Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i dobre podejscie ale tylko w B5/6/7 w B8 co tylko byś nie chciał dorezać, musisz jechać do ASO i słono płacić ale to tak tylko na marginesie :wink:

---------- Post added at 20:45 ---------- Previous post was at 20:43 ----------

popatrz na siebie , Andrzeja ,siemiana, i 70% innych klubowiczów

My nie jesteśmy normalni, a niektórzy to mają fest pojechane :whistling:

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:45 ----------

Poza tym taniej wyjdzie kupić S4 i mieć na poł roku paliwa niż dołożyć np. to co Andrzej żeby mieć S4 w TDI

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

grilla jak najbardziej można robić wkońcu flache postawie wam :)

a co do węgla to ja mam ale 4.7ton

---------- Post added at 20:57 ---------- Previous post was at 20:57 ----------

Wesołych świąt !

Opublikowano

Poza tym taniej wyjdzie kupić S4 i mieć na poł roku paliwa niż dołożyć np. to co Andrzej żeby mieć S4 w TDI

Ty nie ?

Opublikowano

Poza tym taniej wyjdzie kupić S4 i mieć na poł roku paliwa niż dołożyć np. to co Andrzej żeby mieć S4 w TDI

Ty nie ?

Ja modziłem stopniowo i jak była okazja :whistling:

Opublikowano

tak jak Andrzej lub siemian :wink:

Opublikowano

Ale Poloki zdupcyły to z Serbią dziś w ręczną :facepalm::wallbash::wallbash::wallbash:

---------- Post added at 19:35 ---------- Previous post was at 19:34 ----------

Synki....

co byscie powiedzieli żeby w poniedziałek się jakoś zgodać i objechać razem pora Waszych Frel :decayed:

:whistling::naughty:

Pany kiedy będzie jaki spot w kwietniu :question:

Może następny weekend w sobotę jakiegoś grill'a w miejscu gdzie Blant kiedyś znalazł :naughty:

1. no niesamowicie to zdupczyli... przez 5min umieli te 2bramki utrzymać zeby kurw na 30sek do konca jeszcze z takij akcji dac se ciulnyc :facepalm:

2. to co robiymy? jo tam jakieś koleżanki mom :whistling: ale byłoby raźniej i ciekawiej chołotą objechać... jo moga kierować :naughty:

3. grill... w końcu grill :banan:

4. a to Badboy o maluchu pisoł o mnie? :eusathink:

ale żech tego nacyferkowoł :decayed:

Opublikowano
tak jak Andrzej lub siemian :wink:

Ja z nich auto mam najdłużej i najmniej pomodzone i chyba najtańszym kosztem :wink:

Opublikowano

Ale Poloki zdupcyły to z Serbią dziś w ręczną :facepalm::wallbash::wallbash::wallbash:

1. no niesamowicie to zdupczyli... przez 5min umieli te 2bramki utrzymać zeby kurw na 30sek do konca jeszcze z takij akcji dac se ciulnyc :facepalm:

Jutro jeszcze wdupią z Hiszpanią i PaPa :facepalm::wallbash:

Opublikowano

seves ja jestem za tym żeby w pon jechac z całą chołotą oblać kobitki :)

Opublikowano
seves ja jestem za tym żeby w pon jechac z całą chołotą oblać kobitki :)

:thumbup1:

Robert chyba też ale tego jednoznacznie nie potwierdził :decayed:

Opublikowano

Ja jadę do rodziców w poniedziałek :kwasny: ... a jutro chrzest :drunk::decayed:

Opublikowano
no niby masz rację ale ..............................

Ty byś kupił auto tylko dla rocznika? Bo takie jest podejście Paploka, najnowsza a najtańsze...

ja bym chcial kupic autko zebym nie musial do niego dolkadac tzn. po co cos robic jak sie na tym nie znam jak lepiej kupic juz gotowego z fabryki

---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:31 ----------

:hi:

grilla jak najbardziej można robić wkońcu flache postawie wam :)

a co do węgla to ja mam ale 4.7ton

---------- Post added at 20:57 ---------- Previous post was at 20:57 ----------

Wesołych świąt !

a z jakiej kopalni bo mi zalezy na chwalowicach zeby go sprawdzic bo duzo dobrego slyszalem :)

Opublikowano

a z jakiej kopalni bo mi zalezy na chwalowicach zeby go sprawdzic bo duzo dobrego slyszalem :)

To zadupcyłeś bo pracuję na tej kopalni ... ale teraz już "po ptokach ... " :cool1:

Opublikowano

a z jakiej kopalni bo mi zalezy na chwalowicach zeby go sprawdzic bo duzo dobrego slyszalem :)

To zadupcyłeś bo pracuję na tej kopalni ... ale teraz już "po ptokach ... " :cool1:

a moze umialbys zalatwic??a jak nie to trudno w przyszlym roku sie zalapie :)

Opublikowano

Teraz już nie bardzo bo wymyślili , że od tego roku KWK wypłaca deputat ( do końca marca każdy musiał się określić co robi z węglem , ja 4 tony sprzedałem a cztery dałem sobie wypłacić KWK ) , na przyszły rok zgłoś się w styczniu ( w przyszłym roku przywożę do siebie ~ 3 tony a reszta będzie na sprzedaż ) :wink:

Ale jeszcze we wtorek popytam :wink:

Opublikowano
no niby masz rację ale ..............................

Ty byś kupił auto tylko dla rocznika? Bo takie jest podejście Paploka, najnowsza a najtańsze...

ja bym chcial kupic autko zebym nie musial do niego dolkadac tzn. po co cos robic jak sie na tym nie znam jak lepiej kupic juz gotowego z fabryki

Paplok przerobione z uk może być?

mój znajomy ma do sprzedania prawie full opcję

2003rok 2.5tdi 180ps fabryczne, quattro s-line zderzaki listwy srebrny avant.. skóra rnse itd... nieduży przebieg 150tys chyba ale nie pamiętam

chciał 35 ale mogę go zapytać konkretnie- jeśli będziesz zainteresowany :wink:

Opublikowano

2.5 TDI , UK za 25k to jeszcze przemyślałbym sprawę :whistling:

:decayed:

Opublikowano
2.5 TDI , UK za 25k to jeszcze przemyślałbym sprawę :whistling:

:decayed:

zapewne BAU/BDH więc tragedii niebędzie - lecz cena zaporowa trochę .......

:hi:

---------- Post added at 22:59 ---------- Previous post was at 22:58 ----------

tzn te 35k

20-25 można pomysleć

Opublikowano
2.5 TDI , UK za 25k to jeszcze przemyślałbym sprawę :whistling:

:decayed:

mówił mi że to ten poprawiony silnik... chyba ten który ma mervin u siebie :wink:

generalnie autko się ładnie prezentuje.. 35 to dużo wiem :decayed:

ale na pewno zejdzie z ceny:wink:

ten z opola wygląda ciekawie nawet fajna wersja.. vin.. trzeba podpiąć sprawdzić sie okaże ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.