Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

daj skany z sekwencji trans.z tego poziomu :wink4:

:mysli:

tego typu (tylko tu są obrazki z innego aparatu):

22.jpg

wiem o co chodzi , jutro zapodam :wink4:

teraz spadam spać

nara :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Kaj jedziesz dokładnie , bo teście też tam w okolice Lichenia jadą w sobotę na dwa trzy dni ( ich znajomy ma tam domek )

Około 10 km od Lichenia, Wincentowo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 10:38_________________________________________________

Od niedzieli na kujawach :evil2::drunk: :drunk: :drunk:

Kaj jedziesz dokładnie , bo teście też tam w okolice Lichenia jadą w sobotę na dwa trzy dni ( ich znajomy ma tam domek )

[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:21_________________________________________________ciasny wiesiek

:D :D :D:evil2:

:tongue4:

no wiesiu ...no to bydzie biba :drunk: :drunk: :drunk:

robercie ... :polew: :polew: z tego ciasnego wieska

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 10:41_________________________________________________

:hi: :hi: dobanocki :hi: :hi:

już spać idziesz ?

Narta :hi:

FV będzie jutro :wink4:

[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:29_________________________________________________Taki alarm trzeba sobie zapodać :evil: :evil: :evil:

http://www.maxior.pl/film/154966/Nietypowy_alarm

robercie... ja za nic chO_oja nie chcialbym sprzatac w tym aucie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja jutro chyba odpadam ze spota :( ale to na 75% wiec moze jakas szansa bedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:

Hamer kup se inny telefon :cool1: :gwizdanie:

:tongue4:

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 12:05_________________________________________________

:hi:

Ja jutro chyba odpadam ze spota :( ale to na 75% wiec moze jakas szansa bedzie :decayed:

:hi:

Ja na 100% , niestety :confused4:

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 12:05_________________________________________________Krzysiek jest nowa FV do Ciebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co pany na Shell'u w Rybniku na rondzie "Kamyczek" jest "promocja" i nie wiem do kiedy będzie ( przypuszczam , że jest na wszystkich stacjach z tym szyldem ) przy tankowaniu 25 l :ON: dostajecie BON do Lidla wartości 15 zł ( jak ktoś tankuje np. 50 litrów lepiej nalać 2 X 25 l, wtedy dostaniecie dwa bony ) ja nalałem 62 litry naraz i dostałem tylko jeden :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

:bry::hi:

Hamer kup se inny telefon :cool1: :gwizdanie:

:tongue4:

Nie korzystam z roamingu w czechach :tongue4:

Jakby co pany na Shell'u w Rybniku na rondzie "Kamyczek" jest "promocja" i nie wiem do kiedy będzie ( przypuszczam , że jest na wszystkich stacjach z tym szyldem ) przy tankowaniu 25 l :ON: dostajecie BON do Lidla wartości 15 zł ( jak ktoś tankuje np. 50 litrów lepiej nalać 2 X 25 l, wtedy dostaniecie dwa bony ) ja nalałem 62 litry naraz i dostałem tylko jeden :kwasny:

To jest na każdym shellu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: fajny ten alarm tylko ten syf w autku :sick3:

kurna wietrzenia będzie miał właściciel :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: fajny ten alarm tylko ten syf w autku :sick3:

kurna wietrzenia będzie miał właściciel :sick3:

ale trzech złodzieji mniej :cool1::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: fajny ten alarm tylko ten syf w autku :sick3:

kurna wietrzenia będzie miał właściciel :sick3:

ale trzech złodzieji mniej :cool1::naughty::decayed:

Głupie to było :gwizdanie: poza tym z tyłu były korby, to mogli szybe spuścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby masz rację :wink4:

Takie "zabawki" powinna Policja podstawiać złodziejom , np. z aut które stoją jakiś dłuższy czas na parkingach Policyjnych , przeżywalność takich delikwentów powiedzmy wynosiła by 30% :decayed::kox:

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 15:25_________________________________________________

Głupie to było :gwizdanie: poza tym z tyłu były korby, to mogli szybe spuścić...

Niby tak , ale konkretny pomysł na takie cuś ... kiedyś oglądałem takie zabezpieczenia w TV na jakimś programie np. gościu wsiada i jeżeli po jakimś tam czasie nie zdezaktywuje alarmu to zostanie j**nięty prądem ( jakaś tam instalacja była w siedzeniu ) nie zabiło go to tylko na kilkanaście minut "unieruchomiło" ... niestety Prawa Człowieka na takie rzeczy nie pozwalają

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 15:27_________________________________________________A taki byłby najlepszy :kox:

Auto alarm

:evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.onet.pl/1646941,1,jazda-bez-8222-prawka-8221-bedzie-legalna,artykul.html?node=2[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 16:09_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...