Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Ten nie gupnie co wypucowane auto do avatara i podpisu rzucil :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 21:34_________________________________________________I nie chodzilo mi o mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

H4mm3R to jak Ty zmieniasz wosk to odkupie od Ciebie tego nexa :gwizdanie: :decayed::wink4: co Ci zostal w garazu :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R to jak Ty zmieniasz wosk to odkupie od Ciebie tego nexa :gwizdanie: :decayed::wink4: co Ci zostal w garazu :kox::naughty:

Za free go dostaniesz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorę karton :kox:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 21:51_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za free go dostaniesz :cool1:

Tomek ten NXT zaś aż taki zły nie jest , ja tylko mówiłem , ze są duuużo lepsze w powiedzmy podobnej cenie ... jak dla mnie dużo lepszym jest np. Megs #16 ale ciężko będziesz miał go zdobyć ( został wycofany ) ... Coli 476S , Coli 915 ... itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert :cool1: , Ty te wszystkie nazwy i numerki partii kosmetyków masz w głowie ,czy z żółtych karteczek ponaklejanych wokół monitora sczytujesz :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za free go dostaniesz :cool1:

Tomek ten NXT zaś aż taki zły nie jest , ja tylko mówiłem , ze są duuużo lepsze w powiedzmy podobnej cenie ... jak dla mnie dużo lepszym jest np. Megs #16 ale ciężko będziesz miał go zdobyć ( został wycofany ) ... Coli 476S , Coli 915 ... itp.

jo wiem że tragedii nima ale chca coś lepszego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 21:57_________________________________________________

Robert :cool1: , Ty te wszystkie nazwy i numerki partii kosmetyków masz w głowie ,czy z żółtych karteczek ponaklejanych wokół monitora sczytujesz :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Wszystko z głowy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert :cool1: , Ty te wszystkie nazwy i numerki partii kosmetyków masz w głowie ,czy z żółtych karteczek ponaklejanych wokół monitora sczytujesz :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Wszystko z głowy :wink4:

:gwizdanie:

:think2::yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosz mi na próba ta Twoja Coli i zobacza :cool1:

Spoko :good:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 22:00_________________________________________________A to już jest wyższa półka ( baaa najwyższa )

:naughty::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bym musiał ze 2 warstwy u siebie jeszcze nałożyć by taki efekt uzyskać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to Meg's #16 a nie NXT :cool1:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 22:05_________________________________________________http://www.mrcleaner.pl/meguiars-mirror-glaze-16-professional-paste-wax-311g-p1233.html Niestety już niedostępny :kwasny: Ale można szukać , może gdzieś jeszcze się znajdzie ( są czasami na allegro ale za kosmiczną kasę ) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już jest wyższa półka ( baaa najwyższa )

:naughty::slina:

Akurat na nowiutkim lakierze takie pokazy mnie nie ruszają :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 22:27_________________________________________________

Ale to Meg's #16 a nie NXT :cool1:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 22:05_________________________________________________http://www.mrcleaner.pl/meguiars-mirror-glaze-16-professional-paste-wax-311g-p1233.html Niestety już niedostępny :kwasny: Ale można szukać , może gdzieś jeszcze się znajdzie ( są czasami na allegro ale za kosmiczną kasę ) ...

To lepiej tego Pete's kupić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już jest wyższa półka ( baaa najwyższa )

:naughty::slina:

Akurat na nowiutkim lakierze takie pokazy mnie nie ruszają :gwizdanie:

niech wezmą autko mojego pokroju i i zrobią test środka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już jest wyższa półka ( baaa najwyższa )

:naughty::slina:

Akurat na nowiutkim lakierze takie pokazy mnie nie ruszają :gwizdanie:

niech wezmą autko mojego pokroju i i zrobią test środka :naughty:

A skąd wiesz , że to był nowiutki lakier ? Może po polerce , kpl. procesie detailing'u był :cool1:

Artur jakby Twoją furę dorwał Paul Dalton to by też tak CR się zachowywał i na Twoim lakierze ( oczywiście po polerce , po takiej polerce o której my nawet nie mamy pojęcia :cool1: )

Swissvax Crystal Rock to wosk stworzony specjalnie dla Paul'a Dalton'a ( jednego z najlepszych , a może najlepszego Detailer'a na Świecie )

http://www.swissvax.pl/index.php?id=18&tx_produkty_pi1[prod]=103

http://www.google.pl/#sclient=psy&hl=pl&source=hp&q=paul+dalton&pbx=1&oq=paul+dalton&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=2091l8205l0l8400l12l12l0l0l0l3l1167l6376l0.1.4-1.3.2.2l9l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=55155dfab3b8f59c&biw=1280&bih=671

[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 23:09_________________________________________________

To lepiej tego Pete's kupić :naughty:

Ale to wosk 100% naturalny i założę się , że nie wytrzyma nawet połowy tego co #16 ... a widoczna różnica między nimi to będzie może przysłowiowe "2%" ... jedynie przyjemność pracy z Pete'sem będzie o wiele lepsza

[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 23:12_________________________________________________Spadam spać

Narka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...