Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Będzie :wink: Juz ma w planach wieksze koło i cos o fisie podgadywał :naughty:

powiedz koledze że niebieska już na 17", 18" i 19" jeździła więc musi zapodać coś większego:decayed:

a dwa tyg temu wymontowałem z auta manetke z fisem:decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

Synki ale robienie listy bez zainteresowania anderllha jest bezsensu :decayed:

napiszę do niego PW i się dowiem co myśli bo był tu i zerkał ale tematu nie podjął

ale ja z nim gadałem na ten temat i powiedział, że wszystko jest zależne od ilości autek i jakich aut ma sie spodziewać. Najlepiej sie zgadac i podjechac do niego

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

siema:hi:

Opublikowano

Arek ,podpis to wspomnienie po super furce :naughty:

szkoda wyciacianego sprzetu :kwasny:

Opublikowano

bryberek :hi:

Opublikowano
  • Autor
Arek ,podpis to wspomnienie po super furce :naughty:

szkoda wyciacianego sprzetu :kwasny:

narazie jeszcze ze mną zostanie, a czy szkoda to wiadomo.... ponad 4 lata się autem bujało

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

jest watek na grupowe chipowanie ;)

blant, matek, podajcie szczegoly to dopiszę ;)

http://a4-klub.pl/slaskie-91/grupowy-chiptuning-hamownia-dyno-rybnik-anderllh-279885/

0k tylko gdybym wiedział jaki ja to mam :facepalm::co: ale chyba mam

Bosch EDC15 (i starsze pokrewne) - 550zł

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

albo EDC16 sam nie wiem gdzie to sprawdzić :whistling::co:

Opublikowano
:hi:

jest watek na grupowe chipowanie ;)

blant, matek, podajcie szczegoly to dopiszę ;)

http://a4-klub.pl/slaskie-91/grupowy-chiptuning-hamownia-dyno-rybnik-anderllh-279885/

0k tylko gdybym wiedział jaki ja to mam :facepalm::co: ale chyba mam

Bosch EDC15 (i starsze pokrewne) - 550zł

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

albo EDC16 sam nie wiem gdzie to sprawdzić :whistling::co:

MSA15/EDC15 - 550zł :hi:

Opublikowano
:hi:

jest watek na grupowe chipowanie ;)

blant, matek, podajcie szczegoly to dopiszę ;)

http://a4-klub.pl/slaskie-91/grupowy-chiptuning-hamownia-dyno-rybnik-anderllh-279885/

0k tylko gdybym wiedział jaki ja to mam :facepalm::co: ale chyba mam

Bosch EDC15 (i starsze pokrewne) - 550zł

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

albo EDC16 sam nie wiem gdzie to sprawdzić :whistling::co:

MSA15/EDC15 - 550zł :hi:

no i wszystko jasne :decayed::notworthy:

Opublikowano

ello

seves dzieki za ogarniecie tematu :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

ello

seves dzieki za ogarniecie tematu :wink:

nie ma za co :wink: mi to też na rękę było bo brat chce robic program :wink:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano

Witam po długiej przerwie. Mam kłopot, pękł mi(a właściwie Ojcu) wąż idący z pompy wspomagania do przekładni. I tu pojawia sie problem bo ciężko dostać gdzieś używke (obdzwonione szroty w okolicy) a w ASO chcą ponad 800zł. Macie jakiś pomysł gdzie jeszcze moge szukać? ew czy nie orientuje się ktoś czy taki wąż można gdzieś po prostu dorobić?

A4 b5 1.8 ADR

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.