdzisz mi ten nr w Etce, 4B1 422 065 S :?:

Opublikowano

Robert sprawdzisz mi ten nr w Etce, 4B1 422 065 S :?:

Mi tego nie znajduje w Etce ,ale na necie pisze że przekładnia kier. do A6 Allroad.

Spadam mam gości

Opublikowano

Opcję ksenon włącza się ( przekodowuje ) bodajże w module komfortu ( ew. w centralnej elektryce )

[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 22:12_________________________________________________

Robert wszystko wie na ten temat :gwizdanie:

Chyba jednak nie wszystko :cool1::wink4:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 22:17_________________________________________________Znalazłem :decayed:

Kodowanie dla B6 w MCE :

? 0 xxx: Czujnik światła

0 Czujnik światła = nie jest zainstalowane

1 = czujnik światła zainstalowane

0x xx: Zaczep przyczepy

0 Trailer Hitch = nie jest zainstalowane

1 = Zaczep przyczepy zainstalowany

0xx x: Reflektory

0 = reflektory halogenowe

1 = reflektory ksenonowe

0xxx: Kraj

1 = Rest World

2 = Północnej krajach (Finlandia, Szwecja, Norwegia, Dania)

3 = USA

4 = Kanada

[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 22:24_________________________________________________

Robert sprawdzisz mi ten nr w Etce, 4B1 422 065 S :?:

Maglownica

4B1 422 065 S > 4B1 422 052 > 4B1 422 052 X

Tylko ETKA nie wskazuje gdzie była stosowana

Opublikowano

:hi:

Z roboty :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Wiesiek nie bądź zaś taki przepadzity trochę trza odpuścić ,a nie durś za tym pieniądzem gonisz . :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.