Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

strach sie pytać w czym :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pewnie w kolarstwie :wink: .....jakbyś choć 500 stron se poczytał do tyłu to byś wiedział ,że seves szybciej jeżdzi swoim rowerem niż bex'em :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
pewnie w kolarstwie :wink: .....jakbyś choć 500 stron se poczytał do tyłu to byś wiedział ,że seves szybciej jeżdzi swoim rowerem niż bex'em :decayed:

Prawda, BEX tyle nie wyciąga co Seves, choć czasem kolka go łapie:naughty:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
  • Autor
panowie ma ktos moze jakies znajomosci u przewoznikow (Polska-Niemcy) ktorzy jezdza busami badz znacie sprawdzonych przewoznikow?

druga sprawa: moge was prosic o wyslanie sms'a o tresci Danie.3 na nr tel 71051 ? jesli to nie problem bede wdzieczny:notworthy:

Znam takiego, tylko zależy co chcesz wysłać bo liczą za kilo za paczkę od 50zł za wysyłkę. Wiem bo wujek mi wysyła tą firmą, a ja mu odsyłam tą samą. Kwestia jest taka co chcesz wysłać :wink:

chce wyslac siebie czyli chodzi mi o przewoz osob:wink:

mam tez jeszcze jedna sprawe, potrzebuje wynajac busa takiego do 3,5 T na przeprowadzke, znacie kogos takiego?

Opublikowano

Chcesz busa czy busa z kierowcą ?

Opublikowano

:hi:

Pany a ja bym kupił jakiś fon po dobrych pieniądzach :rolleyes: ( np. HTC ) jakby ktoś miał coś do oddania :wink: ... mojego chyba się nie opłaci robić bo i led też prawdopodobnie poszedł :kwasny:

Opublikowano

wiela chcesz za twojigo zbitego?

Opublikowano

nie wiem jeszcze

Opublikowano

jak bydziesz wiedzioł dej znać :naughty:

Opublikowano

Zaraz po upadku lcd był ok bo nie było żadnych plam ale wczoraj go włączyłem i jest już niestety kilka czarnych plam

Jeszcze rozmyślam jego naprawę ale nie wiem czy mi się opłaci , poza tym po naprawie może już nie 'chodzić" tak jak powinien :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

Aha i Krzysztof są FV do Ciebie :wink:

Napisz na PW ile byś dał za ten tel. :wink:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

Piwo jak probiotyk - Ciekawe.onet.pl :naughty:

Opublikowano

ja wiem nimo mom po drodze do Ciebie ale FV zbierej i se po nie kiedy zajada :decayed:

co to masz za model tego zbitego fona marka+model ? do wymiany touch+lcd ja?

Opublikowano

"HTC Wildfire S" ( jakby co ma jeszcze ze 1,5 roku gwarancji , jest z T-Mobile ale bez simlock'a ) digitalizer na pewno , lcd chyba też

Opublikowano
panowie ma ktos moze jakies znajomosci u przewoznikow (Polska-Niemcy) ktorzy jezdza busami badz znacie sprawdzonych przewoznikow?

druga sprawa: moge was prosic o wyslanie sms'a o tresci Danie.3 na nr tel 71051 ? jesli to nie problem bede wdzieczny:notworthy:

Znam takiego, tylko zależy co chcesz wysłać bo liczą za kilo za paczkę od 50zł za wysyłkę. Wiem bo wujek mi wysyła tą firmą, a ja mu odsyłam tą samą. Kwestia jest taka co chcesz wysłać :wink:

chce wyslac siebie czyli chodzi mi o przewoz osob:wink:

mam tez jeszcze jedna sprawe, potrzebuje wynajac busa takiego do 3,5 T na przeprowadzke, znacie kogos takiego?

zależy w jakie strony niemiec.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
pewnie w kolarstwie :wink: .....jakbyś choć 500 stron se poczytał do tyłu to byś wiedział ,że seves szybciej jeżdzi swoim rowerem niż bex'em :decayed:

Prawda, BEX tyle nie wyciąga co Seves, choć czasem kolka go łapie:naughty:

:grin::grin::grin::grin::grin:

ja ja ja ja

Wy się śmiejcie :decayed:

a kolka to serio masakra na szczęście już to rozjeździłem i tylko na początku sezonu jak się zimę źle przepracuje przeszkadza :doh:

:tongue:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
Chcesz busa czy busa z kierowcą ?

busa z kierowca

Badboy chodzi mi o Bayery, okolice Numberg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.