Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Seves co motoru Ci się zachciało jak mi :grin::decayed:

od Świątk Wielkiej Nocy mi się chce :decayed:

ale potrzebuję teraz kasę bo kilka modów się szykuje:grin: potem panele do izby.. a potem dopiero moto:kwasny:

nie dupej że bixy wkładosz :decayed: ? bo jo też :decayed:

---------- Post dopisany at 07:25 ---------- Poprzedni post napisany at 07:21 ----------

i po poplastidipuja trocha :decayed:

biksy też :decayed:

i jest opcja z tym plasti :slina: bo mom już nowy dizajn furki w głowie i kurde nie chce mnie ta myśl opuścić, a żeby to się stało to kasa potrzebna :doh:

---------- Post dopisany at 07:34 ---------- Poprzedni post napisany at 07:33 ----------

a co z plasti będziesz rezać? pochwol się :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Seves co motoru Ci się zachciało jak mi :grin::decayed:

od Świątk Wielkiej Nocy mi się chce :decayed:

ale potrzebuję teraz kasę bo kilka modów się szykuje:grin: potem panele do izby.. a potem dopiero moto:kwasny:

nie dupej że bixy wkładosz :decayed: ? bo jo też :decayed:

---------- Post dopisany at 07:25 ---------- Poprzedni post napisany at 07:21 ----------

i po poplastidipuja trocha :decayed:

biksy też :decayed:

i jest opcja z tym plasti :slina: bo mom już nowy dizajn furki w głowie i kurde nie chce mnie ta myśl opuścić, a żeby to się stało to kasa potrzebna :doh:

---------- Post dopisany at 07:34 ---------- Poprzedni post napisany at 07:33 ----------

a co z plasti będziesz rezać? pochwol się :naughty:

zmieniasz kolor :P jo narazie lusterka, listwy wokół szyb w mat, ściema szyb.... i chodzi mi po głowie bioły mat :decayed:

---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ----------

listwa też ta poniżej bagażnika. i chyba dla jaj felgi sikne :polew: jak nie to zawsze idzie zerwać

---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 07:43 ----------

zderzak s4 non stop chodzi też po głowie :decayed: to auto mnie wykończy :decayed:

Opublikowano
Seves co motoru Ci się zachciało jak mi :grin::decayed:

od Świątk Wielkiej Nocy mi się chce :decayed:

ale potrzebuję teraz kasę bo kilka modów się szykuje:grin: potem panele do izby.. a potem dopiero moto:kwasny:

nie dupej że bixy wkładosz :decayed: ? bo jo też :decayed:

---------- Post dopisany at 07:25 ---------- Poprzedni post napisany at 07:21 ----------

i po poplastidipuja trocha :decayed:

biksy też :decayed:

i jest opcja z tym plasti :slina: bo mom już nowy dizajn furki w głowie i kurde nie chce mnie ta myśl opuścić, a żeby to się stało to kasa potrzebna :doh:

---------- Post dopisany at 07:34 ---------- Poprzedni post napisany at 07:33 ----------

a co z plasti będziesz rezać? pochwol się :naughty:

zmieniasz kolor :P jo narazie lusterka, listwy wokół szyb w mat, ściema szyb.... i chodzi mi po głowie bioły mat :decayed:

---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ----------

listwa też ta poniżej bagażnika. i chyba dla jaj felgi sikne :polew: jak nie to zawsze idzie zerwać

---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 07:43 ----------

zderzak s4 non stop chodzi też po głowie :decayed: to auto mnie wykończy :decayed:

plany idealne :decayed:

s4 na zadek? :naughty: dwururka?:naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
Seves co motoru Ci się zachciało jak mi :grin::decayed:

od Świątk Wielkiej Nocy mi się chce :decayed:

ale potrzebuję teraz kasę bo kilka modów się szykuje:grin: potem panele do izby.. a potem dopiero moto:kwasny:

nie dupej że bixy wkładosz :decayed: ? bo jo też :decayed:

---------- Post dopisany at 07:25 ---------- Poprzedni post napisany at 07:21 ----------

i po poplastidipuja trocha :decayed:

biksy też :decayed:

i jest opcja z tym plasti :slina: bo mom już nowy dizajn furki w głowie i kurde nie chce mnie ta myśl opuścić, a żeby to się stało to kasa potrzebna :doh:

---------- Post dopisany at 07:34 ---------- Poprzedni post napisany at 07:33 ----------

a co z plasti będziesz rezać? pochwol się :naughty:

zmieniasz kolor :P jo narazie lusterka, listwy wokół szyb w mat, ściema szyb.... i chodzi mi po głowie bioły mat :decayed:

---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ----------

listwa też ta poniżej bagażnika. i chyba dla jaj felgi sikne :polew: jak nie to zawsze idzie zerwać

---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 07:43 ----------

zderzak s4 non stop chodzi też po głowie :decayed: to auto mnie wykończy :decayed:

plany idealne :decayed:

s4 na zadek? :naughty: dwururka?:naughty:

no lekko że ja :decayed: no chyba bych mojego caractere na pospolity s4 nie zmienił :decayed:

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

a za co tu jeszcze te d*py utrzymywać :decayed:

Opublikowano
:hi:

sprzedaję dużo gratów jakby ktoś był chętny (w śląskim bazarze można znaleźć):

-moje koła 8x18 (felgi z oponami),

-klimatronik do b6 1DIN

-licznik kolorowy b7 diesel

-narożnik muscat meubles kolor szary

-nokia n8 używana moja

-samsung galaxy S używany

-nowy rower damski jamis (atb taki górski na miasto :P )

-aparat fotograficzny samsung WB600 czarny jak nowy- używany dosłownie przez jeden weekend - kompletny pudełko i wszystko

jak ktoś chętny pisać :wink:

kasa potrzebna

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

W skórcie, masz coś nie tak z napinaczem pasa kierowcy.

albo pasażera :tongue:

:siema:

Seves daj no fotkę tych twoich kółek

Opublikowano
:hi:

sprzedaję dużo gratów jakby ktoś był chętny (w śląskim bazarze można znaleźć):

-moje koła 8x18 (felgi z oponami),

-klimatronik do b6 1DIN

-licznik kolorowy b7 diesel

-narożnik muscat meubles kolor szary

-nokia n8 używana moja

-samsung galaxy S używany

-nowy rower damski jamis (atb taki górski na miasto :P )

-aparat fotograficzny samsung WB600 czarny jak nowy- używany dosłownie przez jeden weekend - kompletny pudełko i wszystko

jak ktoś chętny pisać :wink:

kasa potrzebna

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

W skórcie, masz coś nie tak z napinaczem pasa kierowcy.

albo pasażera :tongue:

:siema:

Seves daj no fotkę tych twoich kółek

felgi jak to wzór RS6, a stan se najlepiej oblukaj na żywo :wink:

Opublikowano
:hi:

sprzedaję dużo gratów jakby ktoś był chętny (w śląskim bazarze można znaleźć):

-moje koła 8x18 (felgi z oponami),

-klimatronik do b6 1DIN

-licznik kolorowy b7 diesel

-narożnik muscat meubles kolor szary

-nokia n8 używana moja

-samsung galaxy S używany

-nowy rower damski jamis (atb taki górski na miasto :P )

-aparat fotograficzny samsung WB600 czarny jak nowy- używany dosłownie przez jeden weekend - kompletny pudełko i wszystko

jak ktoś chętny pisać :wink:

kasa potrzebna

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

W skórcie, masz coś nie tak z napinaczem pasa kierowcy.

albo pasażera :tongue:

:siema:

Seves daj no fotkę tych twoich kółek

felgi jak to wzór RS6, a stan se najlepiej oblukaj na żywo :wink:

może bym je na zimę wyszarpał :decayed: Ej synki a a pro po felg to jak byście szukali kogoś od felg to znam dobrego fachowca :wink: robi cudeńka z felgami:naughty:

Opublikowano
dejmien tu jest link ;)

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/lato-8x18-ori-s-line-wzor-ala-rs6-246065/

cena taka bo wiem że zima idzie :kwasny:

jakbys chcial lepsze to na maila

albo na zywo:wink:

Drogie to mosz :decayed:

Opublikowano
:hi: Za dużo, kto za takie stalówki da 2 tys
Opublikowano
:hi: Za dużo, kto za takie stalówki da 2 tys

ja bym dał spokojnie tyle a nawet więcej:decayed:

co znaczy stalówki?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
dejmien tu jest link ;)

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/lato-8x18-ori-s-line-wzor-ala-rs6-246065/

cena taka bo wiem że zima idzie :kwasny:

jakbys chcial lepsze to na maila

albo na zywo:wink:

Drogie to mosz :decayed:

2tysie to nie dużo :tongue:

Opony 4-5mm to masz na dojechanie w tym roku do zimy:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
dejmien tu jest link ;)

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/lato-8x18-ori-s-line-wzor-ala-rs6-246065/

cena taka bo wiem że zima idzie :kwasny:

jakbys chcial lepsze to na maila

albo na zywo:wink:

Drogie to mosz :decayed:

2tysie to nie dużo :tongue:

Opony 4-5mm to masz na dojechanie w tym roku do zimy:decayed:

jak nie szalejesz i nie robisz 50tys km rocznie to cały przyszły rok i jeszcze następny :decayed:

właśnie Hammer Ty tak chyba z 50w roku strzelisz co :naughty:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

.

.

.

Oferta - Audi S4 - Nigdy nie używany w sporcie, służy bardziej jako weekendowy samochód do szybkiej jazdy i dawania przyjemnośc(jest moim drugim samo

1.6 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.